مت جیمز می کند 1 ‘لیسانس’ مصاحبه بدون شلوار

شلوار بدون هیچ مشکلی! مت جیمز را تاریخچه زمانی که او شروع می شود سفر خود را به عنوان اولین سیاه, لیسانس, اما او در حال حاضر ساخته شده چلپ چلوپ با تشکر از مصاحبه خود لباس.

در حالی که ظاهر می شود در Good Morning America در جمعه, ژوئن 12, جدیدترین لیسانس , سرب, 28, تن ماهی قزل آلا ژاکت و پیراهن آبی. از کمر به پایین, اما, او به پوشیدن لباس زیر خود را.

با توجه به تصویری ارسال شده توسط James’ بورس تایلر کامرونکارولینای شمالی مادری بود که تمام مصاحبه شلوار-کمتر است.

Matt James Appears to Not Wearing Pants in 1st Interview as Bachelor
مت جیمز حسن نیت ارائه میدهد از تایلر کامرون/Instagram

زمانی که کامرون 27 اسکن از جیمز به صفحه نمایش تلویزیون خود را pal در بحث نشان می دهد و پشت خود را پایین به نظر می رسید به از دست رفته. در این کلیپ الفبای مواد غذایی تورهای مؤسسین برهنه پا بر روی صفحه نمایش کامل به عنوان او نشسته بر روی صندلی و چت در مورد او واقعیت جدید تلویزیون های سرمایه گذاری.

James’ کمد نگه ندارد او را از حال آرام و جمع آوری به عنوان او در واکنش به ABC اعلام و او بعد از لیسانس.

“این یک افتخار” جیمز گفت: در GMA. “من فقط رفتن به تکیه به خودم و چگونه من مادر من مطرح شده و امیدوارم که مردم مرا دعوت به خانه های خود در شب های دوشنبه, آنها در حال رفتن برای دیدن که من بسیار متفاوت از آنها و آنها را ببینید که متنوع love داستان های زیبا هستند.”

تصمیم به بازیگران جیمز به عنوان حق رای دادن بعدی سرب مرد آمد هنگامی که کلر کرولی‘s فصل لیسانسکه جیمز بود که به رقابت در به تعویق افتاد میان coronavirus بیماری همه گیر.

Matt James Appears to Not Wearing Pants in 1st Interview as Bachelor
مت جیمز ABC/کریگ Sjodin

با توجه به ABC سرگرمی جمهور karey به برکزمانی که فیلمبرداری را به توقف آمد آنها “داده شد سود هم به مت و همه قبول کردند او را کامل کارشناسی است.”

اعلام روز پس از لیسانس در کشور راه اندازی شد Change.org طومار خواستار ABC به بازیگران سرب سیاه برای فصل 25. در طول تاریخ از حق رای دادن تنها سیاه و سفید منجر شده است راشل لیندسی در لیسانس در سال 2017.

از زمانی که نام رهبری ویک فارست آلوم دوستان و کارشناسی ملت اعضا به اشتراک گذاشته اند شور و هیجان خود را از جمله کامرون است که هم اتاقی خود را.

Matt James Appears to Not Wearing Pants in 1st Interview as Bachelor
مت جیمز. گریگوری پک/شاتر

“تبریک به برادر من @mattjames919 در نام کارشناسی است. این همه عهد که شما به عنوان یک فرد” فلوریدا بومی نوشت طریق Instagram. “در حال حاضر در جهان می شود برای دیدن شخص شما و قلب شما داشته باشد. شما می توانید جهان را تغییر دهید.”

James’ فصل تنظیم شده است به درجه زیر کرولی اجرای این سقوط.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>