McEnany تاکید واجد شرایط-ایمنی اصلاحات “غیر استارت’


دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany تصریح کرد جمعه که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر پایان واجد شرایط ایمنی برای افسران پلیس “غیر استارتر” به بحث در مورد پلیس اصلاحات همچنان در پی جورج فلوید مرگ است.

McEnany نظرات آمده پس از او روز دوشنبه گفت که واجد شرایط ایمنی — که در سپر پلیس از شکایت در دادگاه برای نقض یک غیر نظامی را از حقوق اساسی مگر اینکه اقدامات خود را نقض “به وضوح تاسیس قانون فدرال” — چیزی نبود که رئيس جمهور را در نظر بگیرید.

“شما تا به حال AG Barr گفت: این آخر هفته او خواسته شد در مورد کاهش ایمنی و او گفت:” من فکر نمی کنم ما نیاز به کاهش ایمنی برای رفتن پس از بد پلیس زیرا که این امر قطعا در پلیس عقب,’ کدام بهتر است,” McEnany گفت: ارجاع مصاحبه Barr داد و به ایسنا را از چهره ملت. “من فکر نمی کنم شما نیاز به کاهش ایمنی ، . . پس از بد پلیس چرا که این امر قطعا در پلیس عقب” بر گفته مارگارت برنان است.

دموکرات ها در حال حاضر منتشر شد, یک پیشنهاد برای پلیس اصلاحات که آیا تماس برای پایان دادن به واجد شرایط ایمنی در حالی که همچنین اصلاح استاندارد از پیگرد قانونی برای سوء رفتار پلیس از “willfulness” به “بی مبالاتی.” کاخ سفید در حال حاضر در حال بررسی تعدادی از طرح های پیشنهادی در مشورت با جمهوری خواهان در کاپیتول هیل.

سناتور ” تیم اسکات (R. S. C.) تنها سیاه و جمهوری خواه در سنای آمریکا بوده است با پیشرو ایران با تلاش برای تصویب یک پلیس-لایحه اصلاحات قبل از ژوئیه 4 و نیز حکومت اصلاح واجد شرایط ایمنی.

“ما در یک مسیر جداگانه ای از کاخ سفید” اسکات به خبرنگاران گفت:. “من شده اند صحبت کردن با مردمی در کاخ سفید در مورد مسیر آنها به عنوان به خوبی. قطعا وجود دارد یک راه برای همه ما با هم کار کنند اما ما شده ایم در بحث و گفتگو با آنها را برای چند روز.”

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • دموکرات ها وعده جدید پلیس لایحه اصلاحات را ‘دگرگون تغییر ساختاری’
  • افسران پليس به بیرون درز اطلاعات شخصی در اینترنت در میان تنش: گزارش
  • قاضی رد مورد ادعا تهمت Admin. هدفمند اجتناب از ‘سخت به تعداد جوامع

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>