Melania Trump استفاده می شود کاخ سفید حرکت به مذاکره مجدد prenup کتاب ادعا می کند

Melania Trump تاخیر در آمدن به کاخ سفید پس از شوهرش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخابات 2016 چرا که او renegotiating او prenuptial agreement یک کتاب جدید ادعا کرده است.

مرتبط با: trump’s شوخی در مورد Melania است تنها یکی از بسیاری از لحظات بی دست و پا

این تاخیر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاح شد در اوایل سال 2017 رسما توضیح داد: به عنوان بانوی اول عدم تمایل به قطع تحصیل و پسر بارون در نیویورک است. این باعث موجی از گمانه زنی رسانه ها است که زن و شوهر ازدواج تیره و تار شد و انتقاد از هزینه های بالای تامین امنیت برای Melania و بارون که آنها زندگی می کردند دور از کاخ سفید است.

عکس: گتی ایماژ

اما یک کتاب جدید توسط واشنگتن پست خبرنگار مریم اردن که خود را روزنامه به دست آمده قبل از انتشار و کپی ادعا می کند یکی دیگر از دلایل تاخیر در Melania حرکت به کاخ سفید بود و یک مذاکره دوباره خود را قبل از ازدواج توافق مالی.

“اردن نشان می دهد … که بانوی اول بود و همچنین با استفاده از تأخیر در ورود به کاخ سفید به عنوان یک اهرم برای renegotiating او prenuptial توافق با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” یک گزارش خبری در این پست گفتم.

“ورودی بانوی اول زمان مورد نیاز برای خنک کردن و به اصلاح او برنامه ریزی مالی با مغلوب ساختن پیشی جستن – چه Melania به عنوان ‘مراقبت از بارون’,” این گزارش اضافه شده است.

این کتاب به نام هنر او معامله: داستان ناگفته Melania Trump, بر اساس بیش از یک صد مصاحبه با افرادی که می دانید Melania از هر مرحله از زندگی خود از دوران کودکی خود در اسلوونی به زمان خود در کاخ سفید است.

پرتره است که بنا به گزارش ظهور از آن 286 صفحات بسیار متفاوت از ایده Melania به عنوان یک تمایلی بانوی اول. دور از خجالتی بودن و بازنشستگی او ظهور به عنوان یک نیروی در حق خود او حمایت شوهرش سیاسی و مصمم به محل امن برای بارون در کسب و کار خانوادگی.

“چه ظهور است یک عکس از جاه طلبی های شخصی شبیه به مغلوب ساختن پیشی جستن,” پست نوشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de