بناهای تاریخی تلقی نژادپرستانه سرنگونی در پی جورج فلوید را به قتل

به روز شده در ژوئن 11.

یکی از پیامد های این تظاهرات موجب مرگ آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس شده است یک تجدید تمرکز بر از بین بردن آثار تاریخی طولانی تلقی نژادپرست است. برخی از دولت ها در تلاش هستند تا پیش از تظاهرکنندگان از بین بردن مجسمه ها به طوری که آنها می تواند نقل مکان در حالی که دیگر آثار تاریخی شده اند سرنگون توسط معترضان.

پس از 2015 که مؤتلفه هوادار کشته شدن نه نفر در یک تاریخی کلیسا در چارلستون S. C. شده است وجود دارد یک تجدید فشار برای حذف مؤتلفه پیکرنگاری و بناهای تاریخی به آمار و ارقام و وقایع به عنوان نژادپرست است. این تلاش مضاعف پس از سفید supremacist تجمع در Charlottesville, Va., در سال 2017 در اعتراض به حذف یک Robert E. Lee مجسمه وجود دارد.

در اینجا مختصر و مفید از تمام بناهای تاریخی است که حذف شده اند پس از اعتراضات فلوید مرگ آغاز شد.

Alexandria, Va. – Confederate مجسمه سرباز

در ژوئن 2, شهر حذف مجسمه مؤتلفه سرباز که ایستاده بود در تقاطع شاهزاده و خیابان های واشنگتن برای 131 سال پس از شهردار جاستین Wilson آمد به یک توافق با ایران دختران کنفدراسیون برای جلوگیری از خرابکاری و یا آسیب به مجسمه. این شهر تا به حال شده است در تلاش برای حذف این بنای تاریخی از آن محل برجسته برای سال اما مسدود شده بود توسط یک دولت قانون است. این قانون به تازگی اصلاح شده جدید دموکراتیک اکثریت در مجلس قانونگذاری ایالتی.

“اسکندریه مثل همه شهرهای بزرگ است که به طور مداوم در حال تغییر و تحول” گفت: Wilson در یک صدای جیر جیر که شامل تصاویری از یک خدمه از بین بردن مجسمه.

Birmingham, علا. – Confederate سربازان & ملوانان بنای تاریخی

یک سرنگون مجسمه چارلز Linn بنیانگذار Birmingham, Ala., که در مؤتلفه نیروی دریایی در تاریخ 1 ژوئن پس از یک شب از ناآرامی. (جی ریوز/عکس از آسوشیتدپرس)

در مه 31, معترضان اقدام به پاره کردن مؤتلفه سربازان & ملوانان یادبود 52-پا بلند ستون هرمی شکل سنگی در Linn پارک که یادآور زندگی از جنوب سربازان کشته شده در جنگ داخلی. این پارک پس از نام چارلز لین یک کاپیتان در مؤتلفه نیروی دریایی. در حالی که معترضان قادر به از بین بردن سربازان & ملوانان بنای تاریخی آنها را پاره کردن مجسمه Linn, اسپری نقاشی آن را قبل از کشیدن آن را با طناب.

بیرمنگام شهردار Randall Woodfin شده است مبارزه با قانونگذاران ایالتی و دادگاه بیش تلاش خود را برای حذف سربازان & ملوانان بنای تاریخی است. Woodfin دستور بنای تاریخی گرفته شده در تلاش برای کاهش تنش های نژادی در این شهر با دولت دادستان کل گفت: این شهرستان خواهد بود ارزیابی یک بار $25,000 خوب است. در ژوئن 2, آخرین بخش از ستون هرمی شکل سنگی شد و در نهایت حذف از پارک.

بوستون – کریستوفر کلمبوس مجسمه

یک زن در کریستف کلمب اسکله پارک در بوستون در روز شنبه به نظر می رسد در یک مجسمه کریستف کلمب که تا به حال سر خود برداشته شود. (تیم بردبری/گتی ایماژ)

در صبح روز 10 ژوئن بوستون مقامات متوجه شدند که یک مجسمه کریستف کلمب شده بود شماری. واقع در کریستف کلمب پارک در شهر شمالی پایان آن پرداخت ادای احترام به ایتالیایی explorer که برای قرن ها بود که با اعتبار “کشف” آمریکا است. شهردار مارتی والش گفت: تمام مجسمه خواهد بود برداشته شده و نگهداری در ذخیره سازی به عنوان آن در آینده شد مجددا.

شده است وجود دارد یک جنبش برای جلوگیری تجلیل کلمبوس — که تعطیلات فدرال به نام بعد از او در اکتبر — با توجه به اسارت و قتل بومی بومی کارائیب.

“خاص این مجسمه شده است موضوع را به تکرار خرابکاری در اینجا در بوستون و با توجه به مکالمات است که ما قطعا داشتن در حال حاضر ما در شهر بوستون و در سراسر کشور ما نیز در حال رفتن به نیاز به زمان برای ارزیابی تاریخی معنای این اقدام” والش گفت.

بریستول انگلستان – ادوارد Colston مجسمه

یک مجسمه از 17 قرن تاجر برده ادوارد Colston را به آب می افتد در بریستول, انگلستان در ژوئن 7 بعد از معترضان کشیده و آن را در اعتراض به نابرابری نژادی. (Keir Gravil از طریق بی بی سی)

در ژوئن 7, مجسمه سابق تاجر برده ادوارد Colston برداشته شد در شهر بریستول; معترضان آن را کشیده آن پایه زانو در گردن آن در اذعان قتل جورج فلوید و پس از آن پرتاب آن را به بندر بریستول. مورخان تخمین می زنند که Colston شرکت مسئول فروش حدود 100000 بردگان به آمریکا در اواخر قرن 17 است.

یک طومار خواستار حذف 18-پا برنز مجسمه بنا بود که در Colston وطن را افتخار خود انسان دوستی تا به حال به دست آورد هزاران نفر از امضا در هفته های اخیر.

جکسونویل فلوریدا. – Confederate مجسمه سرباز

در صبح روز 9 ژوئن خدمه حذف یک مجسمه برنزی از یک مؤتلفه سرباز از همینگ پلازا که در آن ایستاده بود پس از سال 1898.

“The Confederate monument رفته است” شهردار لنی کاری یک جمهوری خواه اعلام کرد در تظاهرات بعد از آن روز. “و دیگران در این شهرستان برداشته خواهد شد و همچنین. ما از شنیدن صدای خود را. ما شنیده ام صدای خود را.”

این شهر همچنین در بحث در مورد از بین بردن 10 دیگر جنگ داخلی بناهای تاریخی.

Louisville, Ky. – مجسمه جان Breckinridge Castleman

در ژوئن 8, شهر حذف یک مجسمه مؤتلفه افسر جان Breckinridge Castleman. این شهرستان گفت: آن را به این مجسمه به یک مرکز ذخیره سازی برای تمیز کردن قبل از جابجایی آن به Castleman را در سایت دفن در نزدیکی یک قبرستان.

Castleman خدمت در هر دو متفق و آمریکا در ارتش و در حالی که مجسمه نشان داد او را در لباس غیر نظامی تاریخی نشانگر نزدیکی اشاره کرد خدمات خود را در کنفدراسیون در علاوه بر این به کار خود را ایجاد شهر پارک سیستم.

“ما باید خیلی بیشتر انجام دهید برای از بین بردن ساختارهای کردم که ما در اینجا” نوشت: شهردار گرگ فیشر. “این فقط یک گام و من قول می دهم به انجام همه چیز مورد نیاز به طوری که آفریقایی-آمریکایی در شهر ما در حال فراهم عدالت فرصت ها و حقوق صاحبان سهام آنها سزاوار است.”

مینیاپولیس, Minn. – مجسمه کریستف کلمب

در اواخر بعد از ظهر از 10 ژوئن معترضان پایین کشیده مجسمه کلمبوس خارج ایالتی مینه سوتا ساختمان کاپیتول. ایمنی عمومی کمیسر جان هارینگتون اطلاع خبرنگاران دو ساعت قبل از آن پایین آمد که دولت می دانستند یک گروه در حال برنامه ریزی در از بین بردن آن. مدت کوتاهی پس از آن بود که پاره پایه یک خدمه آن را نقل مکان کرد به یک کامیون مسطح و سوار مجسمه برنزی دور.

موبایل علا. – مجسمه رافائل Semmes

پایه که در آن مجسمه Adm. رافائل Semmes قبلا ایستاده بود در موبایل علا. (WMPI-تلویزیون از طریق AP)

در اوایل صبح روز 5 ژوئن خدمه حذف 120 ساله مجسمه مؤتلفه Adm. رافائل Semmes پس از آن تبدیل به یک نقطه اشتعال برای معترضان. Semmes بود زندانی خیانت اتهامات در شهر نیویورک قبل از بازگشت به خانه پس از جنگ داخلی که در آن او بود و بعد از آن ممنوع شده توسط دولت فدرال از کار خود به عنوان یک انتخاب قاضی در تلفن همراه.

“حرکت این مجسمه را نمی خواهد گذشته را تغییر دهید” گفت: شهردار شنی Stimpson. “این است که در مورد از بین بردن یک پتانسیل حواس پرتی بنابراین ما ممکن است تمرکز به وضوح در آینده از شهرستان ما است. که گفتگو و ماموریت برای ایجاد یک موبایل امروز ادامه دارد.”

دولت دادستان کل در حال بررسی حذف.

Montgomery, علا. – Robert E. Lee مجسمه

یک پایه برگزار شد که یک مجسمه Robert E. Lee خالی خارج یک دبیرستان به نام مؤتلفه کلی در مونتگمری علا., در تاریخ 2 ژوئن. (کیم چندلر/عکس از آسوشیتدپرس)

در ژوئن 1, چهار معترضان کشیده پایین مجسمه ژنرال رابرت E. Lee خارج دبیرستان با همین نام است. آنها دستگیر شده بودند در درجه اول کیفری فساد اما یک قاضی کاهش یافته و این اتهامات پس از دفتر دادستان منطقه گفت: وجود خطا در اسناد قانونی است.

فرمانده مؤتلفه ارتش, Lee شده است memorialized در سراسر جنوب با مجسمه به تصویر می کشد او مثل و جاده ها و بزرگراه ها و مدارس و ساختمان های دولتی به نام به افتخار او.

در ژوئن 9, برخی از فارغ التحصیلان این شهر مدارس به نام بعد از مؤتلفه مقامات به نام خود تغییر نام و حذف دائم از مجسمه یادبود از مردان است.

Nashville – ادوارد Carmack مجسمه

معترضان سرنگون مجسمه ادوارد Carmack در خارج از دولت و کنگره آمریکا در Nashville, on May 30 بعد از صلح آمیز تظاهرات خشونت تبدیل شد. (ویلیام Kruesi/عکس از آسوشیتدپرس)

در مه 30, معترضان در کاپیتول دولت سرنگون مجسمه ادوارد Carmack یک سناتور و ناشر روزنامه نوشت که سرمقاله حمایت مجازات برخی از مردان آفریقایی-آمریکایی و دیگران حمله به حقوق مدنی روزنامه نگار ایدا B. چاه.

دولت گفته است که این مجسمه خواهد بود بازگشت به پایگاه خود را اما باقی خواهد ماند در ذخیره سازی تا آن را تعمیر شد.

فیلادلفیا – مجسمه فرانک ریزو

خدمه رنگ بیش از یک فرانک ریزو نقاشی دیواری در خیابان نهم در فیلادلفیا در ماه ژوئن 7. (David Maialetti/The Philadelphia Inquirer از طریق AP)

در ژوئن 3, خدمه حذف مجسمه فرانک ریزو سابق فیلادلفیا شهردار و کمیسر پلیس از پایگاه خود را در نزدیکی شهر دیرینه تقاضا توسط فعالان و گام های وعده داده شده توسط این شهرستان در سال 2017. یک هفته زودتر تظاهر کنندگان در حال تلاش برای خراب کردن مجسمه خود به خود جدیت آن در روند.

ریزو باقی مانده پلاریزه رقم در شهر سخت-در-جنایت کمیسر پلیس در 1960s و سخت تر-در-جنایت شهردار که مبارزات انتخاباتی توسط ترغیب شهروندان به “رای سفید است.” در طول زمان خود را در شهر هال در سال 1970 وزارت دادگستری ایالات متحده در طرح دعوی در دادگاه گفت: پلیس به استفاده از نیروی بیش از حد “شوک وجدان.” یک نقاشی دیواری از ریزو در جنوب فیلادلفیا نقاشی شده بود بیش از چند روز بعد.

Richmond, Va. مجسمه کریستف کلمب, Jefferson Davis و کارتر ویلیامز Wickham

مجسمه کریستف کلمب در یک دریاچه در Richmond, Va., در تاریخ 9 ژوئن و پس از آن پایین کشیده شد توسط معترضان. (Instagram/@Videogunsvia ایسنا)

در ژوئن 9, مجسمه کریستف کلمب به پایین زده بود در برد پارک توسط معترضان به عنوان یک راه برای افتخار مردم بومی. آن را اسپری-رنگ آتش و سپس پرتاب به نزدیکی چشمه دریاچه. سه روز قبل از آن تظاهرکنندگان کشیده پایین مجسمه مؤتلفه ژنرال کارتر ویلیامز Wickham در شهرستان مونرو پارک. Wickham را فرزندان خواسته بود برای مجسمه برداشته شود در سال 2017, گفت این بود: “دیر شده است.”

حداقل یکی دیگر مجسمه حذف برنامه ریزی شده است در ریچموند اما آن چهره موانع حقوقی. ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم اعلام کرد در ژوئن 4 که پایتخت سابق کنفدراسیون خواهد حذف یک مجسمه ژنرال رابرت E. Lee بنای تاریخی در خیابان. شهردار ریچموند Levar Stoney گفت که او قرار بود به فشار برای حذف چهار دیگر مؤتلفه مجسمه در امتداد همان شاهراه. در ژوئن 8, قاضی صادر 10 روز دستور مسدود کردن حذف از لی مجسمه.

“فرماندار نرتهم باقی می ماند متعهد به از بین بردن این نماد تفرقه از ویرجینیا, شهرستان پایتخت و ما با اعتماد به نفس در قدرت خود را برای انجام این کار” دبیر مطبوعاتی آلنا Yarmosky گفت: در یک ایمیل به ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

در شب 10 ژوئن مجسمه سابق رئیس جمهور کنفدراسیون جفرسون دیویس شد پاره از آن قرار گرفتن در بنای تاریخی Ave. پلیس تماشا به عنوان یک کامیون یدک کش در زمان مجسمه دور.

RICHMOND, VA – 10 ژوئن: یک ریچموند افسر پلیس ایستاده مجسمه ای از رئیس جمهور کنفدراسیون جفرسون دیویس پس از آن پایین کشیده شد از این پایه در بنای تاریخی خیابان در ریچموند ویرجینیا در ژوئن 10 سال 2020 است. (عکس از جان مکدانل/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • در اینجا برخی از فن آوری های اجرای قانون می تواند استفاده برای نظارت معترضان

  • Tamika مالوری: “جنبش دوباره شروع می شود زمانی که ماموران به اتهام قتل جورج فلوید سر به دادگاه

  • مسابقه تسلیحاتی جدید در حال شکل گرفتن در میان همه گیر و بحران اقتصادی است. آنچه می تواند به اشتباه ؟

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de