ناخن های خود را نگاه کنید: ساخت بعدی خود را در سطح افراد مشهور, ناخن, نگاه, آخرین

هیچ چیز می تواند رضایت بخش تر از یک Instagram حرکت برای مانی گرم inspo. پیدا کردن یک نگاه ارزش است که کمی اضافی است ؟ مطمئن شوید که به دبستان ناخن های خود را پس از آن طول می کشد!

کارشناسان در Japonesque برخی از نرم افزار راهنمایی و ترفندها برای ایجاد مانیکور خود را آخرین دیگر.

Japonesque nails 2

مرحله 1. دبستان

تحت فشار قرار دادند پشت, تمیز, لایه شاخی هستند و ترفند برای ماندگاری مانیکور. اگر شما را ترک لایه شاخی روی خود ناخن است که بلند کردن اجسام شروع خواهد شد. این Japonesque Velvet Touch ناخن ابزار ($4.98) به آرامی هل لایه شاخی و پاک سازی ناخن ها برای ایجاد صاف و پاک کردن سطح.

Japonesque Nail Tool

چگونه به استفاده از: خیس نوک انگشتان در آب گرم برای نرم کردن لایه شاخی. به آرامی شل و فشار پشت لایه شاخی با بلانت فروشنده پایان.

مرحله 2. حذف

هنگامی که لایه شاخی در حال عقب رانده شدید قند شکن گاز انبری است توصیه می شود برای حذف پوست اضافی. این Japonesque Velvet Touch مانیکور قند شکن گاز انبری ($12.98) ماهرانه حذف لایه شاخی و hangnails با خیال راحت. به علاوه این ابزار به خوبی ساخته شده و در آن باقی خواهد ماند یک جزء اصلی در لوازم آرایشی و بهداشتی کیسه برای سال.

Japonesque Manicure Nipper

مرحله 3. شکل & Trim

به خوبی شکل ناخن با گوشه های گرد نیز کمک به جلوگیری از پیکور. این Japonesque ناخن تکمیل سه نفر ($7.98) نگه داشتن ناخن ها شسته و رفته و تر و تمیز.

Japonesque Nail Trio

مرحله 4. چرم گاومیش و تمیز

ملایم چرم گاومیش به سطح ناخن های خود را همراه با یک دوز سنگین از الکل مالش حذف روغن و درخشش بنابراین رنگ طول می کشد.

همه Japonesque محصولات موجود در خارج یا Walmart.com. برای الهام بیشتر بازدید Japonesque در Instagram.

  • Japonesque Velvet Touch ناخن ابزار
  • Japonesque Velvet Touch مانیکور انبری
  • تکمیل سه گانه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>