نروژ مسجد تیرانداز محکوم حداقل 21 سال زندان

قاضی گفت: Manshaus الهام گرفته شده بود تیراندازی در مارس 2019 در نیوزیلند. — AFP

جناح راست افراطی داده شد حکم حداقل 21 سال حبس توسط دادگاه نروژی در روز پنج شنبه به صورت یک 2019 حمله انتحاری در نزدیکی اسلو و قتل خود را گام به خواهر در یک نژاد-با انگیزه عمل می کنند.

او را به جرم تلاش برای “کشتن به عنوان بسیاری از مسلمانان به عنوان امکان پذیر است” هر چند هیچ کس به طور جدی زخمی در حمله انتحاری.

“فیلیپ Manshaus… محکوم به 21 سال ‘forvaring’,” یک دادگاه در غرب اسلو حکومت با استفاده از نروژی واژه را برای یک حکم زندان است که می تواند به طور نامحدود.

خود اعلام کرد نئو-نازی 22 ساله Manshaus دستگیر شد در تاریخ 10 اوت سال 2019 پس از باز کردن آتش سوزی در Al-Noor مسجد مرفه اسلو حومه Baerum در حالی که با پوشیدن یک ضد گلوله جلیقه و کلاه ایمنی با دوربین بسته به آن است.

فقط سه نمازگزاران در این مسجد در زمان. یکی از آنها یک زن 65 ساله مرد چیره Manshaus.

“Manshaus گفته است که طرح خود را نه تنها برای کشتن به عنوان بسیاری از مسلمانان به عنوان امکان پذیر است اما از که می خواست به بی ثباتی جامعه و سرعت بخشیدن به مسابقه جنگ” دادگاه گفت: در حکم آن.

بدن خود را 17 ساله گام به خواهر Johanne Zhangjia Ihle-هانسن شد و بعد از آن در خانه خود را.

به تصویب رسید از چین توسط پدرش دختر Ihle-هانسن کشته شد و چهار گلوله در چه دادستان نامیده می شوند “نژادپرستانه عمل می کنند”.

نروژ ندارد یک جمله زندگی اما حکم زندان را می توان بدون محدودیت تا زمانی که فرد در نظر گرفته شده است یک تهدید برای جامعه است. Manshaus می توانند برای درخواست آزادی بعد از 14 سال است.

دادستان به نام بود برای حکم زندان بر این اساس است که Manshaus خواهد بود “خطرناک برای یک مدت زمان طولانی”.

خود را وکیل مدافع Unni سیب زمینی سرخ کرده به حال شک و تردید در مورد سلامت روان و توصیه می شود مراقبت های روانی در برابر Manshaus خواسته.

سیب زمینی سرخ کرده اشاره کرد او “نه پارانوئید جهان” و اعتقاد خود را که اروپا در معرض خطر از “مسلمانان و یهودیان و برابری جنسیتی همجنسگرایان رسانه ها و مقامات”.

در طول محاکمه سه نفر از خبرگان به او اعلام کرد از نظر قانونی عاقل و با عنوان جرم جنایی به عهده دارد.

Manshaus تا به حال اعتراف به حقایق مورد اما التماس کرد گناه نیست این ادعا اقدامات خود از “ضرورت” یعنی برای اطمینان از “بقای نژاد سفید”.

Manshaus گفته او با الهام از حملات در کرایستچرچ نیوزیلند در ماه مارس 2019 زمانی که خود قسم خورده سفید supremacist Brenton, Tarrant, کشته شدن 51 نفر در تیراندازی در دو مسجد.

Tarrant به نوبه خود گفت که او با الهام از نروژی آندرس بریویک که در جولای 2011 به کشته شدن 77 نفر در یک کامیون انفجار بمب در نزدیکی ادارات دولتی در اسلو و تیراندازی در یک اردوگاه جوانان حزب کارگر.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>