نیویورک بانوی اول: پلیس-شهرستان رایگان خواهد بود “نیروانا” اما هدف این است که قابل دسترسی


شهر نیویورک بانوی اول Chirlane McCray این باورند که یک NYPD-شهرستان رایگان خواهد بود “نیروانا” در روز سه شنبه در مصاحبه با زمان مجله.

“خواهد بود که مانند یک نیروانا یک مدینه فاضله است که ما هیچ جا نزدیک شدن به” McCray گفت. وقتی پرسید که آیا نیویورک را دنبال مینیاپولیس در تلاش برای منحل کردن آن, اداره پلیس, دهنی, زن پاسخ داد: “آنها می توانند همه چیز است که نمی توان در یک شهر بزرگ مانند نیویورک.”

شهردار بیل د Blasio گفت: در همان مصاحبه با “می تواند نژاد انسان تکامل به یک نقطه که در آن هیچ نگهبان هیچ ساختارهای مورد نیاز هستند ؟ من حدس می زنم در نظریه اما من نمی بینم که در آینده ما قصد داریم به زندگی بعد از چند نسل است.”

د Blasio روز یکشنبه به خبرنگاران گفت که نامشخص مقدار بودجه خواهد بود تغییرمسیر از NYPD به جوانان و خدمات اجتماعی و اعتبار McCray با ایده پشت این طرح است.

NYPD به حال بودجه 6 میلیارد دلار در سال 2019 در حالی که شهرستان حسابرسی اسکات استرینگر توصیه می شود انحراف از 1 میلیارد دلار از پلیس به برنامه های دیگر.

تماس به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” شده اند در پی مرگ جورج فلوید یک آفریقایی آمریکایی کشته شده در طول بازداشت خود توسط مینیاپولیس افسران پلیس. در همان زمان تظاهرات عظیم برانگیخت توسط Floyd مرگ باید منجر به مواردی از شورش و غارت.

NYPD نامیده شده است را به زور برای سرکوب شورش در سراسر شهر نیویورک با غارتگران هدف ثروتمند در محله پایین و میدتاون منهتن به عنوان به خوبی به عنوان بخش بروکلین و برانکس. د Blasio و فرماندار اندرو کومو را مورد انتقاد بخش عملکرد در دست زدن به تظاهرات.

“قانونگذاران قانون مطبوعات همه تلاش برای شرم ما را به حال خجالت در مورد ما حرفه ای” شات پشت مایک o’meara سر از نیویورک انجمن پلیس خیرخواه انجمن. “توقف درمان ما مانند حیوانات و اراذل و اوباش و شروع به درمان ما با برخی از احترام….ما شده ایم چپ از مکالمه ما شده است تخطئه آن را نفرت انگیز است.”

د Blasio نیز منصوب McCray برای شرکت در صندلی شهر coronavirus نژادی و نابرابری نیروی کار.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • ‘توقف درمان ما مانند حیوانات:’ نیویورک پلیس اتحادیه انتقاد شدید رئیس, رسانه, نمایندگان مجلس بیش از انتقادات
  • د Blasio به انتقال برخی از NYPD بودجه به برنامه های جوانان و خدمات اجتماعی
  • شهردار نیویورک هشدار به شناگران در سواحل نیویورک ‘خواهد بود گرفته شده درست از آب در’ این تابستان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de