بیش از 900 مرگ ما را از coronavirus در 24 ساعت: دانشگاه جانز هاپکینز


واشنگتن: ایالات متحده ثبت کرده است یکی دیگر از 941 coronavirus مربوط به مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, آوردن countrys مرگ و میر تا کنون به 113,774 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

برتر جهان اقتصاد بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر در مطلق با هر دو بیشترین تعداد مرگ و میر و بیشترین تعداد عفونت — 2,021,990 در 8:30 ب. ظ روز شنبه (0030 GMT جمعه) یک ردیاب نگهداری توسط بالتیمور مستقر در دانشگاه نشان داد.

ایالات متحده همچنان به ثبت نام حدود 20 ، 000 مورد جدید از coronavirus هر روز در حال تلاش برای پایین آمدن از این فلات به عنوان عفونت نرخ موم و افول در سراسر کشور است.

در برخی بیشتر کم جمعیت روستایی مناطق تعدادی از بستری شدن در بیمارستان است نوردی در مقایسه با یک ماه پیش.

خزانه داری آمریکا, وزیر استیون Mnuchin گفت: پنج شنبه وجود خواهد داشت نه بیشتر خاموش شدن ناگهانی حتی به عنوان شیوع عود در برخی از کشورها.

“ما نمی تونم تعطیل اقتصاد است. من فکر می کنم ما آموخته است که اگر شما تعطیل اقتصاد شما رفتن به ایجاد آسیب بیشتر,” Mnuchin گفت: در یک مصاحبه با CNBC.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>