پلیس: بقایای انسانی یافت می شود در آیداهو اموال لری Vallow شوهر چاد Daybell

بویزی آیداهو — مقامات گفتند آنها کشف بقایای انسانی در آیداهو مرد خانه سه شنبه به عنوان آنها مورد بررسی ناپدید شدن همسر و دو فرزند — یک مورد که کشیده شده توجه جهانی برای روابط خود را با دو نفر دیگر مرموز مرگ و روز قیامت باورها.

چاد Daybell که ازدواج کودکان در, لری Vallow Daybell بود به اتهام پنهان کردن و یا از بین بردن شواهد محلی و فدرال محققان جستجو اموال خود را با توجه به Fremont County Sheriff در وایومینگ. او هنوز رتبهدهی نشده است به طور رسمی متهم و وکیل خوانده شده را علامت به این معنی نیست بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

هفت ساله جاشوا “JJ” Vallow و 17 ساله Tylee Ryan نشده است دیده می شود پس از ماه سپتامبر و پلیس می گویند چاد و لری Daybell به دروغ محققان در مورد محل نگهداری کودکان بی سر و صدا قبل از خروج آیداهو. آنها در بر داشت در هاوایی ماه بعد. علاوه بر این از دست رفته کودکان, زن و شوهر شده و تحت بررسی پس از مرگ هر دو از همسران سابق خود.

آیداهو پلیس و محققان از اف بی آی و Fremont County Sheriff را جستجو چاد Daybell خانه در آیداهو شرقی شهر سالم برای بار دوم. جستجو در حکم مهر و موم شده است و رکسبرگ دستیار رئیس پلیس Gary Hagan در بیانیه ای گفت که او نمی تواند فاش کردن جزئیات دیگر می گویند از جستجوی مربوط به کودکان ناپدید شدن است.

“در طول این تحقیقات کارآگاهان و محققان را بهبود چه تصور می شود انسان باقی مانده است که مشخص نشده اند در این زمان” Hagan گفت.

لری Daybell شارژ با کودک رها و مانع تحقیق و التماس کرد گناه نیست. آیداهو دفتر دادستان کل اعلام کرد در این سال بود که آن را بررسی چاد Daybell در مرگ همسر اول خود Tammy Daybell.

لری Vallow را تکذیب کرد کاهش وثیقه: چه چیز دیگری اتفاق می افتد با, عجیب و غریب, مورد, گم شده بچه ها ؟

مورد پیچیده تابستان گذشته شروع شد زمانی که لری Daybell برادر به ضرب گلوله کشته و او را شوهر جدا چارلز Vallow در ققنوس. برادر الکس کاکس گفت: تیراندازی شد در دفاع از خود. چارلز Vallow تا به حال برای ثبت طلاق ادعا لری اعتقاد او تا به حال تبدیل شدن به یک خدا-مانند شکل که مسئول طلوع در کتاب مقدس پایان زمان. Cox درگذشت در دسامبر آشکار لخته خون در ریه است.

مدت کوتاهی پس از چارلز Vallow مرگ لوری و فرزندان او نقل مکان به ایالت آیداهو چاد Daybell زندگی می کردند. او یک شرکت چاپ و نشر که در آن او به چاپ بسیاری از کتاب های داستانی که در مرکز آخرالزمانی از سناریوهای آزادانه در مورمون الهیات. او همچنین شرکت در پادکست در مورد آماده شدن برای کتاب مقدس زمان پایان و دوستان گفت که او ادعا می شود قادر به دریافت سند چشم انداز از “فراتر از حجاب است.”

Tylee گذشته دیده می شد در ماه سپتامبر رهبری به پارک ملی یلوستون با مادر او و دیگر خانواده برای سفر یک روزه و JJ گذشته دیده می شد توسط مسئولان مدرسه چند روز بعد.

پلیس شروع به تحقیق در مورد نگهداری کودکان بعد از بستگان نگرانی. محققان گفته اند هر دو چاد و لری Daybell مدعی شدند ماندن با دوستان.

Tammy Daybell درگذشت در خواب خود را در ماه اکتبر گذشته از آنچه او اگهی گفت: شد ، مقامات رشد مشکوک که چاد Daybell عروسی لری فقط دو هفته بعد و آنها تا به حال Tammy Daybell بدن که در ماه دسامبر. نتایج که کالبد شکافی نشده اند منتشر شد.

مأموران اجرای قانون اول جستجو چاد Daybell خانه در Jan. 3 در ارتباط با همسر اول خود را با مرگ از بین بردن بیش از 40 مورد از جمله چند قطعه از تجهیزات کامپیوتری.

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: لری Vallow: انسان باقی می ماند در بر داشت در خانه مرد به از دست رفته کودکان و نوجوانان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de