حامله, نیکی بلا و آرتم Chigvintsev آشکار جنسی از کودک 1

خبر بزرگ! نیکی بلا و آرتم Chigvintsev داشتن نوزاد پسر. زن و شوهر اعلام این خبر در یک قسمت از کل وارد دانشکده هنرهای زیبا در پنج شنبه, ژوئن 11.

پدر و مادر به شود که جنس نوزاد خود را در طول یک حزب با دوستان و خانواده. بلا را شکست باز پینیاتا نشان داد که آبی شیرینی.

“من خیلی هیجان زده است که نیکول و آرتم داشتن یک پسر” بری بلا گفت: در یک اعترافی. “من می دانستم که [آن را]. من واقعا در قلب من, من فقط آن را احساس برای او.”

او افزود: به دوقلو: “من فکر می کنم شما و پسر بچه کوچک خود را مانند یک باند بزرگ. من انجام دهد. من واقعا احساس می کنید که.”

نیکی, 36, در ماه ژانویه نشان داد که او و رقص با ستاره ها طرفدار, 37, در انتظار اولین فرزند خود را. “من حتی نمی تواند شروع به توصیف به همه شما چگونه شاد من هستم” کالیفرنیا بومی زيرنويس او Instagram آشکار در آن زمان است. “من قصد دارم برای یک مادر!! این چیزی است که من می خواستم به تمام زندگی من است. من قطعا شوکه زمانی که من در بر داشت. و خیلی عصبی! من در آن انتظار نیست و احساس من آماده نیست اما این سفر زندگی غیر قابل پیش بینی است. من خدا را شکر هر روز و شب برای آوردن این برکت و معجزه به زندگی من! من در حال حاضر در عشق!!”

Pregnant Nikki Bella Artem Chigvintsev Reveal Sex 1st Child Gender Reveal
نیکی بلا و آرتم Chigvintsev. ریچارد Shotwell/تالار گفتگو/AP/شاتر

نیکی در ادامه به سند نوزاد دست انداز پیشرفت در رسانه های اجتماعی از Infinite ویدئوها با Chigvintsev به bikini آینه selfies.

این غیر قابل مقایسه co-نویسنده نیز به اشتراک گذاشته شده عکس مقایسه او جوانه زدن حلقه به خواهرش بری. دوقلوها به علت کمتر از سه هفته از هم جدا.

“ما باید دقیق علائم مشابه. [آن را] واقعا عجیب و غریب” بری که در حال حاضر سهام, دختر, مرغک, 2, با, شوهر, Daniel Bryanگفت: ما هفته به طور انحصاری در ماه آوریل است. “ما آنقدر تهوع آور ما در سه ماهه اول بارداری و هرگز بیمار با مرغک تا کنون. [نیکی و من تا به حال] صبحگاهی در تمام طول روز طولانی است. ما احساس ما تا به حال ماشین بیماری.”

خواهر chimed در گفته او “را لرزاند و خسته” توسط او در سه ماهه اول بارداری علائم خواستار آنها را “دشوار است.”

نیکی بارداری در اخبار آمد کمتر از یک ماه پس از او اعلام کرد او و Chigvintsev نامزدی. “من گفت: بله در فرانسه در ماه نوامبر” E! شخصیت مزبور تصاویر پیشنهاد از طریق Instagram. “ما تلاش کرده اند به آن را مخفی نگه دارید اما واقعا می خواستم برای به اشتراک گذاشتن هیجان ما برای سال جدید!”

ما را شکست این خبر در ژانویه 2019 که زن و شوهر, دوستیابی شدند. نیکی قبلا مشغول به John Cenaاما سابق زن و شوهر به نام آن واریز شده در مارس 2018.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>