پرسشهایی که در COVID-19 مدل که باعث مستندات

یک مرد استوار است در سایه ای از یک غرفه (راست) در حالی که یکی دیگر از پیاده روی گذشته یک نقاشی دیواری با نشان دادن تصاویری از خط مقدم کارگران پس از دولت کاسته سراسر کشور مستند تحمیلی به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19 coronavirus در دهلی نو. — AFP/فایل

پاریس: زمانی که رمان coronavirus شروع به گردش در سطح جهان در آغاز ماه مارس دانشمندان تبدیل به مدلهای آماری برای پیش بینی شدت بیماری همه گیر. اخبار کامل بود.

اپيدميولوژيک مدل نشان داد که COVID-19 می تواند آلوده صدها میلیون ها نفر از مردم و کشتن میلیون ها نفر در سراسر جهان باعث شده دولت برای ورود مستند در یک پیشنهاد برای جلوگیری از بدترین.

در حال حاضر به عنوان بسیاری از اروپا کمرویی خروجی از سلول سوالات خواسته شده در مورد روش های مورد استفاده و نتایج تولید شده در محاسبات است که مقامات شوکه شده به مصرف بی سابقه اقدامات لازم برای اجرای اجتماعی فاصله.

“ما به مراتب بیش از حد وزن به مدل” Jean-Francois توسن مدیر فرانسه Irmes مرکز تحقیقات پزشکی گفت: AFP.

“این مدل های ریاضی بستگی دارد بیش از حد بسیاری از عوامل به طور دقیق,” او گفت:.

توسن گفت که با COVID-19 یک حمايتهاي بیماری ناشناخته وجود دارد بسیاری از متغیرها در مدل است که می تواند به شدت تحت تاثیر نتایج خود را.

“فاحش ترین مورد بود (پیش بینی) از 500 ، 000 مرگ و میر است که دولت’hands. این یک نمونه مثال از یک بسیار جدی استفاده از علم گفت:” لوران Toubiana متخصص اپیدمیولوژی که در برابر صحبت مستندات.

او با اشاره به یک مدل توسط محققان کالج سلطنتی لندن منتشر شده در مارس 16, که نشان داد که بدون هیچ گونه عمل COVID-19 می تواند کشتن 510,000 مردم در بریتانیا و 2.2 میلیون نفر در ایالات متحده است.

این مطالعه به رهبری, اپیدمیولوژی, نیل فرگوسن, درخواست نخست وزیر بوریس جانسون به اجرای دقیق اجتماعی فاصله اقدامات در روز است که به دنبال.

“ما همیشه ترجیح می دهند به گوش دادن به alarmists” گفت: Toubiana اشاره به این که شمار تلفات ناشی از COVID-19 در حال حاضر حداقل یک منظور از قدر کمتر از آنچه در فرگوسن و همکاران’ مدل نشان داد.

نویسندگان در این زمان بود که مدل خود را به حساب تغییرات در رفتار اجتماعی مانند فاصله دست شستن و پوشیدن ماسک که همه ثابت کرده اند که موفقیت در کاهش COVID-19 گسترش یافته است.

‘مدل های مطلق نیست’

مدل بلافاصله در آمد برای انتقاد برای آن روش اما دانشگاه ایستاده بود توسط این تحقیقات گفت: در این ماه که گذشت ارزیابی توسط کارشناسان مستقل.

روز دوشنبه یک جدید امپریالیستی مطالعه به این نتیجه رسیدند که مستندات تا به حال مانع از 3.1 میلیون COVID-19 مرگ و میر در سراسر 11 کشورهای اروپایی.

توسن ادعا شاهنشاهی بود “تلاش به صورت گذشته نگر توجیه اشتباهات خود”.

در حالی که امپراتوری را مطالعه اولیه منتشر شد به طور مستقیم توسط این دانشگاه در روز دوشنبه به نظر می رسد در مجله معتبر Nature بوده و در معرض نقد و بررسی توسط یک میزبان از محققان’peers.

کلید قفل و خود را مشتاق به استرس است که آنها نمی باید توپ کریستال: آنها به سادگی استفاده از ریاضی برای شبیه سازی های مختلف نتایج — و در انجام این کار ممکن است با تصمیم گیرندگان با بدترین سناریو مورد آنها ممکن است مایل به جلوگیری از.

“یک مدل ندارد به عنوان تفسیر مطلق: آن لحظهای که استوار است بر آنچه ما می دانیم در آن زمان گفت:” نیکولاس Hoertel یک روانپزشک و طراح در Corentin-Celton بیمارستان در نزدیکی پاریس.

“این کمی مانند نظرسنجی,” او گفت: AFP.

“عمده وجود دارد محدودیت (برای مدل) اما در این مرحله آنها تنها ابزار علمی ما برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری در خصوص بهداشت عمومی” Hoertel گفت.

اخیر در فرانسه نشان داد که در مستند بود را نجات داد 100,000 زندگی می کند اما سیاستگذاران باید گفت که مدل شدند و تنها دلیل این کشور وارد رادیکال اجتماعی سوريه در ماه مارس است.

“البته ما با اتکا به شدت در مدل های… یکی به عنوان مثال گفت که بدون سلول ما بودند رفتن به 120,000 یا 150,000 مرگ” ژان-فرانسوا Delfraissy رئیس جمهور فرانسه در شورای علمی ارائه مشاوره به دولت در COVID-19 گفت: شبکه های تلویزیونی این ماه است.

“اما مدل تنها مدل های,” او گفت:, و اضافه کرد که بر روی زمین مشاهدات از هجوم گسترده بیماران به بیمارستان ها نیز هدایت دولت است.

در نهایت “این یک تصمیم سیاسی” Delfraissy گفت.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de