رابرت دنیرو می شود واقعی در مورد افزایش 6 دونژادی کودکان به عنوان یک پدر

قدم زدن در کفش خود را. رابرت دنیرو اذعان کرد که افزایش شش دونژادی کودکان متفاوت است تاثیر بر روی او به عنوان یک پدر.

“بچه ها همه نیمه سیاه و ندارم … حتی من برخی از چیزهایی که برای اعطا” the Irishman ستاره 76 گفت: در مصاحبه ای در این Tonight Show Starring Jimmy Fallon در یکشنبه, ژوئن 10. “هنگامی که مردم می گویند که آنها به بچه های خود را نگه داشتن دست خود را [تا] هنگامی که شما متوقف شده توسط پلیس هر نگه داشتن دست خود را بر روی فرمان نمی ناگهانی را حرکت ندهید قرار دادن دست خود را زیر این کار را انجام نمی,’ شما را در درک که. که ترسناک است. است که به تغییر.”

دنیرو همچنین وزن در اعتراضات گسترده علیه خشونت پلیس و نژادی و نابرابری در حال وقوع در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان است. تظاهرات آغاز شد و در پی جورج فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس است.

“ما تا به حال تمام اعتراضات و همه چیز را در رفتن حق مردم آنقدر عصبانی است که آنها اهمیتی نمی دهند. آنها گفت: “من بیرون رفتن در هر صورت'” از رفقای خوب ستاره گفت. “من فکر می کنم بسیاری از مردم پوشیدن ماسک به نظر می رسد که راه. اما این که چگونه همه عصبانی بود.”

Robert De Niro Gets Real About Raising 6 Biracial Children
رابرت دنیرو و دختر Drena دنیرو حضور در 20th Annual Hollywood Film Awards در لس آنجلس نوامبر 6, 2016. مت بارون/شاتر

دنیرو و همسر سابق خود Diahnne Abbott سهم دختر Drena 48 و پسر رافائل 44. او دوست دختر سابق Toukie اسمیت هستند پدر و مادر از پسر دوقلو Julian و هارون 24. این برنده اسکار نیز سهام و پسر الیوت 22 و دختر هلن, 8, با همسر سابق خود, گریس هایتاور.

این راننده تاکسی بازیگر گفت: ما هفته در آوریل 2019 که اگر چه با او بودن می توان آن را به چالش کشیدن.

“من دوست دارم فرزندانم تنها بودن با آنها” دنیرو در آن زمان است. “این آسان نیست. گاهی اوقات آن را سرگرم کننده و شما را دوست دارم بچه های خود را و گاهی اوقات شما می خواهید به آنها را بکشند!”

او افزود: “هنگامی که شما باید لحظات خوب را فراموش کرده ام در مورد آنهایی که نبودند خوب است.”

دنیرو و هایتاور و 65 جدا شده در نوامبر 2018 پس از بیش از 20 سال از ازدواج. نیویورک بومی تایید خود تقسیم در یک بیانیه برای ما در زمان.

“فضل و من دو فرزند زیبا با هم” دنیرو. “ما در حال ورود به یک دوره گذار در روابط ما است که دشوار اما سازنده روند. من افتخار فضل به عنوان یک مادر فوق العاده و از آنها بخواهید برای حفظ حریم خصوصی و احترام از همه که ما اقدام به توسعه نقش ما به عنوان شرکای در پدر و مادر.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>