‘شاهان’ ستاره نما وند ‘آموخته درس خود را پس از Meghan Markle شوخی

سلطنتی flub! شاهان غروب ستاره نما وند عذرخواهی کرد برای بالا آوردن, پیر خاک بر Meghan Markleکه مورخ یکی از دوستان نزدیک خود را در دبیرستان.

“بنابراین این شده است یک کابوس برای من است و من حتی رفتن به آدرس آن را دوباره ‘علت آن بوده است یک کابوس” واقعیت star, 37, طعنه در طول چهار شنبه, ژوئن 10 قسمت از “Scheananigans” پادکست با Scheana Shay. “به من گفت: یک اتفاقی در ‘Scheananigans” که من فکر کردم سرگرم کننده و cutesy و سپس به من گفته همان داستان در یکی دیگر از پادکست به دلیل, دوباره, سرگرم کننده و cutesy و در پشت ذهن من گفتم: ‘این s–t در حال حاضر شده است در خارج وجود دارد من به Scheana در این مورد.’ و از آن بالا رفت.”

یک ماه زودتر براوو ستاره نشان داد که او با Markle, 35, در لس آنجلس قبل از او محوری به کانون توجه است. “دوست من گیب که من با مورخ Meghan در دبیرستان و او گفت که پس از او در لباسآنها دوستان برای سال بعد از آن,” او توضیح داد در آن زمان است. “و او مانند,” آره, من, او به نوعی مانند ارواح من بعد از لباسو مانند آن واقعا صدمه دیده است احساسات خود را. من این حس که گیب واقعا ارزش دوستی او است.”

Shahs of Sunset's Nema Vand 'Learned His Lesson' After Saying Meghan Markle Ghosted Her High School Boyfriend
Nema وند و Meghan Markle. جان Tsiavis/Bravo; مگا

وند بعد در زمان این فرصت را به آدرس سابق دوشس به طور مستقیم. “اگر شما از شنیدن این رسیدن به گیب” او به شوخی. “شما می دانید که در آن است.”

هر چند او تا به حال نیت خوب وند اعتراف کرد که او نشاط داستان نمی آمد بدون برخی از پیامدهای عمده ای. “من درس آموخته. نمی f–k با ملکه به خاطر آن مسخره بود,” او گفت:, Shay 35 روز چهارشنبه. “مردم واقعا دیوانه در مورد Meghan Markle و در هیچ راه بود و من در تلاش برای بی احترامی Meghan Markle! این یک تعریف به او. من بود گفت: او خیلی شیرین و مهربان است.”

این Vanderpump قوانین ستاره نشان داد که او تا به حال برای اولین بار شنیده می شود همان داستان بیش از یک سال قبل از آن بسیار مورد توجه و شوکه شده بود در پاسخ وند دریافت شده از مشتاق خانواده سلطنتی طرفداران.

“من عذر خواهی به Meghan که بسیار شیرین فرد و همواره جز و من خروج از آن کسانی هستند 2019 مشکلات” وند به این نتیجه رسیدند. “من نیستم که مصرف انرژی تا سال 2020. من درس آموخته. هم بزرگ است.”

ما هفتگی تایید کرد در ماه مارس که بازنشسته بازیگر و همسرش پرنس هریدر حال حل و فصل کردن در لس آنجلس با خود 13-ماه-پیر پسر مورچه. خانواده سه قبلا در هتلی در ونکوور کانادا در پی خود را تکان دهنده خروج از خانواده سلطنتی است. پس از بازگشت به کالیفرنیا خودی نشان داد که Markle شده است برخی از هزینه های مورد نیاز در زمان انهدام با مادر Doria Raglandو با بهره گیری از تازه کشف شده پس از آزادی به پله از او ارشد سلطنتی نقش.

“هری و مگان واقعا هیجان زده بودند به حرکت به L. A.,” یکی دیگر از خودی گفت: ما در ماه آوریل است. “آنها شده ایم به دنبال به جلو به [حرکت] و آنها بسیار با محتوا و شاد و در نهایت به همه حل و فصل در. و البته مگان احساس می کند بیشتر در خانه بیش از حد و او واقعا شروع به احساس می کنم مثل خودش دوباره.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de