شان سفید است خداحافظی با امضای خود مو قرمز


Shaun White Is Saying Goodbye to His Signature Red Hair
شان سفید است. حسن نیت ارائه میدهد Shaun White/Instagram

چه؟! شان سفید است خداحافظی با امضای خود مو قرمز و رفتن برای یک کل جدید رنگ ؟ چه رنگ است ؟ ما مطمئن نیستند اما در عین حال ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید!

در روز پنج شنبه, ژوئن 11, المپیک مشترک یک عکس از خود را از یک سالن صندلی با حاشیه های پوشش داده شده در سفید. بزرگ او انگشت خود را به لب خود را در “shushing” حرکت.

بسیاری از طرفداران شوخی در نظرات در مورد نام او و روشن و سفید رنگ. “به معنای واقعی کلمه تبدیل شدن شان سفید 😂” اظهار نظر یک فرد است. “آن را دریافت ؟ سفید ؟ شاون …. سفید ؟ آن را دریافت کنید” نوشته شخص دیگری است. بله ما قطعا آن را دریافت کنید! و راستش ما فکر می کنم او می تواند به طور جدی جلو قفل بلوند. اما ما ممکن است تنها آنهایی که.

وجود دارد بسیاری از طرفداران دیگر که غم او را در چشمانش ببینید آتشین مو قرمز بروید. “بدترین چیزی که تا کنون اتفاق افتاده است به من” اظهار نظر یک فرد است. “Noooooooo!!!! نه قرمز-قفل!!!!! 😢 “اظهار نظر یکی دیگر از فن. “NOOOOO! شما در حال داغ مهم نیست که چه” نوشت: یک کاربر. “اما قرمز بهترین است.”

این اولین بار نیست که snowboarder گیسوان باید عناوین ساخته شده. هر چند او گاهی اوقات به عنوان پرواز گوجه فرنگی با توجه به مواج قرمز رشته در سال 2018 PyeongChang, زمستان بازی ها, او نشان داد تا با کوتاه تر نگاه sleeker. و مردم تا به حال بسیاری از واکنش های پس از آن بیش از حد.

طرفداران در زمان به توییتر برای به اشتراک گذاشتن ناامیدی خود را در سبک جدید. “به روز رسانی مامان من هنوز هم دیوانه که شان سفید برش مو خود را ایم” یک کاربر. “من از دست شان سفید بزرگ مو” نوشت: یکی دیگر از.

“Lmao به یاد داشته باشید آنچه در شان سفید نشان داد با مو های جدید در آخرین بازی و اینترنت رفت و موز ؟” یکی دیگر از reminisced هنوز هم در حال حاضر.

به نظر می رسد مانند مردم برای همیشه و همیشه نظرات قوی در مورد ورزشکار ، ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید عکس العمل بعد از این سبک جدید نازل شده است.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>