تایوان تصدیق به آماده برای هجوم از هنگ کنگ تظاهرات

فایل عکس: هنگ کنگ تظاهرات شرکت در یک تجمع در حمایت از رئیس جمهور تایوان Tsai و نشستند ون در خارج از حزب دموکراتیک مترقی (DPP) دفتر مرکزی آن در تایپه

توسط Yimou لی و جسی اضطراب سخت و ناگهانی

تایپه/دلار هنگ کنگ (ایسنا) – تایوان در حال آماده سازی خود برای استقبال از هنگ کنگ به مردم در حال فرار از شهر خود را به عنوان چین تدابیر گرفتن آن اما این جزیره دارای تجربه کمی از دست زدن به پناهندگان و تقلا برای آماده سازی و برای حفظ کردن هر چینی جاسوس که ممکن است سعی کنید برای پیوستن به هجوم.

سال تظاهرات ضد دولتی در هنگ کنگ برنده گسترده همدردی دموکراتیک و چین-تایوان ادعا کرده است که مورد استقبال کسانی که در حال حاضر می آیند و انتظار بیشتر است.

رئیس جمهور تایوان Tsai و نشستند ون در ماه گذشته شد اولین رهبر دولت در هر نقطه به تعهد اقدامات برای کمک به هنگ کنگ افرادی که ترک با توجه به آنچه آنها را به عنوان سفت چینی کنترل از جمله به تازگی معرفی امنیت ملی قوانین تان را دموکراتیک آرمان.

چین را انکار می کند خفقان هنگ کنگ آزادی و محکوم خانه مدرن را ارائه دهد.

تایوان در دهه فقط به عنوان با احتیاط از سرزمین اصلی به عنوان بسیاری را در این مستعمره سابق بریتانیا از هنگ کنگ در حال کار بر روی امدادی طرح انتظار ورود مقامات می گویند.

“هنگ کنگ بدون شک یک اولویت برای Tsai” یک مقام ارشد دولت آشنا با رئیس جمهور فکر کردن به رویترز گفت و اضافه کرد که دولت به کنار گذاشتن منابع برای رسیدگی به هنگ کنگ مردم است.

این طرح شامل یک کمک هزینه ماهانه برای زندگی و اجاره و پناهگاه برای کسانی که قادر به پیدا کردن محل اقامت, گفت نفر دوم با لینک مستقیم دانش از آماده سازی.

خیلی زود است که به ارزیابی چگونه بسیاری ممکن است اما تایوان می کند انتظار می رود این تعداد به بیش از هزاران نفر از مردم که از ویتنام از اواسط 1970s ترین فرار کمونیست تصاحب شده ایالات متحده-حمایت ویتنام جنوبی.

نزدیک به 200 دلار هنگ کنگ مردم فرار کرده اند به تایوان پس از تظاهرات برابر سال گذشته و حدود 10 درصد اعطا شده است ویزا تحت یک قانون است که محافظت از هنگ کنگ افرادی که در معرض خطر هستند به دلایل سیاسی گفت: Shih Yi-hsiang از تایوان انجمن حقوق بشر.

در حال حاضر هر کسی به فکر ساخت حرکت به صبر به عنوان تایوان دارای منع هنگ کنگ مردم به عنوان بخشی از تلاش خود را برای جلوگیری از رمان coronarvirus اما Shih انتظار دارد که این تعداد به پرش هنگامی که این ممنوعیت برداشته شده است.

“بسیار پیچیده”

با تجربه کمی از پناهندگان پس از 1970s و با نگرانی که چین می تواند نفوذ جاسوسان نما به عنوان فعالان دولت به فوریت به دنبال کارشناسان به دامپزشک پس زمینه, منبع دوم گفت.

“این است که بسیار پیچیده سناریو است که دولت تایوان هرگز در برخورد با” گفت: این منبع که کاهش یافته است به عنوان اطلاعات در مورد طرح نشده است ساخته شده.

“ما فکر نمی کنم چنین چیزهایی اتفاق می افتد در هنگ کنگ حتی در رویاهای ما.”

چین تایوان امور دفتر, نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تایوان دولت پانل از جمله مقامات امنیتی را مورد مداقه قرار دادن برنامه های کاربردی و صدور ویزا اجازه می دهد هنگ کنگ مردم را به مطالعه و یا کار در تایوان دومین منبع گفت.

Shih گفت: دولت نیز مورد نیاز کارشناسان در مناطق از مدیریت پرونده برای مشاوره.

ارشد تایپه مبتنی بر دیپلمات غربی گفت: در تایوان بود به احتمال زیاد به رادیکال ترین مخالفان و کمتر به خوبی به عنوان کسانی که با این وسیله احتمالا انتخاب کنید برای رفتن به کشورهایی مانند کانادا و یا انگلیس.

مستبد لاو, 26 ماه گذشته منتشر شد از هشت ماه حبس در هنگ کنگ برای در اختیار داشتن سلاح استقبال Tsai را ارائه و گفت: با هدف ایجاد تایوان خانه به دلیل دموکراسی و هزینه های پایین زندگی.

“این تنها امید برای معترضان که نمی توانیم در حال حرکت به مکان های دیگر” Lau گفت: در هنگ کنگ به عنوان او منتظر مرزی برای باز کردن.

“من امیدوارم که من می تواند یک زندگی عادی در تایوان است. من را فراموش کرده ام آنچه که یک زندگی عادی مانند است.”

(گزارش اضافی توسط بن بلانچارد در تایپه و پکن newsroom; ویرایش توسط رابرت Birsel)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>