نیروی هوایی ایالات متحده مستقر جاسوسی هواپیماهای بدون سرنشین در دریای چین جنوبی


اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

به عنوان نظامی چینی را ادامه داده نشان می دهد از زور در سراسر دریای چین جنوبی و تنگه تایوان در ماه های اخیر – از قایقرانی آن هواپیما حامل و یا راه اندازی جت جنگنده به حریم هوایی تایوانی – نیروی هوایی ایالات متحده نیز در ادامه به پیگیری آن جنبش کاملا با دقت با استفاده از ترکیبی از هواپیما و به طور فزاینده ای به استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین.

این هفته FoxNews گزارش داد که B-1B Lancer بمب افکن شده اند پرواز از گوام در حمایت از Indo-Pacific Command شده اند و به طور خاص انجام ماموریت های دریای چین جنوبی. در اوایل ماه مه ب-1Bs اعزام شده بودند به این منطقه برای انجام بمب افکن نیروی کار عملیات خارج از اندرسن پایگاه هوایی گوام. چهار بمب افکن و حدود 200 نیروی هوایی از بمب اسکادران 7th بمب بال Dyess پایگاه نیروی هوایی در تگزاس مستقر شدند به حمایت از اقیانوس آرام نیروهای هوایی’ تلاش های آموزشی با متحدان و شرکای تجاری و نیروهای مشترک. افکن شده اند انجام بازدارندگی استراتژیک ماموریت به منظور تقویت قوانین مبتنی بر نظم بین المللی در هند و اقیانوس آرام.

نیروی هوایی نیز انجام یک چرخش 319th شناسایی بال Det. 1 RQ-4 Global Hawk نظارت هواپیماهای بدون سرنشین به Yokota پایگاه هوایی ژاپن برای اطمینان از عملیات در حمایت از Indo-Pacific Command را شناسایی مورد نیاز است. این ارتفاع بالا آستین استقامت از راه دور سرنشین و غیر مسلح هواپیماهای بدون سرنشین منتقل شدند از اندرسن پایگاه هوایی به Yokota به ژاپنی, پایگاه دیده می شد به ارائه ثبات بیشتر محل که از این وسیله نقلیه هوایی بدون سرنشین (UAV) پلت فرم عمل می کنند – به ویژه آب و هوای نامساعد از قبیل توفان که می تواند مانع آمادگی خود را.

“داشتن متناوب مکان برای اجرای ماموریت ما در طول فصل از آب و هوای نامساعد را تضمین می کند توانایی ما برای ادامه اجرای متحده Indo-Pacific Command و داد شناسایی الزامات در حمایت از دفاع از ژاپن و برای حفظ صلح و امنیت بین المللی در منطقه” توضیح داد. Col بن Craycraft, 319th عملیات گروه Det. 1 فرمانده طریق یک بیانیه از Indo-Pacific Command.

“من بسیار هیجان زده برای بازگشت به Yokota پایگاه هوایی و همچنان به ساخت مشارکت ما با این بسیار قادر پایه و حمایت جامعه” اضافه شده Craycraft. “همانطور که در 2019, Yokota پایگاه هوایی همچنان به ارائه ایده آل ترین محل برای عملیات ما با توجه به Kanto دشت را آب و هوایی مطلوب و توانایی ما برای انجام عملیات بدون ایجاد اثرات به Yokota پرواز عملیات و یا جوامع محلی اطراف پایه.”

نیروی هوایی پرواز B-1B بمب افکن و هواپیماهای بدون سرنشین گلوبال هاوک در دریای جنوب چین و مناطق دیگر در تئاتر اقیانوس آرام به عنوان بخشی از یک استراتژی گسترده ای برای حفظ نظارت در منطقه است.

جهانی شاهین ماموریت به پشتیبانی از طیف گسترده ای از ایالات متحده هوش نظارت و شناسایی (ISR) قابلیت جمع آوری و به حمایت مشترک نیروهای مبارز در سراسر جهان زمان صلح احتمالی و بحران عملیات. هواپیماهای بدون سرنشین نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک های انسانی و امداد رسانی ، این پهپادها طراحی شده برای ارائه مداوم روز و شب, با کیفیت بالا, آب و هوا تصاویر از مناطق جغرافیایی با آرایه ای از سنسورهای یکپارچه و دوربین.

با توجه به گذشته گزارش از منافع ملی نیروی هوایی در عمل برخی از 34 به بالا پرواز جهانی بازها و اعلام کرده است برنامه ای برای بازنشسته به عنوان بسیاری از 24 از کسانی که به جای آنها با نظارت پیشرفته پهپاد پلت فرم – به احتمال زیاد stealthier RQ-180. در ضمن RQ-4 Global Hawk شده است به طور منظم چرخش به Yokota پایگاه هوایی.

“Yokota پایگاه هوایی همچنان به نشان دادن آن است که یکی از موثر ترین و قادر به پایگاه با خیال راحت دریافت هواپیما و پرسنل در طول سالانه چرخش و یا در طول یک بحران یا احتمالی توضیح داد:” سرهنگ اوتیس جونز 374th ترابری Wing commander. “این که آیا آن را دشمن نهان مانند coronavirus یا بیشتر قابل رویت تهدیدات مانند توفان, تیم Yokota آماده است برای اطمینان از شرکا و متحدان ما را می توانید در ادامه ماموریت خود را از قابل اعتماد فرودگاه.”

پیتر Suciu است میشیگان مبتنی بر نویسنده است که به کمک بیش از چهار ده مجلات و روزنامه ها و وب سایت ها. او نویسنده چندین کتاب در مورد نظامی روسری از جمله گالری نظامی ارایش موکه در دسترس است در Amazon.com.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net