Tinsley مورتیمر می گوید: خداحافظی به ‘RHONY’ Midseason: جزئیات از خروج

پایین یک سیب است. Tinsley مورتیمرزمان در زنان خانه دار واقعی از شهر نیویورک آمد به نزدیک در چهار شنبه, ژوئن 11.

ما هفتگی می تواند تایید کند که 44 سال سن واقعی ستاره نمی شود, ویژه هنگامی که RHONY فصل 12 بازده در ماه ژوئیه پس از midseason وقفه.

طی روز پنج شنبه در این قسمت بیننده Tinsley بسته و ترک نیویورک به حرکت به شیکاگو تا با او در حال حاضر نامزد اسکات Kluth. Tinsley مادر دیل Mercer, و costars لی McSweeney و Sonja مورگان بودند در دست توست آن مقتدر قبل از او راندند.

Tinsley Mortimer Says Goodbye to ‘Real Housewives of New York City’ Midseason: Details of Her Exit
Tinsley مورتیمر جان NACION/Startraks

“من البته می خواهم به من دست دوستی جدید با لی و Sonja دیوانه antics با من” Tinsley گفت: براوو دوربین در یک اعترافی. “من خیلی تغییر کرده پس از بازگشت به نیویورک و در حال حرکت به Sonja را به خانه شهری. … آن را به من یک کمی از زمان, اما من در نهایت احساس خودم دوباره. من احساس اعتماد به نفس دوباره.”

Tinsley پیوست بازیگران RHONY در طول فصل 9 که پخش در سال 2017.

“من فکر نمی کنم هیچ کدام از این امر اتفاق افتاده است و بدون برآمدگی کمی در طول راه” او اعتراف کرد در پنج قسمت. “با تشکر از شما, mugshot, با تشکر از شما Sonja با تشکر از شما شهری با تشکر از شما هر کس دیگری من در طول راه ملاقات کرد. آن را بزرگ بوده است سوار شدن و من خیلی خوشحالم که در آن من در حال حاضر هستم و خیلی هیجان زده برای آینده من. “

ما به طور انحصاری نشان داد در دسامبر 2019 که Tinsley متوقف شد, فیلمبرداری RHONY پس از او به طرز محسوسی از دست رفته از بازیگران در سفر به مکزیک که Sonja, لی, رامونا خواننده, Dorinda Medley و Luann de Lesseps مستند در رسانه های اجتماعی. او تایید نامزدی اش به اسکات, 40, چه کسی او را مورخ و خاموش برای سه سال یک ماه قبل.

“او در حال حرکت است برای عشق” خودی گفت: ما در زمان. “این بسیار مبارک در زندگی خود را در حال حاضر و همه ریشه برای او و اسکات. آنها خطاب به همه مسائل خود و دیگر نمی خواهید بدون یکدیگر زندگی می کنند. او بسیار خوشحال!”

در حالی که Tinsley در سمت چپ مجموعه در شرایط خوب با لی, Sonja و Ramona رابطه او با Dorinda, 55, باقی مانده راکی در پنج قسمت.

“ما پایان ندارد اما من هرگز واقعا دیدم Tinsley که ما نبودند فیلمبرداری” Dorinda گفت: ما ممکن است در مورد دوستی خود را. “Tinsley واقعا به ما گفت هیچ چیزی در مورد زندگی خود را. این زنان هستند, Ramona Luann و Sonja و در حال حاضر لی که واقعا خواستار شد من درگیر در زندگی من مربوط می شود و می دانم زندگی من است. رفتن به شام با من … زندگی در شهر نیویورک است. و من فقط فکر می کردم که Tinsley بود که کمی مانند یک know-it-all یا چیزی.”

The Real Housewives of New York شهرستان airs در Bravo پنج شنبه ها در 9 p. m. ET.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>