AFP/فایل

لندن: نخست وزیر بوریس جانسون در روز جمعه گفت: یک موج ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر بریتانیا شده بود “ربوده شده توسط افراط گرایان” به عنوان ترس های نصب شده در مورد درگیری بین فعالان و راست تقسيم شدند.

در لندن مقامات سوار کردن چند مجسمه از جمله جنگ جهانی دوم رهبر وینستون چرچیل پس از آسیب قبلی و با بیشتر تظاهرات برنامه ریزی شده است.

شهردار صادق خان گفت: این بناهای تاریخی و همچنین تهی گور یادبود جنگ بودند که حفاظت در برابر خطر ابتلا به “اختلال خرابکاری و خشونت”.

مجسمه ها و بناهای تاریخی به چهره های درگیر در بریتانیا استعماری گذشته و بین المللی تجارت برده را تبدیل به افزایش اهداف برای فعالان در طول هفته گذشته.

خود را با هدف قرار دادن باعث شده است تا خواستار بررسی مجدد این کشور تاریخی میراث.

روز یکشنبه جمعیت در جنوب غربی انگلستان سرنگون مجسمه به محلی برده تاجر و نیکوکار ادوارد Colston و آن را انداخت به بندر باعث تماس برای دیگران برداشته شود.

اما در حالی که به رسمیت شناختن “مشروع میل به اعتراض علیه تبعیض” جانسون گفت: در بیانیه صادر شده در توییتر: “ما نمی توانیم در حال حاضر سعی کنید برای ویرایش یا سانسور گذشته ما است.

“ما نمی توانیم وانمود به تاریخ های مختلف. این مجسمه در شهرستانها و شهرهای کوچک قرار داده شد تا با نسل قبلی است.

“آنها تا به حال به عبارات مختلف برداشتهای مختلف از درست و نادرست است. اما کسانی که مجسمه آموزش ما در مورد گذشته ما با تمام آن گناهان. “به پارگی آنها پایین خواهد بود به دروغ درباره ما تاریخچه و فقر آموزش و پرورش نسل های آینده است.”

تظاهرات بودند موجب مرگ در طول یک پلیس آمریکا بازداشت جورج فلوید, گزارشی آفریقایی-آمریکایی که باعث خشم و انزجار در سراسر جهان است.

جانسون اذعان خشم سیاه و اقلیت های قومی و جوامع وجود دارد گفت: تا به حال شده است “بزرگ” گام در مقابله با تبعیض در بریتانیا.

اما پس از درگیری تا حد زیادی خدشه دار مسالمت آمیز تظاهرات در لندن او اضافه کرد: “روشن است که این اعتراضات شده اند متاسفانه ربوده شده توسط افراط گرایان قصد خشونت است.

“حمله به پلیس و اعمال بی رویه از خشونت است که ما شاهد بیش از هفته گذشته در حال غیر قابل تحمل و آنها شنیع.”

“تنها مسئول دوره از عمل است به دور ماندن از این اعتراضات” او گفت:.

تنش بالا

با تنش های در حال اجرا با کیفیت بالا, Black Lives Matter گروه به نام یک تظاهرات برنامه ریزی شده برای روز شنبه در لندن هاید پارک پس از راست گروه گفت: آنها همچنین می کردند.

“ما می خواهیم این تظاهرات به یک فضای امن برای مردم برای حضور در, با این حال ما نمی فکر می کنم می شود ممکن است با افرادی مانند آنها در حال حاضر” پل لندن گفت: در Instagram.

اما به گفته یک اعتراض برای جمعه ناهار را پیش بروید که این گروه را به پرده بیلبورد به قربانیان از آنچه آن را به نام “دولت و نژادپرستانه و خشونت”.

شهردار خان حمایت معترضان گفت فلوید مرگ “باید یک کاتالیزور برای سیستمیک تغییر پایدار برای مقابله با نژاد پرستی و نابرابری که مردم سیاه و سفید هنوز هم چهره امروز”.

اما او از مردم خواست در خانه بمانند آخر این هفته هر دو به دلیل خطر گسترش coronavirus و خشونت.

“افراطی راست گروه که مدافع نفرت و بخش در حال برنامه ریزی ضد تظاهرات که بدان معنی است که خطر ابتلا به اختلال بالا است” شهردار لندن گفت.

چرچیل مجسمه بود تخریب آخر هفته گذشته توسط فعالان که می گویند سیاست های خود منجر به مرگ و میر میلیون ها نفر از مردم در طول قحطی در دولت هند بنگال در سال 1943.

جانسون که نوشته است یک بیوگرافی از رهبر زمان جنگ گفت: آن را “پوچ و شرم آور” امید او خواهد بود هدفمند به عنوان او مبارزه علیه فاشیسم و استبداد.

“بله, او گاهی اوقات بیان نظرات که بودند و هستند و ما قبول نداریم اما او یک قهرمان بود و او به طور کامل سزاوار خود را در یادبود” برتر نوشت.

فعالان مرتبط با جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن ائتلاف باید وارد یک جمعیت منابع لیست از مجسمه ها و بناهای تاریخی در سراسر بریتانیا است که آنها می گویند “جشن برده داری و نژاد پرستی”.

این لیست شامل ارقام مانند قرن 16 اکسپلورر فرانسیس دریک و رابرت کلایو یک بار به عنوان یک “ناپایدار مخالف” که موفق به شرکت هند شرقی بریتانیا از حکومت هند.

لندن گای و سنت توماس ” بیمارستان اعلام کرد, آن را حذف دو مجسمه — از جمله به آن منوال توماس پسر — چون از لینک های خود را به برده داری.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله