US Air Force سروان. امیلی تامپسون 421st اعزامی اسکادران جنگنده, خلبان, دون, پرواز, تجهیزات اخیرا در خدمه پرواز تجهیزات فروشگاه در Al Dhafra پایگاه هوایی امارات متحده عربی

عکس نیروی هوایی ایالات متحده توسط فن آوری. Sgt. کت Justen

  • US Air Force F-35A خلبان به تازگی برای اولین بار به پرواز نسل پنجم stealth fighter به مبارزه با به گفته یک نیروی هوایی آزادی مطبوعات.
  • سروان. امیلی Thompson, فراخوان ثبت نام “Banzai” ساخته شده تاریخی پرواز در یک نسل پنجم F-35A Lightning II حمله مشترک جنگنده. در مبارزه با یورش در اولین استقرار.
  • “به عنوان اولین زن آن را بسیار بزرگ افتخار” تامپسون گفت: این هفته در نیروی هوایی بیانیه.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک زن US Air Force F-35A خلبان تاریخ ساخته شده به تازگی توسط تبدیل شدن به پرواز جنگنده به مبارزه با نیروی هوایی این هفته اعلام کرد.

اعزام به Al Dhafra پایگاه هوایی در امارات متحده عربی, سروان. امیلی Thompson, فراخوان ثبت نام “Banzai,” پرواز یک نسل پنجم F-35A Lightning II حمله مشترک جنگنده به مبارزه با تبدیل شدن به اولین زن خلبان برای انجام این کار. او در اولین استقرار و پرواز مشخص شده اول مبارزه با یورش.

“به عنوان اولین زن آن را بسیار بزرگ افتخار” تامپسون گفت: در نیروی هوایی بیانیه.

“در بسیاری از زنان که قبل از من و بسیاری از زنان در حال حاضر مبارزه با پرواز پرواز در سیستم عامل های دیگر,” او گفت:. “فقط به کسی که افتخار است که برای اولین بار آن را فقط به معنای زیادی است.”

تامپسون که برنامه ریزی شده بود به یک مهندس قبل از او متوجه شد که او می تواند پرواز به جای فقط رفع هواپیما شروع زندگی حرفه ای خود را در نیروی هوایی پرواز F-16 Fighting شاهین اما سپس بعد از انتقال به F-35A از نوع لاکهید مارتین stealth fighter ساخته شده برای نیروی هوایی.

تامپسون دون کلاه او به تازگی قبل از یک ماموریت در Al Dhafra پایگاه هوایی امارات متحده عربی

عکس نیروی هوایی ایالات متحده توسط فن آوری. Sgt. کت Justen

تامپسون این است که بخشی از یک گروه کوچک از زن F-35 خلبانان اما او گفت که “این فرصت را برای زنان به واقعا اکسل در F-35 است که قطعا وجود دارد.”

F-35 که می آید در انواع مختلف سه است گران ترین سلاح سیستم در تاریخ نظامی ایالات متحده با یک پیش بینی کل توسعه و تامین هزینه حدود $400 میلیارد و عامل و هزینه های تعمیر و نگهداری حدود 1.2 تریلیون خبرگزاری بلومبرگ به تازگی گزارش با استناد به پنتاگون ارزیابی.

F-35 stealth fighter اولین بار وارد مبارزه با نیروی هوایی اسرائیل در ماه مه سال 2018 زمانی که جنگنده های نیروی مسلح ، ژنرال Amikam Norkin با افتخار اعلام کرد اسرائیل “برای اولین بار در جهان به استفاده از F-35 در عملیاتی فعالیت است.”

ما در زمان پیشرفته جت جنگنده به نبرد برای اولین بار چند ماه بعد در سپتامبر سال 2018 با استفاده از سپاه تفنگداران دریایی F-35B راه اندازی از amphibious assault ship USS Essex برای حمله طالبان به اهداف خود در افغانستان است. US Air Force F-35As پرواز اول خود ماموریت های مبارزه علیه داعش در عراق در مارس 2019.

نیروی هوایی با استناد به عملیاتی نگرانی های امنیتی کاهش یافته است به ارائه هر گونه بتنی جزئیات تامپسون پرواز ارائه تنها در آن صورت گرفت در اوایل ماه ژوئن است.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de