چین-آمریکا معامله تجاری ‘نهفته’ توسط coronavirus

AFP/فایل

این بیماری همه گیر کوروناویروس “تاثیر” در اجرای فاز یک آمریکا-چین تجارت, معامله, یک مقام ارشد دولت چین مشاور گفت: در روز پنج شنبه با اشاره به روابط “بسیار رضایتبخش” است و coronavirus برخورد کرده بود اجرای تجارت خود را معامله.

آمریکا و چین تنش شده اند رو به افزایش در این سال پس از امضای بخشی از معامله تجاری در ماه ژانویه با مقامات مبادله barbs بیش از منشاء این بیماری همه گیر — که برای اولین بار ظاهر در چین مرکزی و پس از ویران اقتصاد جهانی است.

اگر چه هر دو کشور متعهد به انجام توافق نظر تحلیلگران پرچم افزایش عدم قطعیت های اخیر کاهش چینی خرید از ما سویا و یک قطره در ایالات متحده-واردات در چند ماه اول این سال است.

زو Guangyao یک شورای دولتی مشاور گفت: یک نشست خبری که “عینی صحبت بیماری همه گیر است بر اجرای این معامله”.

“اما حتی در چنین شرایطی چین تاکید شده است که هر دو طرف باید با هم کار کنند” اضافه شده زو که همچنین یک معاون سابق وزیر دارایی.

بر اساس این توافق پکن توافق برای واردات اضافی $200 میلیارد دلار محصولات ما بیش از دو سال اگر چه اقتصاددانان سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد با فعالیت های کسب و کار با چکش توسط ویروس.

مقامات گفت: در ماه گذشته که “پیشرفت خوبی” بود که در ایجاد شرایط مورد نیاز برای ایجاد این توافق یک موفقیت است.

زو گفت که او انتظار دارد که مرحله دوم مذاکرات تجاری به مسائل ساختاری تاکید بر این که ارتباط نزدیک بین هر دو اقتصاد می آید از دهه کار سخت و “افتراق نمی خواهد اتفاق می افتد فقط به خاطر اینکه برخی از مردم می گویند آن را”.

اما او اذعان کرد که وضعیت فعلی ما-چین ارتباط بود “بسیار رضایتبخش چرا که کانال های ارتباطی شده اند در یک وقفه”.

او گفت: چین و آمریکا باید حفظ “به موقع ارتباطات” در مورد مسائل کلیدی و اضافه کرد که هر دو طرف “باید رزومه ارتباطات استراتژیک در سطوح مختلف از جمله در سیاست دیپلماسی و اقتصاد است.”

دولت شورای مشاوران باقی می ماند صعودی بیش از بندگی اقتصادی.

لیو خوان نیز معاون سابق مرکزی دانشگاه امور مالی و اقتصاد دانشکده مالیات گفت: او انتظار دارد که یک bounce-back در سه ماهه دوم و برای مصرف به سنبله در سوم اگر وضعیت اپیدمی تثبیت.

چین وارد شده تاریخی انقباض تولید ناخالص داخلی در سه ماه اول.

لیو گفت که او معتقد است که چین “آیا حکومت نه از امکان بزرگتر کسری مالی و یا محرک” اما این بستگی به اثربخشی موجود سیاست های پولی.

او گفت: حصول اطمینان از اشتغال اولویت بود و چین بعید است که برای شرکت در “غیر مسئولانه کاهش کمی”.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de