21 تابستان میدارد و معاملات در ساکس’ عمده فروش

بهترین قسمت در مورد آب و هوای گرم? لباس ها البته! ساحل, سفر, کمپینگ, کباب کردن و گرفتن صبحانه در خارج از منزل همه اما تنها اگر ما یک لباس زیبا به مناسبت هر مناسبت. و بله این فعالیت ها ممکن است در نگه داشتن در حال حاضر — اما ما می توانیم رویا و طرح در این میان!

Saks Fifth Avenue بی پایان شایان ستایش میدارد برای بهار اما ما می خواستیم برای به چالش کشیدن خودمان را با باریک شدن آن را به طوری که شما نمی خواهد که به. در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای فروشگاه بیش از حد از آنجا که شما می توانید دریافت 50 دلار برای هر 200 دلار شما صرف با کد HAPPYSF برای مدت زمان محدود. کد FREESHIP می شود شما حمل و نقل رایگان بیش از حد! خوب نه بیشتر انتظار — بررسی کردن آنچه که ما در بر داشت زیر!

7 بالا-فروش دسته

1. لباس

michal-kors-dress
Saks Fifth Avenue

این Michael Kors, گرگ و میش, گل, بسته بندی, لباس, گل, گله از رویاهای ما. در اصل $195 در حال حاضر تنها $88!

مشاهده تمام لباس در Saks Fifth Avenue اینجا!

2. Rompers

چند رنگ طراحی این Parker, Essex, آبرنگ رولباسی بچگانه بسیار زیبا. این $298 اما شما می توانید آن را برای $248 با کد HAPPYSF!

مشاهده تمام rompers در Saks Fifth Avenue اینجا!

3. کت

ریل Collins کت جین کامل ارتقاء به سبک سنتی. چنگ زدن به آن را برای $198!

مشاهده تمام کت در Saks Fifth Avenue اینجا!

4. صندل

UGG نیست, همه چیز در مورد زمستان. این Braelynn جیر و چرم Flatform صندل خیره کننده برای زمستان و مشخص شده را از 120 دلار به 90 دلار!

مشاهده تمام صندل در Saks Fifth Avenue اینجا!

5. دامن

این A. L. C. آمالی کتان-جین بسته بندی, دامن, در حال شکستن تمام قوانین مد در بهترین راه. در اصل $395 در حال حاضر تنها $246 با کد HAPPYSF!

مشاهده تمام دامن در Saks Fifth Avenue اینجا!

6. ژاکت های بافتنی

وقتی که بهار خنک بازدید شما در حال رفتن به می خواهید به پوشیدن این مردم صدف Cropped ژاکت. آن $128, در حال حاضر آن را فقط به 77 دلار!

مشاهده تمام ژاکت در Saks Fifth Avenue اینجا!

7. تاپ

کراوات رنگ است که با داشتن یک تجدید حیات در حال حاضر این مادر کراوات رنگ محصول سه راهی به ما نشان می دهد که دقیقا به همین دلیل. 95 دلار!

مشاهده تمام تاپ در Saks Fifth Avenue اینجا!

7 پرفروش طراحان

1. Alice + Olivia

alice-olivia-dress
Saks Fifth Avenue

این وایلی گل پف آستین لباس خط در حال حاضر ما تصویر خودمان را در یک فانتزی گاردن پارتی. در اصل $440 در حال حاضر تنها $258 هنگامی که شما با استفاده از کد HAPPYSF!

مشاهده تمام Alice + Olivia در Saks Fifth Avenue اینجا!

2. Marc Jacobs

این 80s, شلوار نابود و لگدمال شلوار یک سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل است که باید تعارف ریختن در. در اصل $295 اما تنها $245 با کد HAPPYSF!

مشاهده تمام Marc Jacobs در Saks Fifth Avenue اینجا!

3. 3.1 Phillip Lim

این ابزار راديال Jumpsuit بسیار شادی بخش و کوتاه کیمونو-الهام آستین همه چیز! آن 650 دلار اما تنها 500 دلار با کد HAPPYSF!

مشاهده تمام 3.1 Phillip Lim در Saks Fifth Avenue اینجا!

4. شکارچی

در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از sunny skies پیش رو ما نیاز به یک جفت از شکارچی اصلی چلسی چکمه برای روزهای بارانی بیش از حد. فقط 135 دلار!

مشاهده تمام شکارچی در Saks Fifth Avenue اینجا!

5. حزب محافظه کار Burch

این پف آستین بالا فشار دهید تا این قطعه بیانیه این فصل است. آن $248 در حال حاضر آن را $198 با کد HAPPYSF!

مشاهده تمام Burch حزب محافظه کار در Saks Fifth Avenue اینجا!

6. Chloé

این Marcie چرم کیسه زین واقعا تنها و لوازم جانبی شما نیاز دارید. در اصل $890 اما تنها $690 با کد HAPPYSF!

مشاهده تمام Chloé در Saks Fifth Avenue اینجا!

7. مربی

آماده به مرکز توجه می شود ؟ در این پررنگ هندسی پلیسه دار لباس شما خواهد بود! در اصل $595 در حال حاضر $495 با کد HAPPYSF!

مشاهده تمام مربی در Saks Fifth Avenue اینجا!

7 بالا دسته میدارد با ما

1. بند

wacoal-bra
Saks Fifth Avenue

ما مطلق مورد علاقه: گام اول برای داشتن یک نور و بی خیال بهار ؟ فرار از underwire در سینه بند خود را. این Wacoal چگونه کامل سیم-رایگان تی شرت, پستان بند است نرم تر از نرم و خریداران وسواس هستند. در اصل $65 در حال حاضر با شروع در فقط 26 دلار!

مشاهده تمام بند در Saks Fifth Avenue اینجا!

2. شلوار جین

ما مطلق مورد علاقه: Hudson Jeans بهترین خارج وجود دارد که ثابت شده توسط این هالی بالا افزایش مضطرب لاغر مچ پا شلوار جین. آنها $215, اما آنها فقط $165 با کد HAPPYSF!

مشاهده تمام در Saks Fifth Avenue اینجا!

3. شمع

ما مطلق مورد علاقه: به Diptyque Feuille de Lavande شمع خواهد شد که شما احساس مثل شما در حال استراحت در یک زمینه اسطوخودوس! فقط 68 دلار!

مشاهده تمام شمع در Saks Fifth Avenue اینجا!

4. قاطر

ما مطلق مورد علاقه: براق شیک و سارا جسیکا پارکر? ما در حال پوشیدن این دادگاه & پی وی سی وینیل قاطر با همه چیز. در اصل $345 در حال حاضر تنها $295 با کد HAPPYSF!

مشاهده تمام قاطر در Saks Fifth Avenue اینجا!

5. لباس های شنا

ما مطلق مورد علاقه: این Trippy گل کراوات پشت یک تکه لباس شنا توسط استلا مک کارتنی را به شما زمان برای حمام آفتاب جلسه در هر روز است. این $405 اما تنها $305 با کد HAPPYSF!

مشاهده تمام لباس های شنا در Saks Fifth Avenue اینجا!

6. طلا و جواهر

ما مطلق مورد علاقه: رزین گوشواره بزرگ در حال حاضر این فرقه گایا آریا گوشواره در حال نشان دادن دقیقا چگونه این روند انجام شده است! فقط $88!

مشاهده تمام طلا و جواهر در Saks Fifth Avenue اینجا!

7. Loungewear

ما مطلق مورد علاقه: این تکاور کره مخزن سالن Jumpsuit است تعریف و آسایش و آن را تنها $178!

مشاهده تمام loungewear در Saks Fifth Avenue اینجا!

می خواهم به خرید بیشتر ؟ اتمام هر چیز دیگری در Saks Fifth Avenue اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>