70 ساله در بیمارستان بستری شد با COVID-19 62 روز. پس از آن او موفق به دریافت یک 1.1 میلیون دلار صورتحساب بيمارستان از جمله بیش از 80.000 دلار برای استفاده از دستگاه تنفس مصنوعی.

پرستاران برای مراقبت از یک بیمار مبتلا به COVID-19 در سیاتل, واشنگتن, بیمارستان در 7 مه سال 2020 است.

کارن Ducey/گتی ایماژ

  • یک مرد در ایالت واشنگتن که صرف بیش از دو ماه در بیمارستان و بیش از یک ماه در بخش مراقبت ويژه با COVID-19 دریافت 181-صفحه صورتحساب مورد که در مجموع بیش از $1.1 میلیون سیاتل تایمز گزارش داد.
  • مایکل Flor, 70, به احتمال زیاد پا کمی از این لایحه با توجه به بیمه بودن از طریق مدیکر با توجه به گزارش.
  • “من احساس گناه در مورد بازمانده” Flor گفت سیاتل تایمز. “وجود دارد یک حس” چرا من؟’ چرا من سزاوار این همه ؟ به دنبال در هزینه باور نکردنی از این همه قطعا می افزاید که گناه بازمانده.”
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

70 سال در سیاتل, واشنگتن, بود ضربه با 1.1 میلیون دلار 181-صفحه طولانی در بیمارستان لایحه پس از بیش از دو ماه اقامت در یک بیمارستان محلی در حالی که او برای درمان و تقریبا از درگذشت — COVID-19.

“من آن را باز کرد و گفت:” مقدس (expletive)!’ “بیمار مایکل Flor که دریافت $1,122,501.04 لایحه گفت: سیاتل تایمز.

او افزود: “من احساس گناه در مورد زنده ماندن. وجود دارد یک حس ” چرا من؟’ چرا من سزاوار این همه ؟ به دنبال در هزینه باور نکردنی از این همه قطعا می افزاید که گناه بازمانده.”

بر اساس این گزارش Flor نمی خواهد که به پرداخت هزینه برای اکثر اتهامات چرا که او مدیکر که پای هزینه اغلب اگر نه همه از او COVID-19 درمان است. 70 سال صرف 62 روز در مرکز پزشکی سوئد در ایساکو واشنگتن 42 روز از آن او صرف جدا شده در واحد مراقبت های ویژه (ICU).

از بیش از یک ماه او را صرف در یک مهر و موم کردن در اتاق ICU Flor صرف 29 روز در ونتیلاتور. با توجه به سیاتل تایمز یک پرستار در یکی از مناسبت و حتی به او کمک کرد تا تماس با عزیزان خود را به می گویند نهایی خود را, خداحافظی, به عنوان او معتقد بود نزدیک به مرگ از ویروس.

در حالی که در ICU, Flor صورتحساب $9,736 هر روز بیش از 80.000 دلار از این لایحه است تا از اتهامات وارده از خود را با استفاده از دستگاه تنفس مصنوعی که هزینه $2,835 در هر روز با توجه به گزارش. دو روز طول اقامت خود در بیمارستان زمانی که خود بدن از جمله کلیه ها و ریه ها و قلب شروع به شکست هزینه $100,000 با توجه به گزارش.

در مجموع وجود دارد حدود 3000 جزء به جزء اتهامات Flor لایحه — حدود 50 هزینه هر روز بستری در بیمارستان با توجه به سیاتل تایمز. Flor را مجبور به پرداخت کمی از اتهامات عنوان شده علیه — از جمله مزیت مدیکر سیاست 6000 $در خارج از جیب هزینه — با توجه به 100 میلیارد دلار را کنار بگذارند توسط کنگره برای کمک به بیمارستان ها و شرکت های بیمه جبران هزینه های COVID-19.

Flor است و دوره نقاهت را در خانه اش در غرب سیاتل, با توجه به گزارش.

ادامه مطلب:

CDC توصیه می کند هر کس پوشیدن پارچه ماسک صورت در عمومی — در اینجا برخی از بالاترین امتیاز گزینه های در Etsy

NFL coronavirus دستورالعمل ها ‘مثل انسان غیر ممکن است به دنبال در انطباق کامل با توجه به کلاغ مربی جان ما

یک گزارش سازمان ملل متحد پیش بینی می کند میلیون ها نفر از حاملگی ناخواسته با توجه به بهداشت و درمان محدودیت در طول مستند

‘آنها پرهیاهو snubbing آمریکا: معترضان احساس می کنید در معرض خطر به عنوان برخی از NYPD افسران اصلا به دنبال دستورالعمل به پوشیدن ماسک

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de