افغانستان حملۀ طالبان برای حمله به کشتن هفت پلیس

AFP/فایل

کابل: هفت افسر پلیس کشته شدند پاسگاه مورد حمله قرار گرفت در مرکز افغانستان گفته مقامات در شنبه سرزنش طالبان برای حمله به.

این حمله اتفاق افتاد در اواخر روز جمعه در Pasaband منطقه غور گفت: منطقه رئیس پلیس Fakhruddin که می رود با یک نام.

“آنها به کشته شدن هفت افسر پلیس و زخمی شدن یک. یک پلیس از دست رفته است,” او گفت:, و اضافه کرد که مظنون به طالبان حمله کرده بود کشف و ضبط اسلحه و مهمات.

این حمله تایید شد توسط معاون فرماندار دستگاه حبیب الله Radmanish که هم مقصر شورشیان ،

هنوز هیچ کس مسئولیت این حمله که ساعت پس از چهار نفر کشته شدند در انفجار در یک مسجد در کابل در نماز جمعه.

آخرین خونریزی می آید به عنوان طالبان و دولت افغانستان به نظر می رسد به حرکت و نزدیک به سمت بالقوه مذاکرات صلح.

بسیار با تاخیر مذاکرات با هدف پایان دادن به درگیری های در حال انتظار برای شروع یک بار دو طرف کامل در حال انجام زندانی مبادله شتاب خلاصه بعد از یک آتش بس ماه گذشته.

نادر آتش بس به مناسبت عید فطر تعطیل شده است و به دنبال آن به طور کلی کاهش خشونت در سراسر کشور هر چند مقامات سرزنش طالبان یک تعداد حملات در هفته های اخیر.

“در حالی که دولت همچنان به پیشبرد صلح طالبان ادامه مبارزات انتخاباتی خود را از خشونت در برابر مردم افغانستان در طول عید و هفته بعد از آن” جاوید فیصل سخنگوی شورای امنیت ملی است در روز شنبه.

“در دو هفته گذشته آنها کشته 89 غیرنظامی و زخمی شدن 150 نفر در سراسر 29 استان.”

طالبان تا حد زیادی خودداری از راه اندازی عمده حملات در افغانستان شهرستانها از ماه فوریه زمانی که آنها یک قرارداد امضا شده با آمریکا به معنای هموار کردن راه برای مذاکرات صلح با دولت کابل.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>