هواپیمایی راه اندازی اقدام قانونی علیه انگلستان بیش از coronavirus سیستم قرنطینه

ÀFP/فایل

لندن: بریتانیا, خطوط هوایی easyJet و Ryanair در روز جمعه گفت: آنها راه اندازی اقدام قانونی علیه دولت بریتانیا بیش از آنچه به آنها گفته بود “ناقص” coronavirus سیستم قرنطینه.

شرکت های هواپیمایی در میان سه تا از بزرگترین اپراتورها در کشور گفت: این سیاست را “یک اثر مخربی در گردشگری و اقتصاد گسترده تر و نابود کردن هزاران نفر از شغل”.

سه نفر در بیانیه ای گفت: آنها خواسته اند برای بررسی قضایی به شنیده می شود به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“وجود دارد هیچ مشاوره و هیچ شواهد علمی برای ارائه چنین سیاست” آنها اضافه شده که از جمله دلایل این چالش قانونی.

شرکت های هواپیمایی نیز استدلال آن را دقیق تر از دولت های مشاوره به مردم در واقع با این ویروس آلوده شده که باید خود جدا برای هفت روز و برجسته تناقضات در انواع معافیت های مجاز.

پس از شنبه اکثر مردم از ورود به بریتانیا از خارج از کشور باید قرنطینه به مدت دو هفته به حد بالقوه عفونت های جدید از خارج از کشور.

بیمار از بخش حمل و نقل هوایی را به عنوان آن را در تلاش برای جستن به عقب از توده لغو پروازها و رکود در تعداد مسافر به کشور در سراسر جهان قفل شده است.

انگلیسی ساکنان و بازدید کنندگان خارج از کشور باید مطابق با خود انزوا قوانین و یا چهره Â 1000 پوند ($1,250, 1,125-یورو) جریمه و یا دادستان.

انگلیس است که به تدریج کاهش stay-at-home محدودیت دیده است بیش از 40 ، 000 مرگ و میر در جهانی همه گیر است و بدترین آمار کشور در اروپا است.

اما منتقدان سوال که چرا این کشور تحمیل درد بیشتر در هتل ها و خطوط هوایی با کاهش سفر از کشورهای کمتر ویروس موارد است.

رئیس اجرایی Londons فرودگاه هیترو جان هلند-کی, گفته است, آن می تواند منجر به از دست دادن بالقوه 25,000 شغل.

معافیت در حال ساخته شده است از جمله برای رانندگان کامیون, “ضروری” بهداشت و درمان کارگران و مردم رفت و آمد از ایرلند که شده است وجود دارد برای حداقل دو هفته.

اما اندازه گیری است که هنوز هم انتظار می رود برای اثبات یک عامل بازدارنده قوی برای سفر به انگلستان.

حمایت علم

دبیر خانه Priti پاتل گفت: تردید قانونگذاران در مجلس شورای اسلامی در هفته گذشته اندازه گیری شد “حمایت از علم حمایت عمومی و ضروری برای صرفه جویی در زندگی می کند”.

نخست وزیر بوریس جانسون دولت گفته است: “نقد و بررسی سیاست هر سه هفته.

در ضمن آن در تلاش است به ترتیب به اصطلاح “پل هوایی” با کشورهای اروپایی محبوب با مسافران است که می تواند کاهش قرنطینه از آن مکان.

با این حال اسپانیا یکی از محبوب ترین تابستان مقصد برای انگلیسی ها گفت: در این هفته این بود در گفتگو با لندن بیش از یک حرکت.

BA و حمل و بودجه گفت: آنها در حال برنامه ریزی برای راه اندازی فوری مشترک رسیدگی قانونی بیش از مرحله اما به دلیل تاخیر یک انتظار اعلام سفر دالان.

در بیانیه جمعه شرکت های هواپیمایی گفت: آنها “هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود هر گونه شواهد در مورد چگونگی و زمانی که پیشنهاد پل هوایی بین انگلستان و کشورهای دیگر اجرا خواهد شد”.

شرکت های هواپیمایی گفت: آنها می خواهند دولت برای بازگرداندن اقدامات معرفی شده در مارس 10 دیدم که مسافران تنها از “خطر بالا” کشورهای قرنطینه.

“این امر می تواند عملی ترین و موثرترین راه حل را قادر می سازد کارمندان دولت به تمرکز بر روی دیگر بیشتر قابل توجه و مسائل ناشی از این بیماری همه گیر در حالی که آوردن انگلستان در خط با بسیاری از اروپا است که باز کردن مرزهای خود را اواسط ماه ژوئن” به آنها اضافه شده است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>