Alanis Morissette بود “امید و ایمان” پس از متعدد سقط جنین

نگه داشتن روحیه بالا است. Alanis Morissette نشان داد او را “بدبینانه خوش” که هرگز به امید داشتن فرزندان متعدد پس از سقط جنین.

“خب نه همه آن وضعیت ایده آل,” Morissette, 46, گفت , Dax Shepard در جمعه, ژوئن 12, قسمت از “صندلی کارشناس” در هنگام توضیح این اختلاف سن بین سه فرزند خود را. “من تا به حال یک دسته از سقط جنین.”

این “Jagged Little Pill” خواننده و شوهر ماریو “Souleye” Treadway استقبال خود فرزند سوم پسر زمستان در ماه اوت سال 2019 پس از سه سال دختر عقیق متولد شد و در ماه ژوئن سال 2016. خود پسر, همیشه, متولد شد و در سال 2010 شش سال جلوتر از خود را برای اولین بار خواهر و برادر.

Alanis Morissette Miscarriages Purple Jacket Polka Dots
Alanis Morissette. کن مک کی/ITV/شاتر

“ما تعقیب و فقط نمایش و پس از آن شگفتی و سپس devastations و همه از آن” کانادا بومی به یاد می آورد از این روند به گسترش خانواده اش. “اما منظور من, من اعتماد من باید این اعتماد خلبان نور چیزی است که نگه می دارد پخت و پز همراه — حتی زمانی که وجود دارد رگبار سیل آن را هنوز سوسوی — از امید و ایمان و چشم انداز برای چیزی که به, تمرین, هر آنچه در آن است.”

را “مضحک” خواننده را به سفر به عنوان یک مادر از سه تا به حال فراز و نشیب است اما چشم انداز مثبت در تمام آن را نگه داشته و رویای بزرگتر خانواده زنده است.

“من خوش که را افسرده و گریه اما در پایان روز هنوز هم وجود دارد که کمی نور” او توضیح داد. “کمی که ستاره بیت لحم آویزان نگه می دارد بیش از وجود دارد.”

مبارزه برای زنده ماندن و زندگی می کنند یک روز دیگر تا حباب به Morissette عشق زندگی نیز هست. “یکی از نظریه ها در روابط است که تضاد است و تلاش برای رشد اتفاق می افتد,” او گفت شپرد, 45.

Alanis Morissette Miscarriages Armchair Expert
Alanis Morissette روی صندلی متخصص.’ حسن نیت ارائه میدهد از Dax Shepard/Instagram

Morissette شوخی که زمان طولانی در خانه و در میان coronavirus قرنطینه اما به ارمغان آورده است به سوال که آیا یا نه او و همسرش آن را به سال بعد از ازدواج.

“آره, شما می دانید, بسیاری از طلاق اتفاق می افتد در حال حاضر. شما می دانید چه دلیل کسانی از ما که می خواهیم برای خروج کسانی از ما که در حال پرواز-ers ما نمی تواند پرواز,” او توضیح داد. “پس چه are you gonna do, رفتن به اتاق بعدی و نوزادان, من حدس می زنم در حالی که نیست ؟ من خنده اما این خنده دار نیست.”

“شما Oughta Know” هنرمند اضافه شده است که خانه او تا به حال برخی از اضافه تنش ناشی از “او پس از زايمان فعالیت” پس از زمستان است.

او نشان داد که او معمولا تلاش می کند تا او را به شوهر و بچه ها یک سر تا زمانی که نیازهای خود را در فضا. “بنابراین من فقط نوع اعلام عشق به عنوان بهترین عنوان ممکن است وقتی که من رفتن به یک اتاق” او توضیح داد و گفت: او می گوید هر کس “من می شه مامان در حال حاضر.”

نوازنده قبلا باز شده تا در مورد مبارزه با افسردگی پس از زايمان در ماه اکتبر نوشتن در وبلاگ خود “وجود دارد خیلی بیشتر حمایت از این زمان است.”

Morissette که تا به حال PPD با او دو فرزند دیگر نیز افزود: “از طرف دیگر بیشتر از من PPD-سرند-به طور موقت-تنظیم-مغز می توانست تا کنون تصور: به عنوان یک مادر و به عنوان یک هنرمند به عنوان یک همسر به عنوان دوست و به عنوان یک همکار به عنوان یک رهبر به عنوان یک رئیس به عنوان یک فعال. من تو را دیدم که چگونه همه چیز رو غنی تر پس از من آمد از طریق آن دو بار. من چشم من است که جایزه دوباره حتی به عنوان من کشیدن من از طریق ملاس.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>