Amanda Bynes نشان می دهد جدید خالکوبی پا: پیدا کردن آنچه در آن می گوید

ابراز خودش. Amanda Bynes جدید پرده برداری خال کوبی روی پای چپ در حالی که در خارج از خانه در لس آنجلس.

این آماندا نشان می دهد آلوم, 34, خال خال شد پیاده روی در روز پنج شنبه 11 ژوئن در حالی که با پوشیدن عینک آفتابی سیاه و سفید چکمه های مچ پا و یک لباس خاکستری. او پای چپ نمایش داده می شود جوهر جدید با این مضمون که “شما در طرف دیگر.”

در ماه مارس Bynes’ وکیل دیوید Esquibias تایید به ما هفتگی است که او تا به حال بررسی به یک مرکز سلامت روان گفت: “هر گونه گزارش می دهد که آماندا رنج می برند که از الکل یا مواد مخدر اعتیاد مسائل کاملا نادرست است. ما برای حفظ حریم خصوصی در طول این زمان و برای هر حدس و گمان در مورد زندگی شخصی او از مردم و رسانه ها را متوقف so Amanda می توانید تمرکز بر گرفتن بهتر است.”

وکیل او تایید کرد در ماه مه که آنچه یک دختر می خواهد ستاره بود در هوشیار امکانات زندگی بود اما “پناه در یک محیط امن” در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بعد که ماه Bynes به طرفداران یک به روز رسانی در رفاه و نشان داد از طریق Instagram که او تا به حال صرف “2 ماه گذشته در درمان” که در آن او “مشغول به کار بر روی مهارت های مقابله ای برای کمک به من با اضطراب اجتماعی است که باعث شد من به رها کردن از مدرسه ماه پیش.”

سابق Nickelodeon ستاره اضافه شده است که او “در مسیر بازگشت و به خوبی انجام می دهند” در زندگی انتقالی و “انجام درمان در طول هفته است.”

Bynes نیز به اشتراک گذاشته است که او کار بر روی گرفتن مدرک لیسانس خود را از مد موسسه طراحی و تجارت. او قبلا موفق به دریافت دیپلم در رشته هنر در کالا و توسعه محصول از موسسه در ماه ژوئن 2019.

“آپدیت: گرفتن مدرک لیسانس من از <URL>. در نظر گرفتن کلاس های آنلاین تلاش برای دریافت 4.0 معدل :],” Bynes — که تحت conservatorship پس 2014 پس از درد و رنج سلامت روان و سوء مصرف مواد مسائل — نوشت. “به دنبال به جلو برای شروع فروشگاه آنلاین من در آینده #اهداف است.”

به عشق او زندگی Bynes به او گفت که طرفداران او “هنوز هم مشغول به tha love of my life , Paul [مایکل]. امیدوارم که همه شما ایمن ماندن!”

Bynes و مایکل تقسیم در ماه مارس تنها یک ماه پس از آنها مشغول شدم در روز ولنتاین. روز بعد Bynes اعلام کرد از طریق Instagram که او باردار بود با اولین فرزند او. مایکل همچنین اخبار Instagram ارسال سونوگرافی عکس با نام ذکر شده در تصویر. سپس Esquibias تایید به ما در مارس 4 که سابق بازیگر نقش مکمل زن باردار نیست.

در پایین حرکت برای دیدن عکس های از Bynes’ تاتو جدید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>