دادگاه تجدید نظر بعید به نظر می رسد برای جلوگیری فلین مورد

یک دادگاه تجدید نظر فدرال به نظر می رسد بعید است جمعه برای جلوگیری از یک قاضی از بررسی چرا وزارت دادگستری به دنبال به راه رفتن به دور از آن پیگرد قانونی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

در طول 90 دقیقه از استدلال تلفنی توسط حداقل دو عضو از سه قاضی پنل ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر برای منطقه کلمبیا نشان داد که آنها تمایل به اعطای یک حرکت فلین وکلا که می خواهید سفارش کارگردانی قاضی دادگاه منطقه مورچه سالیوان به اجازه دولت رها کردن این مورد.

“من نمی بینم که چرا ما را رعایت نمی کند به طور منظم به منظور” گفت: قاضی کارن Henderson. “چرا نگه داشتن این در تعلیق و ببینید چه اتفاقی می افتد؟”

قاضی رابرت ویلکینز گفت فلین وکیل که اگر سالیوان اجازه نمی دهد دولت رها کردن مورد “سپس شما می توانید به عقب می آیند در اینجا در تجدید نظر شود.”

وزارت دادگستری گفت سالیوان در ماه گذشته است که آن را می خواستم به رها دادستان پس از دادستان کل ویلیام Barr مشخص است که فلین اظهارات نادرست به اف بی آی نمی شد و مواد به هر, باز, بررسی و نتیجه تخلف از قانون است. سالیوان منصوب قاضی سابق به استدلال می کنند که نقطه مقابل برنامه ریزی و دادرسی برای اواسط جولای در مورد اینکه آیا حذف این مورد خواهد بود در جهت منافع عمومی.

سیدنی پاول تگزاس وکیل به نمایندگی فلین گفت: درخواست پنل جمعه که سالیوان هیچ چاره ای جز به کمک مالی وزارت دادگستری حرکت است.

“دادگاه نمی تواند دولت تعقیب مورد” پاول گفت. او افزود که اجازه می دهد قاضی به جلو بروید با یک جلسه نیاز فلین به اضافی متحمل هزینه های قانونی گفت: “تلفات آن را طول می کشد در یک متهم است.”

وزارت دادگستری معاون وکیل ژنرال جفری دیوار گفت: قاضی نمی تواند نیروی دولت برای ارسال به “یک واقعیت فشرده بررسی اقدامات دادستان” در یک مورد که او گفت: “بازی کردن در یک محیط سیاسی با توجه به اتهامات قبر سوء رفتار توسط دادستان کل.”

دیوار بود اشاره به یک دادگاه پر چهارشنبه از جان Gleeson از دادگاه منصوب شده توسط قاضی سالیوان به استدلال می کنند که چرا در این مورد نباید کاهش یافته است. Gleeson به نام دولت دلایل حذف این مورد “مضحک” و گفت: بدون هر شرکت حقوقی, پایه و اساس, تنها دلیل دیگر باید فلین ارتباط با رئیس جمهور.

تماس سالیوان “یک دست و عالی قاضی دادگاه” قاضی هندرسون پرسید: “او ممکن است می گویند” من برای مشاوره خواست و من نادیده گرفتن آن است. نباید او مجاز به انجام این کار؟”

بث Wilkinson, وکیل منصوب سالیوان به نمایندگی از او در روز جمعه جلسه گفت که به خاطر او نیست حکومت هنوز در حرکت به رها کردن مورد فلین درخواست برای سفارش گفتن او را به انجام این کار زود است.

“وجود دارد هیچ روشن و مسلم دلیلی برای نزاع را وارد کنید در حال حاضر” ویلکینسون گفت. قبلی احکام دادگاه به محاکمه قضات اختیار برای تصمیم گیری که آیا اعطای دادستان حرکت به اخراج یک مورد است که در جهت منافع عمومی ،

اگر به نظر می رسد به احتمال زیاد دادگاه تجدید نظر را رد می کند فلین حرکت سالیوان پیش خواهد رفت با شنیدن جولای 16 در مورد اینکه آیا به اجازه دولت رها کردن مورد. اما اگر دادگاه تجدید کمک های مالی فلین حرکت سالیوان می تواند درخواست تجدید نظر به دیوان عالی کشور.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد پس در این مورد از نزدیک. Gleeson دادگاه پرونده اشاره کرد که رئیس جمهور توییتی است یا re-توییتی در مورد فلین حداقل 100 بار از ماه مارس سال 2017, نشان می دهد که او “شخصا سرمایه گذاری در تضمین این که فلین پیگرد قانونی به پایان می رسد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de