به عنوان coronavirus عفونت افزایش, عربستان سعودی, عملیات بیش لغو حج

AFP/فایل

پادشاهی عربستان سعودی برای اولین بار در تاریخ مدرن است که خانههای گلی خالی بیش لغو حج و پس از این کشور موارد پیشی گرفته 100,000, Financial Times گزارش داد.

“این موضوع شده است به دقت مورد مطالعه و حالات مختلف در نظر گرفته می شود. یک مقام رسمی تصمیم گیری خواهد شد در عرض یک هفته” یک مقام ارشد از عربستان سعودی در حج و عمره وزارت گفت: بار مالی.

زیارت سالانه مشاهده می شود در اواخر ماه ژوئیه بزرگترین گردهمایی مسلمانان در جهان با عنوان بسیاری از 2 میلیون زائر تجمع هر سال است.

گزارش شد که عربستان سعودی با توجه به کاهش تعداد افراد مجاز به مشاهده حج.

پادشاهی خواسته مسلمانان در ماه مارس برای قرار دادن حج در برنامه نگه دارید و به حالت تعلیق عمره تا اطلاع ثانوی.

دو منبع آشنا با این موضوع بعد گفت: مقامات با توجه به اجازه می دهد “فقط نمادین اعداد” در این سال با محدودیت هایی از جمله ممنوعیت زائران مسن و سلامت اضافی در چک.

همه گزینه ها روی میز هستند اما اولویت این است که برای بهداشت و ایمنی زائران” این مقام گفت.

عربستان سعودی با موفقیت سازمان حج در طول شیوع بیماری های قبلی از بیماری های ویروسی مانند ابولا و MERS. این مقیاس از coronavirus همه گیر به شمار چالش بیشتر برای غلبه بر.

عربستان سعودی اجرا اقدامات ایمنی اولیه در. اولین مورد تایید شده در مارس 2, پس از آن پادشاهی به سرعت قرار دادن محدودیت در سفر و تحمیل دو ماه در سراسر کشور حکومت نظامی.

متعاقبا مستند کاسته شد در ماه مه و پس از آن افزایش مرگ و میر شاهد بود.

همانطور که از شنبه, coronavirus موارد در انگلستان عبور کرده اند 123,000 و مرگ و میر را شات گذشته 900.

کشورهای مسلمان هر سال درخواست برای یک سهمیه به دنبال بیشتر زائران از کشور خود مجاز به رفتن به حج.

اندونزی که بزرگترین جمعیت مسلمان معمولا سهم با حدود 200000 وفادار انجام حج. اما در این سال این کشور اعلام کرد هیچ یک از شهروندان خود را خواهد رفت.

بزرگترین تخصیص می رود به اندونزی به بزرگترین جمعیت مسلمان است که معمولا می فرستد و در حدود 200,000 زائران. اما در این سال مقامات اندونزی گفته اند که شهروندان خود را نمی خواهد سفر.

“در مه, ما آماده دو گزینه: 50 درصد سهمیه کاهش و یا لغو. [اما] عربستان سعودی باز نشده دسترسی به حج تمتع از هر کشور به کشور تاریخ” Fachrul رازی اندونزی وزیر امور مذهبی گفت: رسانه های محلی در اوایل این ماه. “به عنوان یک نتیجه دولت مجبور نیست به اندازه کافی زمان برای ایجاد اولیه آماده سازی برای خدمات و حفاظت از زائران.”

مالزی روز پنج شنبه گفت: این امر نیز ارسال زائران این سال است.

عربستان سعودی تا به حال بلند پروازانه گردشگری قصد دارد قبل از شیوع کروناویروس. پادشاهی بود به دنبال دو عمره زائران به 15 میلیون تا پایان سال 2020 است.

به عمره و حج زائران همراه شد و انتظار می رود به اضافه کردن $12bn به ثروت کشور در این سال است.

“احتمال از دست دادن بیشتر از آن درآمد را فشار بیشتری را بر اقتصاد است که در حال حاضر آمار دوقلو شوک قیمت نفت سقوط و همه گیر. هتل ها و گردشگری مذهبی اپراتور در شهرهای مقدس مکه و مدینه خواهد بود به خصوص تحت تاثیر قرار” اشاره کرد بار مالی.

بین المللی ممنوعیت اعمال شده بر مه 20 در محل است و نیاز به برداشته شود اگر عربستان سعودی می کند تصمیم به رفتن پیش با حج.

با توجه به گزارش های ریاض بر اساس King Abdulaziz بنیاد برای تحقیقات و بایگانی حج شده به اختلال در 40 مناسبت های مختلف در طول تاریخ همه قبل از مدرن عربستان سعودی به وجود آمد و در سال 1932.

یاسمین فاروق, یک پژوهشگر در میانه برنامه از موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی گفت که هر چه تصمیم گیری ساخته شده است را سیاسی و اقتصادی عربستان سعودی و بین المللی نیز هست.

“اگر آنها پیش بروید با حج در حالی که زمان COVID-19 وضعیت بهبود نمی, آنها ممکن است متحمل فشار بی سابقه ای در سیستم بهداشت بین المللی انتقاد و شاید حتی خواسته برای جبران” Ms فاروق گفت. “اگر آنها تصمیم بگیرند که در برابر عالم اقتصاد — به خصوص اقتصادهای محلی از مکه و مدینه — رنج می برند.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de