نخست وزیر استرالیا معذرت خواهی برای ‘هیچ برده داری” ادعا می کنند

1 / 3

امریکا تظاهرات جهانی استرالیا

پلیس گارد یک مجسمه از اکسپلورر جیمز کوک به عنوان تظاهرات مخالفان جنگ در سیدنی, جمعه, ژوئن 12, 2020, برای حمایت از آمریکا در اعتراض به مرگ جورج فلوید. صدها پلیس مختل برنامه ریزی برای یک زندگی ماده رالی اما اعتراض سازمان دهندگان قول داد که دیگر تظاهرات خود ادامه خواهد داد و در سراسر استرالیا بیش از آخر هفته با وجود هشدارهای از این بیماری همه گیر در معرض خطر. (AP Photo/ریک Rycroft)

کانبرا استرالیا (AP) — استرالیا نخست وزیر عذرخواهی کرد روز جمعه به منتقدان که او را متهم به انکار تاریخ این کشور از برده داری به عنوان یک دولت اعلام کرد آن را حذف سابق پادشاه بلژیک نام خود را از کوه به عنوان بخشی از جهانی re-examination of نژادی و بی عدالتی است.

نخست وزیر اسکات موریسون در دفاع از این میراث از اکسپلورر جیمز کوک که در سال 1770 جدولها سایت از اول انگلیسی penal colony در استرالیا که شد حال و روز سیدنی.

موریسون که نشان دهنده سیدنی منطقه انتخاباتی از طبخ در مجلس به تشریح نیروی دریایی بریتانیا قهرمان در روز پنج شنبه به عنوان “بسیار جلوتر از زمان خود” و خواست مردم را برای منطقه به تغییر نام به “یک بیت از گرفتن در این است.”

“در حالی که کشتی برده در ادامه به سفر در سراسر جهان زمانی که در استرالیا تاسیس شد … این بود خیلی وحشیانه محل وجود دارد اما برده داری در استرالیا” موریسون گفت سیدنی رادیو 2BG.

اما او ساخته نادر عذرخواهی در روز جمعه بعد از منتقدان با اشاره به این که ده ها هزار نفر از جنوب جزایر اقیانوس آرام شده بود مجبور به کار در استرالیا مزارع نیشکر در قرن 19 و بومی استرالیا است که مجبور به کار برای دستمزد است که هرگز پرداخت می شود.

طنز سایت Betoota مدافع زد تیتر “‘استرالیا هرگز برده داری’ می گوید: P. M. است که فکر می کند نیشکر فقط برش خود را برای 100 سال است.”

“نظر من در نظر گرفته نشده بودند به علت جرم و من عمیقا تاسف و عذرخواهی که” موریسون گفت:, و اضافه کرد که برده داری بود و نه قانونی در اصل سیدنی مستعمره.

در حالی که موریسون بود که به دنبال محدودیت در ارزیابی مجدد چهره های تاریخی در پاسخ به جورج فلوید مرگ در دست مینیاپولیس افسران پلیس ایالت غربی استرالیا دولت اعلام کرد که آن را به نام پادشاه لئوپولد محدوده در استرالیا غربی است.

دولت زمین های وزیر بن وایت, یک بومی استرالیایی توصیف پادشاه بلژیک لئوپولد دوم به عنوان یک “مستبد بد” چه کسی باید افتخار نمی شود.

اعلام این خبر پس از یک مجسمه پادشاه مجبور که بسیاری از مردم را به بردگی در کنگو بود مخدوش و خارج از شهر آنتورپ بلژیک.

موریسون را انکار استرالیا برده داری به عنوان یک دوم به بسیاری از بومی های استرالیایی پس از او ابراز قدردانی فلوید پس از مرگ است که در استرالیا نداشت به اشتراک گذاری آمریکا مشکل از خشونت پلیس در برابر مردم.

بومی حساب برای 2 درصد از استرالیا و جمعیت و 27 درصد از جمعیت زندان با بیش از 340 بومی استرالیایی در حال مرگ در پلیس, زندان و یا بازداشت در سه دهه گذشته.

یک مجسمه از طبخ در سیدنی پارک بود تمرکز بر ضد نژادپرستی تظاهرات در سیدنی در روز جمعه. یک کلبه ساخته شده توسط آشپز پدر و مادر در انگلستان در سال 1755 که منتقل شد به ملبورن استرالیا در دهه 1930 نیز هدف فعال خرابکاری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>