‘لیسانس’ حق رای دادن تعهد به گسترش و تنوع در آینده فصل

در نظر گرفتن مسئولیت. ساعت پس از اعلام مت جیمز به عنوان فصل 25 لیسانس اجرایی تولید کنندگان امیدوار به ایجاد تغییرات در حق رای دادن.

“ما هیجان زده به حرکت به جلو با هر دو مت جیمز به عنوان جدید کارشناسی و کلر کرولی به عنوان بعدی ما لیسانس” اجرایی تولید در بیانیه ای گفت از طریق BachelorNation.com در جمعه, ژوئن 12. “ما اذعان مسئولیت ما برای عدم وجود نمایندگی از مردم از رنگ بر ما حق رای دادن و تعهد به ایجاد تغییرات قابل توجهی برای رسیدگی به این موضوع در حال حرکت رو به جلو است. ما در حال برداشتن گام های مثبت برای گسترش تنوع در ما بازیگران در کارکنان ما و از همه مهمتر در روابط است که ما نشان می دهد در تلویزیون. ما می توانیم و بهتر انجام خواهد داد تا منعکس کننده جهان اطراف ما نشان می دهد و همه از آن زیبا عشق داستان است.”

Chris Harrison Cameo
استوارت کوک/ABC

به نظر می آید روز پس از سابق لیسانس راشل لیندسی‘s عاطفی پست وبلاگ در مورد عدم تنوع در ABC سری. لیندسی, 35, شده است از منتقدان حق رای دادن از آنجا که تنها سرب سیاه در نزدیک به 20 سال سابقه لیسانس. در جمعه, ژوئن 8, او در ادامه به صحبت کردن در مورد نشان می دهد مشکل با تنوع طولانی و صادقانه پست وبلاگ.

“من دریافت کرده اند و بسیاری از سوالات با توجه به سرفصل ها حاکی از این است که من را ترک لیسانس حق رای دادن اگر تغییرات به آدرس فقدان تنوع در نقش سرب برقرار نیست,” او نوشت: تنها چند روز پس از اعتراف او فکر می کند آن را “شرم آور را وابسته” با قدمت را نشان می دهد. “بله متنوع تر شرکت کنندگان را در ظاهر نشان می دهد در حال حاضر, اما سرب است واقعا علاقه مند و باز به دوستیابی خارج از مسابقه ؟ من فکر می کنم که مشهود است که چقدر خود را ” سفر ” طول می کشد و آنها را در طول هر فصل است.”

وکیل بعد از آن ساخته شده چند پیشنهاد برای چه حق رای دادن می توانید شروع به تغییر, جمله, ریخته گری, آگهی که می خواهید به روز در خارج از نژاد خود و در آوردن متنوع تر تولید “خود را به شرکت کنندگان از رنگ احساس راحت تر است.”

Bachelor Franchise Responds to Rachel Lindsay Diversity Comments
راشل لیندسی. سن تصاویر

لیسانس آلوم همچنین اشاره کرد در تاریخ 5 ژوئن که او دیگر نمی خواهد بخشی از لیسانس ملت اگر همه چیز را تغییر ندهید.

“من نمی دانم چگونه شما یک بخشی از لیسانس حق رای دادن و شما در حال تماشای آنچه اتفاق می افتد در کشور ما در حال حاضر و شما نمی خود منعکس است که شما شده است بخشی از مشکل” او گفت: AfterBuzz تلویزیون لیسانس A. M. با Kelsey مایر به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به ادامه اعتراضات به شکستن در سراسر کشور است. “شما همچنان به تداوم این نوع رفتار در زمانی که شما در حال قرار دادن چیزی است که بسیار سفید-شسته شده و آیا هر نوع رنگ در آن … من فکر می کنم که آنها باید در این نقطه به ما یک لیسانس برای فصل 25. شما باید به. من نمی دانم چگونه شما نیست.”

لیندسی صحبت کرد پس از مصاحبه خبری روز جمعه از طریق توییتر. “من خوشحال هستم که برای دیدن یک مرد سیاه و سفید ریخته شد پس از 18 سال و 40 فصل است. اعتقاد من این است که یک گام در مسیر درست” او نوشت. “من می تواند بی مبالات به اشاره است که بر اساس آب و هوای فعلی آن احساس می کند مانند یک زانو حرکت تند و سریع واکنش و در نتیجه فشار اجتماعی. این خبر بدون هیچ گونه بیشتر تعهدات با توجه به تنوع sweepingly برس عمیق تر مسائل زیر فرش. تا زمانی که ما عمل را به آدرس سیستمیک نژادپرستی در حق رای دادن, ریخته گری, اخبار امروز برابر است با روند ارسال یک جعبه سیاه در رسانه های اجتماعی خود را بدون حساب دیگر اقدامات انجام شده برای از بین بردن سیستم های بی عدالتی است. من مشتاقانه منتظر شنیدن بیشتر در مورد تلاش اضافی حق رای دادن در نظر دارد را به سمت تغییر دهید.”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>