Beyonce و Jay-Z بهترین نقل قول در مورد بالا بردن آبی پیچک سر و مولانا

نگاه کردن به درون به معروف خانواده پنج! بیانسه و جی-Z شده اند احساساتی در مورد سه بچه خود را پس از تبدیل شدن به پدر و مادر است.

گرمی برندگان خود را استقبال فرزند ارشد دختر آبی پیچک در سال 2012. او یک خواهر بزرگ پنج سال بعد هنگامی که دوقلوها آقا و مولانا وارد شده است.

این زن و شوهر “همه چیز” را با سه نفر یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری در ژوئن 2019. “جی-زی و بیانسه nannies برای بچه ها و دستیاران خود را به کمک کردن بیش از حد, اما آنها بیشتر سعی کنید و آن را کودکان و نوجوانان در همه جا” خودی نشان داد در آن زمان است. آبی همیشه سفر با Beyoncé می آید و با او هنگامی که او کار می کند. دوقلوها در حال گرفتن بزرگتر و Beyoncé شده است مصرف آنها را کمی بیش از حد است.”

این منبع در ادامه به تماس با خانواده “tight-knit,” اضافه کردن “Jay-Z می کند بسیاری از پدر وظیفه مسائل و او طول می کشد آبی به مدرسه و چیزهای شبیه به آن.”

وقتی که می آید به تربیت فرزندان سابق destiny’s Child عضو باور نمی “در کونی,” بیانسه مادر تینا Knowles لاوسونگفت: ما به طور انحصاری در ژوئن 2019.

“[او] فقط واقعا بحث[s] به بچه ها و دلیل[s] با آنها” طراح مد که توضیح داد به ما. “من می گویند [او] بسیار است و من از پدر و مادر!”

به عنوان ملکه ب پدر Mathew Knowles گفت: ما به طور انحصاری در مارس سال 2020 در مورد آبی, آقا و مولانا شخصیت متمایز.

“آبی پیچک خیلی باور نکردنی و مرا به یاد Beyoncé خیلی از” destiny’s Child: داستان ناگفته نویسنده گفت: ما در زمان. “آقا او فقط می خواهد جهان را به خود. [خواهر دوقلوی او] مولوی مرا به یاد [دخترم] Solange [Knowles].”

این جفت ارز را بزرگتر کرده است “در حال حاضر” اثبات شده او قصد دارد به دنبال پدر و مادر خود را’ موسیقی قدم به قدم. “من فکر می کنم همه ما می بینیم که در او” Mathew توضیح داد به ما. “فقط می خواهم من تو را دیدم آن را در Solange و Beyoncé زمانی که آنها رشد می کند. آنها فقط در مورد شور و شوق زیرا زمانی که ما زندگی می کنند در ما احساسات ما نمی باید به کار یک روز در زندگی ما است. … من فقط می خواهم آنها را برای پیدا کردن احساسات خود و قرار دادن در کار اخلاق و آنها موفق خواهد بود.”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن چیزهای شیرین بیانسه و جی-Z باید گفت در طول سال در مورد بالا آوردن نوزادان خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de