شیکاگو پلیس اتحادیه رئیس جمهور می گوید افسران که زانو زدن با زندگی ماده معترضان می تواند لگد از سازمان


نیروی پلیس در شیکاگو تظاهرات جورج فلوید در 30 مه سال 2020 در اعتراض به مرگ جورج فلوید گزارشی که درگذشت در حالی که در حالی که بازداشت شده و دوخته شده به زمین با زانو یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

جیم Vondruska/NurPhoto via Getty Images

  • جان Catanzara جدید رئیس جمهور از شیکاگو برادرانه منظور از پلیس انتقاد افسران تصمیم گیری به زانو زدن با معترضان در, Black Lives Matter تظاهرات در مصاحبه با Fox32 شیکاگو است.

  • او گفت در حال حاضر است و نه “زمان و مکان” به زانو با معترضین و گفت: افسران خواهد بود “خطر بودن آورده اتهام و پرتاب کردن از منزل” اگر آنها کردند.

  • شهردار شیکاگو لری Lightfoot نام خود را به نظر “واقعا مایه تاسف است.”

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رئیس جمهور در شیکاگو پلیس اتحادیه اروپا گفت که هر افسر که زانو زده با زندگی ماده معترضین می تواند بیرون از سازمان است.

جان Catanzara جدید رئیس جمهور از شیکاگو برادرانه منظور از پلیس گفت Fox32 شیکاگو که او باور نمی فعلی Black Lives Matter تظاهرات که شکست پس از مرگ جورج فلوید بودند “زمان و مکان” به زانو زدن است.

مرتبط: چگونه سفید ناجی’ فیلم هایی مانند ‘کمک’ صدمه دیده هالیوود

“اگر شما زانو زدن شما را به خطر می اندازند آورده بودن اتهام و پرتاب از تسلیم” Catanzara است که برای یک ماه گفت Fox32. “این بود که در مورد defunding و لغو افسران پلیس. و شما در حال رفتن به یک زانو برای که ؟ این مسخره است.”

پلیس شده اند عکس زانو با معترضان در تظاهرات در سراسر آمریکا در هفته های اخیر به ده ها هزار نفر از مردم به خیابان آمده اند روزانه تماس با پلیس اصلاحات و پایان خشونت پلیس. همچنین وجود داشته است گزارش ها از افسران پلیس رانندگی پیراهن اتومبیل به جمعیت حمله به مردم با اسپری فلفل و باتوم و تیراندازی و گلوله های لاستیکی در روزنامه نگاران و معترضان.

در نیویورک یک NYPD ستوان عذرخواهی کرد برای گرفتن زانو با معترضان و همکار اداره پلیس اعضای.

“شرایط قبل از تصمیم به گرفتن یک زانو شد بسیار دشوار است که ما قرار شد در مرکز صحنه با کل جمعیت شعار” او در او نوشت: عذرخواهی دیده نیویورک پست. “من می دانم که من تصمیم اشتباه است. ما نمی دانیم که چگونه معترضان را واکنش نشان داد اگر ما نمی شدند و تلاش برای کاهش هر گونه اضافی خشونت است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد Catanzara نظرات شیکاگو شهردار لری Lightfoot گفت: آنها نمی “شان و مقام دادن” پاسخ.

“من واقعا فکر می کنم که ما باید اعتبار آن از انواع واقعا, تاسف, نظرات, و من قصد ندارم به شان و مقام دادن آنها را با هر بیشتر, پاسخ,” او گفت:.

  • ادامه مطلب:

  • عصبانی, فرانسوی, پلیس انداخت دور خود دستبند اعتراض به یک ممنوعیت جدید در chokeholds

  • بدن دوربین تصویری را نشان می دهد افسران جوراب توری, جوراب 2 نوجوانان سیاه برای “jaywalking” در خالی خیابان

  • رای به انحلال مینیاپولیس پلیس اجازه می دهد تا اعضای شورای شهر ‘مطرح و به عنوان بزرگ اصلاح طلبان در حالی که انجام می دهند هیچ’ خشونت پلیس گروه تحقیقاتی می گوید:

  • افسران پلیس به دنبال کمک به سلامت روحی و روانی-مسائل مربوط به سلامت. آن می تواند آسیب را برای جوامع آنها قرار است به خدمت و محافظت می کند.

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>