کریس ایوانز و سگ خود طفره زن: دیدن Pawsome دوستی

بهترین دوست انسان! هیچ پیوند قوی تر از یک انسان و شر — و کریس ایوانز و سگ خود طفره زن هستند نمونه نخست از این پویا.

The Avengers ستاره, 38, اولین ملاقات خود را شیرین مخلوط نژاد باکسر در اطراف این زمان او فیلمبرداری خود را تا سال 2017 را با استعداد. او تا یک تصویری از خود را معرفی اولیه به توییتر در مارس 2018 که در آن Evans — که-دوربین — با نزدیک شدن قلم که در آن توله سگ نجات برگزار شد.

این چاقو از بازیگر می گوید: “سلام شخص” به طفره زن به عنوان او پایین خم به قرار دادن دست خود را برای از بین بردن pup در تلاش برای تبدیل شدن به بهتر آشنا می شود. سگ به نوبه خود نشان می دهد که محبت خود را برای ایوانز از طریق لیس زدن pawing در دست خود را بارها و بارها.

پس از اتخاذ طفره زن ایوانز پاشیده چندین شایان ستایش پست در سراسر مشخصات توییتر خود با بازی شایان ستایش خود را pup. او را به پرداخت ادای احترام به حیوان خانگی با ارسال یک شایان ستایش ضربه محکم و ناگهانی از این دو بین المللی روز سگ در ماه اوت سال 2019 و او را نیز به اشتراک گذاشته چند ویدئوها از طفره زن خود آواز مهارت. سگ است و حتی برجسته در Nanny Diaries ستاره توییتر هدر عکس.

ایوانز نیست تنها یکی به سقوط در عشق با طفره زن به عنوان طرفداران نیز حک کردن یک محل برای توله سگ در قلب خود را. اینترنت علاقه سگ تقریبا باعث بسیاری از آن را از دست بدهند که ایوانز به اشتراک گذاشته تصویر که برخی فکر نشان میدهد که این حیوان در گذشته بود.

“واقعا از دست رفته این مرد در حال حاضر” او زیر نویس توییتر عکس از این دو در سال 2017, که در آن این بازیگر نشان داده شد به نرمی لبخند او نوازش با طفره زن. پس از پست خود جذب نگران پاسخ از طرفداران فوق العاده چهار ستاره روشن اولیه خود را از بیانیه است.

“روشن شود او را زنده و سالم” ایوانز نوشت. “فقط هزاران مایل دورتر برای چند ماه.”

Seth Rogen بود در میان کسانی که freaked بیش از Evans’ زودتر تبصره به tweeting در مارول ستاره: “F–k شخص. من مثل گریه.”

پایین حرکت برای دیدن برخی از برجسته از ایوانز و طفره زن دوستی!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>