Chris Evans’ آشنایی کامل تاریخچه: Jessica Biel, Jenny Slate و بیشتر

هنوز هم در جستجوی خود را برای بازی کامل است. Chris Evans شده است از طریق سهم خود را از یو پی اس و فراز زندگی را در زندگی دوستیابی خود را, اما در حال برگزاری است امید که او را در پیدا کردن یک روزی به زودی.

این یکی دیگر از نوجوان, فیلم بازیگر عشق زندگی گرفتار طرفداران همیشه از بالا مشخصات ارتباط با Jessica Biel. سابق زن و شوهر شروع به دوستیابی در سال 2001 و کار در کنار یکدیگر در دو فیلم لندن و تلفن همراهدر طول رابطه خود را. هر چند آنها به نام آن واریز شده در سال 2006 7th Heaven آلوم تا به حال امید زیادی برای آینده خود را با هم.

“ما همیشه بحث در مورد [ازدواج]. ما هر دو می خواهند به ازدواج می شود و ما هر دو می خواهید به کودکان” Biel گفت: جهان وطنی یک سال قبل از او و ایوانز’ تقسیم می شود. او در نهایت گره خورده گره با جاستین تیمبرلیک در سال 2012 پس از نزدیک به پنج سال با هم.

پس از فروپاشی با Biel مارول حق رای دادن ستاره به طور خلاصه به تاریخ و آینده بازیگران مانند Minka Kelly and Dianna Agron — و حتی مرتبط با سوپراستار ساندرا بولاک در پی از او طلاق 2010. او نمی پیدا کردن خود را در یکی دیگر از رابطه بلند مدت تا زمانی که او سقوط کرد به صورت استعداد costar Jenny Slate در سال 2016. آنها آن را به نام واریز شده در مارس 2017, اما هنوز هم تا به حال مقدار زیادی از عشق برای هر یک از دیگر در قلب خود را.

“او واقعا آسیب پذیر و او واقعا ساده” تخته سنگ گفت: کرکس سابق او یک ماه پس از خود تقسیم می شود. “او مانند رنگ های اصلی. او بزرگ و قوی احساسات و او واقعا مطمئن از آنها. آن را فقط فوق العاده بود. قلب او است که احتمالا طلایی رنگ اگر شما می توانید رنگ آن را.”

اواز یا موسیقی دو نفری به رمان دوم را امتحان کنید اما به پایان رسید و همه چیز به صورت خوب در مارس سال 2018 است. با وجود مبارزه خود را برای پیدا کردن یک عشق ماندگار ایوانز امیدوار است که او باید خانواده خود را در آینده نزدیک.

“من قطعا می خواهید کودکان است. من قطعا می خواهید یک خانواده است. اما شما می توانید با قرار دادن سبد قبل از اسب,” او گفت: ایالات متحده آمریکا امروز پس از تقسیم خود از تخته سنگ. “خانواده تنها کار می کند اگر آن را ساخته شده است را گسترش عشق شما احساس می کنید برای یک فرد است. اگر همه شما به طور ناگهانی می خواهید بچه بیشتر از شما می خواهید رابطه شما ممکن است بر روی زمین لرزان.”

پس اخیر خود فروپاشی خودی نشان داد به ما که چاقو از ستاره شده است “دوستیابی برای زنان مختلف است و با داشتن سرگرم کننده” اما می خواهد به “خصوصی بیشتر با زندگی عشق خود را.”

در پایین حرکت به بطور منظم احساس Evans,’ معروف ترین روابط و پرتاب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>