چرچیل مجسمه و بنای یادبود جنگ سوار تا قبل از لندن تظاهرات

لندن (العالم) – یک مجسمه سابق نخست وزیر بریتانیا وینستون چرچیل در مقابل پارلمان و تهی گور یادبود جنگ در مرکز لندن سوار شد تا روز جمعه برای محافظت از قبل از سه روز از تظاهرات برنامه ریزی شده در سرمایه است.

جنگ جهانی دو رهبر مجسمه در میدان پارلمان بود با اسپری گرافیتی اعلام چرچیل یک نژادپرست در طول یک متمرد پایان دادن به یک عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات روز یکشنبه بیش از مرگ آفریقایی آمریکایی جورج فلوید در مینیاپولیس.

شبانه روزی نیز قرار داده شده در اطراف پای تهی گور در کلمبوس که در آن دولت و خانواده سلطنتی حضور در یادبود یکشنبه رویدادهای هر سال بزرگداشت کشته شدگان در جنگ جهانی اول و درگیری های پس از آن.

فلوید مرگ پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت در حالی که بازداشت او در مارس 25, موجب تظاهرات در سراسر ایالات متحده و اروپا و پرسیده یک بحث در بریتانیا در مورد بناهای تاریخی برای کسانی که درگیر در این کشور استعماری گذشته است.

مجسمه های تاجران برده شده است و مقامات محلی گفته اند که آنها ممکن است به حذف یک مجسمه بنیانگذار در سراسر جهان سراغ جنبش رابرت بادن-پاول برای محافظت از آن.

سیاه زندگی موضوع معترض هستند و با توجه به جمع آوری دوباره در روز جمعه در مرکز لندن.

یک دسته از طرفداران فوتبال که در توصیف خود را به عنوان وطن پرستان هستند اما مورد انتقاد مخالفان به عنوان اراذل و اوباش و حامیان جناح راست رهبر تامی رابینسون گفته اند که آنها را جمع آوری در لندن در روز شنبه برای محافظت از مجسمه.

(گزارش شده توسط کیت Holton ویرایش توسط تیموتی میراث فرهنگی)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>