دادگاه به نظر می رسد تمایلی به منظور اخراج فلین مورد

1 / 2

مغلوب ساختن پیشی جستن روسیه پروب

فایل – در این Dec. 18, 2018, فایل, عکس, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین می رسد در دادگاه فدرال در واشنگتن است. سابق قاضی فدرال منصوب به نقد و بررسی وزارت دادگستری حرکت به اخراج اتهامات جنایی علیه سابق امنیت ملی, مایکل فلین پیدا کرده است که درخواست دولت باید محروم به دلیل وجود “شواهد روشنی از یک ناخالص سوء استفاده از دادستانی قدرت است.” سابق آمریکا در منطقه قاضی جان Gleeson می گوید: در یک پرونده چهار شنبه که دولت “مشغول است در بسیار نامنظم رفتار به نفع سیاسی متحد از رئیس جمهور.” (AP Photo/کارولین Kaster فایل)

مهر — یک دادگاه تجدید نظر فدرال به نظر می رسد تردید از استدلال است که در آن باید به منظور اخراج از پرونده جنایی علیه سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین با وجود وزارت دادگستری پیشنهاد به ترک تعقیب.

دو تا از سه قاضی در پانل بارها و بارها نشان داد در طول استدلال جمعه که آنها تمایل به باقی می ماند از نزاع و به جای آن اجازه ایالات متحده در منطقه قاضی مورچه سالیوان به ارزیابی خود را در بخش غیر معمول اخراج درخواست. اشاره سوال پیشنهاد کرد که ایران بیش از فلین سرنوشت است به احتمال زیاد به ادامه حداقل تا ماه آینده زمانی که سالیوان به برنامه ریزی یک جلسه در این مورد.

“وجود دارد هیچ چیز اشتباه است با او برگزاری یک جلسه تا آنجا که من می دانم. من نمی دانم از هر مقام که می گوید او نمی تواند برگزاری یک جلسه قبل از او طول می کشد عمل” گفت: قاضی کارن LeCraft هندرسون, نامزد رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش.

با استدلال دادگاه waded به یک مبارزه قدرت بین دو شاخه از دولت آن را به عنوان وزن چه نقش قوه قضائیه باید بازی زمانی که وزارت دادگستری می خواهد به اخراج یکی از خود آن موارد است. آن را نه تنها مهم سوال حقوقی بلکه سیاسی است با توجه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود علاقه شخصی در این مورد و پتانسیل برای خنثیسازی یکی از امضا تعقیب از مشاور ویژه رابرت مولر را در روسیه بررسی است.

این گروه در ماه گذشته نقل مکان کرد و به رد آن پرونده فلین که التماس گناه به عنوان بخشی از مولر بررسی به دروغ به اف بی آی در مورد مخاطبین خود را با سفیر روسیه در طول ریاست جمهوری دوره گذار است.

وزارت دادگستری مقامات می گویند که آنها به این نتیجه رسیدند که فلین تعاملات با این دیپلمات که در آن مردان در مورد بحث تحریم ها علیه روسیه برای انتخابات دخالت مناسب بودند که اساس کافی برای اف بی آی برای مصاحبه با او. مقامات می گویند فلین اظهارات به اف بی آی نمی شد مواد را گسترده تر ضد جاسوسی رسیدگی به تهمت کمپین و روسیه است.

اما به جای بلافاصله اخراج مورد سالیوان منصوب بازنشسته قاضی فدرال به استدلال می کنند در برابر وزارت دادگستری و موقعیت را در نظر بگیرید که آیا فلین — که قبلا پذیرفته گناه اما در حال حاضر ادعا میکند بی گناهی خود را — باید برگزار شود در جنایی تحقیر برای دروغ. که قاضی سابق جان Gleeson گفت: در پرونده این هفته است که این حرکت به اخراج این مورد به مبلغ سوء استفاده از قدرت است.

اخراج حرکت است یکی در یک سری از مراحل دادستان کل ویلیام بر گرفته است به مورد مداقه قرار دادن روسیه بررسی و تصمیمات اتخاذ شده توسط هر دو زیردستان و پیشینیان در وزارت دادگستری. او منصوب دادستان برای بررسی و مدیریت فلین مورد و ریشه های روسیه پروب و رد یک حکم توصیه برای مغلوب ساختن پیشی جستن کاردانی راجر سنگ که به گمان او بیش از حد سخت.

تمرکز جمعه بود نه در شایستگی از وزارت دادگستری موقعیت اما نه اینکه فلین وکلای مدافع می تواند دور زدن سالیوان و مستقیما به دادگاه تجدید نظر به زور او را به اخراج این مورد.

فلین وکیل سیدنی پاول گفت: دادگاه وجود دارد و هیچ نقشی برای قاضی به بازی در حال حاضر که دادستان باید خود را رها پیگیری فلین. او گفت: Sullivan تا به حال هیچ قدرت به انجام هر کاری بیشتر در این مورد و یا به مورد مداقه قرار دادن اساس برای وزارت دادگستری تصمیم.

“دولت را ترک و از آن زمان به ترک میدان,” او اضافه شده است.

معاون وکیل ژنرال جفری دیوار استدلال از طرف وزارت دادگستری گفت: سالیوان نباید مجاز به انجام یک “توده های نفوذی واقع فشرده و پرس و جو” به دوم حدس بخش اقدامات است. او خودداری کردند در این ایده که دولت باید برای دفاع از خود را در “سیاسی, محیط زیست” در برابر استدلال از Gleeson که او گفت: impugn یکپارچگی Barr و وزارت دادگستری.

“این در حال حاضر تبدیل به, و من فکر می کنم تنها تر از, یک, عینک,” دیوار گفت. “این تهدید را به آسیب نه تنها یکپارچگی اجرایی و اختیار دادستانی و مشورتی فرآیندهای اما من فکر می کنم رک و پوست کنده آن را تهدید می کند آسیب به قوه قضائیه به عنوان به خوبی.”

دادگاه به نظر می رسد تردید از استدلال از وکلا برای هر دو فلین و دولت است.

قاضی رابرت Wilkins, منصوب از رئیس جمهور سابق باراک اوباما پرسید چرا سالیوان بود و نه قدرت را به انجام یک ارزیابی مستقل از مورد و وزارت موقعیت جدید. او اشاره کرد که اگر سالیوان بودند رد حرکت به اخراج فلین وکلا می تواند به سادگی بازگشت به تجدید نظر دادگاه مطبوعات به پرونده خود را دوباره.

و هندرسون گفت: فلین وکلای شد به دنبال “شدید درمان” در خواست تجدید نظر دادگاه به وزن قبل از سالیوان تا به حال شانس به خصوص پس از سالیوان در نهایت ممکن است رد Gleeson موقعیت و تصمیم گیری در حمایت از وزارت دادگستری.

“من نمی بینم که چرا ما را رعایت نمی کند به طور منظم نظم و اجازه می دهد او را به حکومت” هندرسون گفت: توصیف سالیوان به عنوان یک “دست.” “همه ما می دانیم که او می گویند: این amicus مختصر است بیش از بالا. اخراج حرکت اعطا شده است.'”

سالیوان, وکیل, بث ویلکینسون رو چند تا سوال از قاضی سوم در پنل تهمت منصوب Neomi رائو که پرسید که آیا سالیوان بود ایجاد اختلاف در آن وجود نداشته تنزیل خواسته های هر دو فلین و وزارت دادگستری را در مورد رد.

ویلکینسون گفت سالیوان به حال ساخته شده ذهن خود را که وجود دارد هیچ دلیلی برای باور کردن در این نقطه است که او قطعا رد وزارت دادگستری را اخراج حرکت است. او گفت: قاضی به سادگی می خواستم ورودی از همه طرف.

“او با توجه به دولت حرکت و دریافت جلسات از همه احزاب” او گفت:. “پس از شنیدن استدلال قاضی سالیوان را انجام خواهد داد آنچه که او به نام در به انجام روزانه. او تصمیم به حرکت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>