اولیه ریخته گری “در حال حاضر در جریان است’ به صورت مت جیمز’ فصل ‘لیسانس’

آماده برای رفتن! اعلام مت جیمز به عنوان بعدی کارشناسی “بود که در آخرین لحظات تصمیم گیری” و تصمیم گرفته شد در اوایل این ماه یک منبع نشان می دهد به طور انحصاری به ما هفتگی.

املاک و مستغلات عامل, 28, اعلام شد, به عنوان فصل 25 سرب در Good Morning America در شنبه, ژوئن 12, او اولین سیاه لیسانس. جیمز در اصل مجموعه ای بود به بخشی از کلر کرولی‘s فصل لیسانسکه به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد شروع فیلمبرداری در ماه آینده.

“تولید کنندگان باید به حال چشم خود را بر روی مت در حالی که برای در حال حاضر و همیشه احساس او را به یک فوق لیسانس. او به نظر می رسد در لیسانس برای اولین بار آن را اجرا محاکمه از انواع و او به احتمال زیاد می شده اند به نام بعد از لیسانس به هر حال” خودی می افزاید. “مت بسیار کاریزماتیک, خنده دار, جذاب, و هدف گرا — همه از ویژگی های است که تولید کنندگان به دنبال در یک منجر شود.”

Matt James Becoming the First Black Bachelor Casting News Blue Background
مت جیمز ABC

در واقع “مراحل اولیه ریخته گری زنان برای مت فصل در حال حاضر در جریان است” این منبع می گوید ما. “چند بالقوه شرکت کنندگان در حال حاضر در تماس بوده قبل از اعلام امروز.”

کارولینای شمالی بومی نیز “جدی در مورد پیدا کردن خود فرد” است و به دنبال عشق واقعی است. او همچنین با چت شده است بهترین دوست Tyler کامرون در مورد بازیگران نشان می دهد که کامرون, 28, به نظر می رسد در هانا قهوه ای‘s فصل لیسانس.

“تایلر هیجان زده است برای مت و در حال حاضر او داده برخی از اشاره گرها و حتی به شوخی در مورد آنچه انتظار می رود از” خودی می افزاید. “او گفت: مت فقط از آن لذت ببرید با آن و اجازه دهید روند آن دوره را.”

قبل از اینکه جیمز در فصل 13 لیسانس راشل لیندسی بود که حق رای دادن را فقط سیاه و سفید سرب در آن نزدیک به دو دهه است. اگر چه لیندسی, 35, شده است بسیار آوازی در مورد عدم تنوع در نمایش هفته گذشته او نشان داد که او می تواند راه رفتن به دور از کارشناسی ملت اگر فصل 25 رهبری نبود یک فرد از رنگ. اما روز جمعه تصمیم “واقعا تا به حال هیچ چیزی برای انجام” با نظرات او در این منبع می افزاید.

“این نه پاسخ به آن. ما را ساخته اند این اطلاعیه قبل یا بعد از” ABC Exec غارت کارخانه های تولید را تایید کرد گفت: تنوع در روز جمعه. “قطعا هیچ کس کور است به آنچه که در جهان اتفاق می افتد بنابراین امیدوارم این اطلاعیه به عنوان یک بیت از خوش بینی در طول زمان است که ما واقعا می تواند استفاده از این. اما من نمی خواهم این به مانند ما در حال نوازش خودمان را در پشت و یا در نظر گرفتن یک پیروزی است.”

او ادامه داد: “ما نمی خواهیم این کار را در هر راه به نظر می رسد مانند یک درمان تمام و به نظر می رسد مانند” هی! نگاه آنچه که ما در اینجا انجام داد!’ ما می دانیم این است که چند دانه از شن و ماسه در یک ساعت شنی. آن را گرفته در حالی که برای دریافت کنید که در آن ما هستند و ما ادامه خواهد داد برای رفتن بیشتر و من آن را تصدیق ممکن است به اندازه کافی. در چند سال گذشته من اعتقاد دارم که آن را بدست بهتر و با اعلام مت من امیدوارم که آن را نگه می دارد گرفتن بهتر است. ما بسیار هیجان زده در مورد مت.”

با گزارش توسط نیکلاس Hautman

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>