حتی اگر درک چوین است در بر داشت به جرم قتل جورج فلوید, او هنوز هم واجد شرایط برای دریافت 1.5 میلیون دلار حقوق بازنشستگی


در این دادگاه طرح سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین به نظر می رسد در تلویزیون مدار بسته از یک زندان امنیتی حداکثر در Oak Park Heights, Minn. جمعه, ژوئن 8 سال 2020 است. Hennepin County قاضی Jeannice M. ردن نگه داشته وثیقه در $1 میلیون دلار برای چوین است که به اتهام قتل درجه دوم در جورج فلوید مرگ است.

سدریک Hohnstadt از طریق AP

  • درک چوین سابق مینیاپولیس افسر پلیس مواجه درجه دوم اتهام قتل برای کشتن جورج فلوید هنوز هم می تواند دریافت حقوق بازنشستگی خود را حتی اگر او را محکوم کرد.

  • که حقوق بازنشستگی می تواند کل حداقل 1.5 میلیون دلار بیش از 30 سال یک تجزیه و تحلیل سی ان ان یافت می شود.

  • 22 متحده نیاز به پلیس برای جریمه مزایای بازنشستگی خود را اگر محکوم از هر جنایت اما مینه سوتا است نه یکی از آنها.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

درک چوین سابق مینیاپولیس افسر پلیس که به کشته شدن جورج فلوید خواهد بود واجد شرایط برای بازنشستگی به ارزش بیش از $1 میلیون – حتی اگر او مجرم به اتهام قتل درجه دوم.

44 سال چوین بود به اتهام قتل شبه عمد, قتل عمد و قتل درجه دوم اما خواهد بود واجد شرایط برای بازنشستگی خود را که بخشی از بودجه توسط مالیات دهندگان پول در سن 50. اگر او انتخاب برای شروع به دریافت دوله در 55 خود را سالانه حقوق بازنشستگی خواهد مجموع حدود 50.000 دلار با توجه به سی ان ان تحلیل.

مرتبط: چگونه سفید ناجی’ فیلم هایی مانند ‘کمک’ صدمه دیده هالیوود

بیش از یک دوره سی ساله که حداقل 1.5 میلیون دلار نه تنظیم برای هزینه زندگی را افزایش می دهد. اگر چوین سنجش مقدار قابل توجهی از اضافه کاری به عنوان یک افسر مزایای می تواند حتی بالاتر است.

“نه ما هیئت مدیره و کارکنان ما دارای اختیار برای افزایش, کاهش, انکار یا لغو مزایای” یک سخنگوی دولتی مینسوتا کارکنان کانون بازنشستگان سی ان ان گفت. “هر گونه تغییر در قانون فعلی انجام می شود نیاز به از طریق روند قانونی.”

به عنوان پلیس آمریکا نیروهای تحت نقادانه در پی فلوید مرگ و در سراسر کشور تظاهرات خواستار پال خواستار قطع بودجه دولت و یا لغو پلیس را وارد جریان اصلی گفتمان سیاسی. آینده موشکافی بیش از پلیس بازنشستگی به زودی می تواند نقض بحث بیش از حد.

عمومی بازنشستگی در تامین مالی از طریق دولت محلی پول مالیات سرمایه گذاری و از آینده دریافت کنندگان خود را. قوانین در 22 متحده جلوگیری از افسران پلیس از دریافت حقوق بازنشستگی اگر آنها ارتکاب هر گونه جنایت مربوط به کار خود را با توجه به یک سال 2017, مقاله در مجله قانون و اقتصاد و سیاست. مینه سوتا چنین قانون است.

“دیگر نه متحده بازنشستگی جریمه قوانینی که اعمال می شود به پلیس اما باعث شده تنها توسط برخی جرایم خاص (به عنوان مثال فساد مالی و جرایم جنسی جرایم جنسی علیه کودکان و غیره.) و نه می تواند توسط یک افسر پلیس را در محکومیت استفاده بیش از حد از زور” نویسندگان D. بروس Johnsen و آدم دیوید مارکوس نوشت.

Johnsen و مارکوس نیز با اشاره به ارتباط بین سخت پلیس-قوانین بازنشستگی و نرخ پایین تر از پلیس تخلفات.

“اولیه ما و مسلما بازی گاه به گاه شواهد نشان می دهد که آمریکا با قوی تر بازنشستگی جریمه قوانین تجربه نرخ پایین تر از پلیس سوء رفتار” آنها نوشت. “با پلیس بازنشستگی مشروط به ایمان خوب عملکرد در خط وظیفه آن است که uncontroversial که سوء کاهش خواهد یافت به عنوان انتظار می رود تلفات از سوء رفتار را افزایش دهد.”

  • ادامه مطلب:

  • قبل از دستگیری خود, Derek چوین در گفتگو با دادستان در مورد درخواست آمریکا برای نقش خود در جورج فلوید مرگ

  • مینیاپولیس اعضای شورای شهر نگاه کنید به انحلال اداره پلیس به مدارس و دیگر ادارات شهرستان قطع روابط با پلیس

  • Veepstakes مدعی ctq می شود پول بیشتری از پلیس اتحادیه PACs از همه اما یکی دیگر سناتور

  • جو بایدن نمی خواهد حمایت defunding پلیس به عنوان بخشی از 2020 کمپین پیام

  • AOC انتقاد نیویورک قاضی برای حکم مردم دستگیر و در میان ناآرامی های گسترده برگزار می شود برای بیش از 24 ساعت بدون تفهیم اتهام

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>