Ex-رهبر جنبش قومی متحده آغاز اقدام به اخراج الطاف حسین بالا aide از لندن اموال

دارایی سابق وزیر طارق Mir (راست) آغاز اخراج اقدامات قانونی علیه مصطفی Azizabadi (در تصویر نیست) نزدیک ترین دستیار جنجالی بنیانگذار الطاف حسین برای به دست آوردن یک ملک خالی. عکس: فایل

لندن: جنبش متحده قومی (MQM) دارایی سابق وزیر طارق Mir آغاز اخراج اقدامات قانونی علیه مصطفی Azizabadi نزدیک ترین دستیار جنجالی بنیانگذار الطاف حسین, برای دریافت 221-یک وهیتچورچ خط اموال در ادگور لندن خالی. میر می خواهد به اموال به قتل جنجالی رهبر Dr عمران فاروق را بیوه و دو پسر او را به زندگی می کنند وجود دارد.

با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط این خبرنگار میر نیز به دنبال دریافت £25,000 از مصطفی Azizabadi در عقب افتادگی در میر ظرفیت به عنوان صاحبخانه از 221 وهیتچورچ خط اموال در آن او سهام مالکیت با محمد انور.

از طریق قانونی اقدام میر خواسته است تا زمان مستاجر مصطفی علی (معمولا شناخته شده به عنوان مصطفی Azizabadi) به تخلیه 221-سفید Church Lane, ادگور, HA8 6QT و روشن معوقه از £25,000 و یا دیگری اخراج اموال پس از حکم دادگاه.

سابق MQM MPA Sufiyan یوسف و خانواده اش اشغال طبقه فوقانی از 221 وهیتچورچ خط.

مقالات دیده می شود توسط این خبرنگار نشان می دهد که میر با نزدیک شدن بارنت دادگاه شهرستان به موضوع حذف از قضاوت در مقابل Azizabadi پس از یک محاکمه. تاریخ تنظیم خواهد شد به زودی برای محاکمه به موجب آن مورد تصمیم گرفته خواهد شد پس از هر دو طرف شنیده می شود.

میر تصمیم به رویکرد دادگاه پس از مذاکرات با قومی شکست خورده است. او خواسته بود MQM رهبری به تخلیه و به طبقه همکف بخش به Shumaila عمران فاروق بیوه دکتر عمران فاروق که در حال حاضر زندگی می کند در یک ساختمان مخروبه در فقري شرایط با او دو پسر Alishaan و Wejdaan.

به گفته منابع نزدیک به طارق میر MQM حاضر به تعامل با دارایی سابق ،

در سال 2004 دو خواص در وهیتچورچ لین – 221 و 185 – خریداری شد و تحت نام طارق میر و محمد انور که در نظر گرفته شد نزدیکترین مالی و سیاسی مشاوران به ترتیب به الطاف حسین. ارزش های فعلی از هر دو خواص بیش از £1.5 million.

MQM-لندن رهبری می پذیرد که این خواص را تحت نام میر و انور اما آنها می گویند که این ترتیب تایید توسط حزب و ذینفع نهایی باید الطاف حسین. اما میر و انور هستند که این خواص متعلق به کارگران عادی شهدا و وابستگان قومی و نه حسین و یا قومی او اجرا می شود از لندن است.

هر دو آنها استدلال کرده اند که حداقل در یک بخش از وهیتچورچ لین, اموال, Dr Farooq بیوه باید اجازه داده شود به زندگی می کنند که او از سرطان رنج می برد و زندگی در شرایط بد.

دیگر ملک 185 وهیتچورچ لین در حال حاضر خانه های جنجالی بین المللی دبیرخانه پس از حسین قرار داده ادگور خانه دفتر فروش چند ماه پیش.

یک کپی از اطلاع ارسال می شود ابتدا به Azizabadi آمده است: “ما دستور داده شده است که خود را صاحبخانه آقای طارق میر در رابطه با بالا اموال. ما بدینوسیله خدمت بر شما یک اخطار در بخش 8 از مسکن عمل 1988.”

در این نامه هشدار داده Azizabadi که باید او موفق به پاک کردن مناطق £25,000 میر به دنبال موضوع رسیدگی قانونی و بدون اطلاع. آن افزود: “این می تواند منجر به حکم دادگاه کشور ساخته شده است در مقابل شما و یا در اختیار داشتن نظم و bailiffs حضور در اموال است.”

اعلامیه اضافه شده که صاحبخانه و صادر كننده مجوز در نظر گرفته شده به درخواست به دادگاه برای سفارش نیاز به مستاجر به در اختیار داشتن زمین طبقه تخت 21-یک وهیتچورچ خط.

هر دو خواص در اصل خریداری شده تحت نام میر و انور اما هر دو قرار داده شد در اعتماد اختصاص داده شده به MQM کارگران در سال 2012.

فعلی و سابق جنبش قومی متحده رهبران تایید کرده اند که اعتماد بود formalised به نفع مردم از جنبش قومی متحده و مردم کراچی – و نه برای نفع شخصی از حسین و همکاران فعلی خود را. اعتماد عمل دیده می شود این خبرنگار باعث می شود آن را روشن است که نهایی بهره مند هستند و کارگران از جنبش قومی متحده و پاکستان و نه هر فرد است.

در زمان ثبت نام از اعتماد MQM-لندن ثبت نمی شد به عنوان یک نهاد سیاسی در بریتانیا.

حدود یک سال پیش میر و انور دریافت نامه ای از جنجالی رهبر درخواست آنها را به انتقال مالکیت از هر دو این خواص است. هر دو از آنها حاضر به انتقال خواص به Hussian نام.

چند روز بعد تظاهرات برگزار شد در خارج از خانه میر در تماس تلفنی با نام. یک منبع در جنبش قومی متحده-لندن گفت که جنبش قومی متحده است حسین و در نتیجه خواص متعلق به او بودند و خریداری شده با پول او جمع آوری شده و یا مردم اهدا شده به او.

میر و انور می گویند که این خواص باقی خواهد ماند خواص اعتماد و به نفع قومی مردم و شایسته ترین از همه است Shumaila عمران فاروق. آنها گفته اند که Shumaila و دو پسر او را در حال تست در مورد حسین و او باید ثابت کند که او صادقانه بود زمانی که او گفت که او را برای همیشه به دنبال پس از کودکان و زنان بیوه از Dr عمران فاروق.

MQM رهبر صاحب خود را تحت نام خود او میل هیل خانه جایی که او زندگی قومی بین المللی دبیرخانه طبقه و سه خواص این نزدیکی هست. فعلی ارزش تمام املاک خود را در نرخ بازار در حال حاضر در حدود £15 میلیون.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>