هیلاری کلینتون می زند تهمت مسئولیت چشم پوشی برای اوکلاهما تجمع

هیلاری کلینتون chided دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری برای از سرگیری تظاهرات بزرگ در میان مداوم coronavirus همه گیر و ملزم کسانی که به دنبال بلیط به رویداد برای اولین بار در Tulsa, Okla., برای ثبت نام در یک مسئولیت چشم پوشی اذعان به “ذاتی خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19.”

در اواخر ماه مه کلینتون وزیر سابق امور خارجه و 2016 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جدید اضافه شده عکس پروفایل توییتر نشان داد که او با پوشیدن یک ماسک سیاه و سفید با کلمه “رای” در آن چاپ شده.

در مورد تصمیم به بازگشت به تجمعات انتخاباتی در تاریخ 19 ژوئن در تولسا با وجود خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت: “ما اطمینان خواهد داد که هر کسی که می رود امن است.”

هیلاری کلینتون از طریق توییتر; داگ میلز/نیویورک تایمز/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

روز چهارشنبه تهمت توضیح منطقی برای برگزاری اولین رالی پس مارس در تولسا.

“آنها به انجام یک کار بزرگ با COVID همانطور که می دانید در ایالت اوکلاهما.”

در حالی که دولت تعداد موارد تایید شده از COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus کاهش یافت و در ماه مارس آن را تا مشخصی در طول چند هفته گذشته با توجه به داده ها از اوکلاهما امور خارجه, وزارت بهداشت. روز جمعه وزارت امور خارجه ثبت و بزرگترین آن تنها روز افزایش پس از همه گیر آغاز شد.

خواست روز جمعه در مورد مسئولیت چشم پوشی presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن نیز انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“او می داند که این یک مشکل اما در او نیست انجام یک چیز لعنتی در مورد آن گفت:” بایدن که با وجود پیشرو در تقریبا تمامی اخیر رای گیری ملی است نه برنامه ریزی شده هر کمپین بزرگ” ،

مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه ژوئن اعلام کرد 2 که او در حال حرکت بود سایت از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه از کارولینای شمالی به دلیل Roy کوپر دولت دموکراتیک فرماندار اصرار داشت که ایران با مقامات ارائه برنامه های دقیق در مورد پوسته پوسته شدن پشت این رویداد به دلیل نگرانی از انتقال از coronavirus.

کوپر تهمت پرسیدم هنوز در سرپناه در محل حالت و ما اجازه نمی دهد به اشغال این عرصه به عنوان اصل پیش بینی و وعده داده شده است.”

در روز پنج شنبه RNC رئیس Ronna McDaniel اعلام کرد که این کنوانسیون خواهد بود نقل مکان کرد به یک 15,000 صندلی عرصه در جکسون ویل فلوریدا. میامی هرالد روز جمعه گزارش داد که 64 شهرستان در فلوریدا که تا به حال نقل مکان به شل coronavirus محدودیت در ژوئن 5 دیده بود نزدیک به 42 درصد افزایش در COVID-19 موارد است. یکی از این استان ها است Duval که شامل جکسون.

کارشناسان بهداشت و درمان مانند دکتر Anthony Fauci, ملت پیشرو متخصص در بیماری های عفونی در coronavirus نیروی کار نگران است که ترکیبی از کشورها ضعیف اجتماعی فاصله اقدامات و مقیاس تظاهرات قتل جورج فلوید می تواند منجر به موج دوم جدید COVID-19 موارد است.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • در اینجا برخی از فن آوری های اجرای قانون می تواند استفاده برای نظارت معترضان

  • Tamika مالوری: “جنبش دوباره شروع می شود زمانی که ماموران به اتهام قتل جورج فلوید سر به دادگاه

  • مسابقه تسلیحاتی جدید در حال شکل گرفتن در میان همه گیر و بحران اقتصادی است. آنچه می تواند به اشتباه ؟

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de