جوجو فلچر مارکس آنچه را که بوده ام از روز عروسی خود را با اردن راجرز

به دنبال در سمت روشن. جوجو فلچر گرامی تاریخ او و نامزد اردن راجرز, برنامه ریزی برای ازدواج تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس به تعویق افتاد nuptials خود را.

JoJo Fletcher Marks What Wouldve Been Her Wedding Day With Jordan Rodgers Worth the Wait
جوجو فلچر و اردن راجرز حضور در ان بی سی در رویداد فرش قرمز در تلویزیون انجمن منتقدان تابستان تور مطبوعاتی در بورلی هیلز Califonia. شاتر

“مبارک” چه شده اند که در روز عروسی به ما!” سابق لیسانس, 29, زیر نویس a selfie با راجرز, 31, از طریق Instagram در شنبه, ژوئن 13. “همانطور که می دانید ما در گذشته صرف 11 سال برنامه ریزی عروسی از رویاهای ما اما با توجه به شرایط 2020, ما تا به حال به تصمیم گیری دشوار برای به تعویق انداختن روز خاص ما. حتی اگر من اصلا به ازدواج با شما todayyyyy @jrodgers11 من می دانم که آن را تمام خواهد شد بیشتر به ارزش صبر کنید. 2021 ما reallyyyyy نمی توانید صبر کنید برای شما.”

فلچر و بازیکن سابق فوتبال نشان داد در ماه مارس که به تعویق انداختن عروسی خود را ساخته و آن را به چالش به ایمن سازی محل برگزاری آنها می خواستند.

“اما امروز ما برنامه ریز عروسی در واقع به نام من و با خودم گفتم:” هی کجا سر خود را با همه چیز؟'” تگزاس بومی توضیح داد: در طول یک Instagram Live with Chris Harrison و لورن زیما. “و من گفتم:” خوب ما خوب است. مثل ما فقط در حال رفتن به صبر کنید تا آخرین دقیقه برای دیدن اگر ما نیاز به برنامه ریزی مجدد.’ و او به ما گفت: که کاملا شما را بشنود اما مشکل با آن این است که محل خود را در حال حاضر شروع به کتاب از طریق تا 2021.'”

اگر چه این تغییر از برنامه بود و استرس زا برای زن و شوهر, فلچر گفت: آن را به ارزش صبر کنید برای روز های خاص خود را به کامل است.

“در حال حاضر من شروع به احساس می کنید که مرتب کردن بر اساس مانند اضطراب در مورد آن ،” توسعه دهنده املاک و مستغلات گفت. “اما ما تا به حال یک مکالمه خوب امروز در مورد چگونه به مقابله با آن و از آن نوع که در آن ما در — و شما می توانید صحبت می کنند به این هم [اردن] — ما هرگز قربانی که روز به فقط عجله کنید و آن را انجام می شود. بنابراین اگر آن را نمی تواند اتفاق می افتد در راه ما می خواهیم آن را به اتفاق می افتد, ما آن را انجام دهد زمانی که ما می توانیم. و من می دانم که می خواهم با اردن ما نمی توانیم فشار آن را به سقوط. به طوری که این مبارزه است.”

زن و شوهر ملاقات کرد در سال 2016 در طول فصل 12 از لیسانسکه راجرز پیشنهاد شده است. او ظهور این سوال برای بار دوم با یک حلقه جدید در ماه اوت سال 2019. یک ماه بعد فلچر گفت: ما هفتگی آنها امیدوار بود به کراوات گره در کالیفرنیا است.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>