مری کیت و اشلی اولسن روی دوست پسر: آنها کجا هستند در حال حاضر ؟

“هر کس یک سرگرمی مناسب است ؟ شما معدن” Austin Nichols‘ Griffen گریسون اعلام کرد در سال 2001 فیلم تعطیلات در آفتاب.

مری کیت و اشلی اولسن‘s, فیلم, همه در یک چیز مشترک بودند — پسران زیبا — و نیکولز, Jared Padalecki, و رایلی اسمیت در میان اولسن بیوتکنولوژی پزشکی ابن سینا” رئیس سابق روی عشق منافع.

“شما سعی کنید و بازی آن را سرد و بی اهمیت جلوه دادن آن” Padalecki به یاد می آورد برای ادای احترام کانادا در مورد بازی عشق علاقه برای مری-کیت Roxy در سال 2004 فیلم New York Minute. “این یک کمی خسته کننده اعصاب به ویژه به دلیل آن را اولین بار خود را [تئاتری انتشار فیلم در سال] بنابراین شما نمی خواهید به دست آن را برای آنها است. … این یک بازی سرگرم کننده کمی تجربه. او را بزرگ فشار است.”

اسمیت برای بازی اشلی عشق علاقه جیم در نیویورک در دقیقه. او اعتراف کرد به E! اخبار در سال 2004 والاتر از این فیلم است که خود را روی صفحه بوسه کوتاه قطع شد و به دلیل اعصاب خود را.

“[صحنه] بود و در واقع قرار است به یک بوسه طولانی اما من در واقع عصبی و آن را به یک پک!” او گفت:. “من خراب!”

مری کیت و اشلی, خود, بخش, بستری, در این زمان است که آنها همیشه “بسیار بحرانی” از اجراهای خود در فیلم است.

“ما معمولا فقط تماشای صحنه بوسیدن به مطمئن شوید که آنها نگاه خوب” مری کیت گفت اضافی در سال 2004. “وجود دارد برخی از صحنه های شما در مورد مراقبت.”

در حالی که نیویورک دقیقهکه همچنین ستاره دار یوجین لوی بمباران در دفتر جعبه را نگه دارید ممکن است جایگاه ویژه ای در قلب برخی از مری کیت و اشلی طرفداران آن را به عنوان آخرین فیلم این برنامه شامل هر دو انجام به تاریخ. در حالی که اشلی در زمان یک گام به عقب از بازیگری در مجموع Mary-Kate نمی بازنشسته تا سال 2011. آخرین نقش او در Vanessa Hudgens,‘ فیلم حیوان صفت.

“من در عکس از من و من احساس نمی متصل به آنها را در همه” مری کیت گفت: ماری کلر در سال 2010.

سابق خانه پر ستاره پس از آن تمرکز خود را معطوف به رشد خود را مد امپراتوری. مشترک خود را خالص ارزش حدود 500 میلیون دلار است.

در حالی که دوقلو هستند به ندرت در مقابل دوربین های مختلفی از خود را روی صفحه دوست پسر داشت به عمل می کنند. حرکت را از طریق به روز رسانی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>