مایک جانسون می گوید: “احساس بد نیست برای من” پس از مت جیمز می شود لیسانس

هیچ چیز به subtweet در مورد. مایک جانسون تا به حال بخشنده واکنش به مت جیمز نام برای اولین بار, سیاه, کارشناسی پس از گمانه زنی های زیادی که لیسانس آلوم خواهد پر نقش است.

“من فقط می خواهم به یک فریاد به مت جیمز به عنوان جدید کارشناسی است. تبریک داداش! من قطعا [پیامک] او پیش از آن, اما من می خواهم او را نشان می دهد عشق و فریاد او را علنا به عنوان” جانباز و 32 گفت: در جمعه, ژوئن 12, Instagram video. “من می خواهم را نیز یک فریاد به ABC. آنها به گوش ما. … من به شما بچه ها فریاد — طرفداران. عشق شما بچه ها بسیار است. آنها به شما گوش بچه ها. شما بچه ها راهپیمایی کردند و مانند تمام ارسال این ایمیل من مطمئن هستم که برچسب کریس [هریسون] برچسب [خالق] مایک Fleiss و برچسب هر کس که بود و آنها به گوش شما بچه ها. [I] می خواهم بگویم خودتان یک پت در پشت به طور جدی. که شگفت انگیز است. بچه ها خود را صدای قطعا شنیده می شود.”

جانسون تاکید کرد که او ناراحت نیست با تصمیم. “احساس بد نیست برای من در همه” او مطمئن است. “من فقط تا آمدیم. من بسیاری از چیزهایی که پایین آمدن خط لوله. من امیدوارم که شما لذت بردن از کتاب من است. من خیلی به بحث در مورد آن. و فقط کاملا صادقانه بود مبارک عزیزم. نمی گویم هیچ چیز بد در مورد من homie. مت جاوا انجام یک کار بزرگ است. و فقط می دانم که آنها به گوش ما. ما رو سیاه منجر شود که یک چیز شگفت انگیز است.”

او نتیجه گرفت: “بیایید فراموش نکنید نوزاد [کلر کرولی‘s] آینده ، خب عزیزم ما شما را دوست دارم. ما نمی توانیم صبر کنید برای شما برای پیدا کردن همسر خود را. و پس از آن مت خود را انجام دهید, چیزی که homie.”

Mike Johnson Reacts to Matt James Being Chosen as 1st Black Bachelor
مایک جانسون و مت جیمز. ABC (2)

لیسانس اعلام کرد جیمز 28 عنوان فصل 25 سرب در روز جمعه. کارگزار املاک و مستغلات در ابتدا بخشی از کرولی بازیگران برای فصل 16 از لیسانساما با توجه به coronavirus ناشی از تولید shutdown, فیلمبرداری هنوز آغاز خواهد شد.

جانسون به نظر می رسد در هانا قهوه ای‘s فصل لیسانس در سال 2019. برخی از طرفداران خشم آمده بودند هنگامی که او در گذشت برای فصل 24 از لیسانس به نفع پیتر وبر.

راشل لیندسی نشان داد اوایل این هفته که او را مورد سوال کنندگان که چرا آنها انتخاب مدیر نمونه کارها. “آنها همه نوع از چک های پس زمینه و دامپزشک همه چیز از” سابق لیسانس, 35, گفته سرگرمی امشب در شنبه, ژوئن 9. “من هیچ ایده چه دلیل بود اما آنها آن را داشته باشد. من گفتم آنها را به یک دلیل.”

جانسون به ویژه مورخ Demi Lovato پس از رقابت در لیسانس. این دو موجب شایعاتی در سپتامبر سال 2019 اما ما هفتگی تایید زیر ماه که آنها “پمپ ترمز خودرو” در خود رمان که به گفته یک منبع بود “هرگز جدی و تمام عیار رابطه است.” او پس از نقل مکان با حداکثر Ehrich.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de