مینیاپولیس افسران پلیس را محکوم همکار سابق Derek چوین به اتهام قتل جورج فلوید در نامه سرگشاده


سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین: (Hennepin County Sheriff)

بیش از یک دوجین از اعضای مینیاپولیس اداره پلیس را محکوم کرده اند خود را از همکاران سابق Derek چوین در نامه سرگشاده ای در مرگ جورج فلوید.

چهارده افسران امضا این نامه روز پنج شنبه است که خطاب به “همه-اما به خصوص مینیاپولیس شهروندان” پس از قتل فلوید در 25 مه.

“Derek چوین شکست خورده به عنوان یک انسان و محروم جورج فلوید از شأن خود و زندگی است. این است که ما که هستیم” در این نامه می گوید.

“ما آماده برای گوش دادن و در آغوش خواستار تغییر و اصلاح و بازسازی” آن می افزاید.

در بیانیه خود این افسران همچنین می گویند که آنها نشان دهنده “صدای صدها نفر از دیگر مینیاپولیس افسران پلیس”.

یک روز پس از این نامه را انتشار مینیاپولیس شورای شهر به اتفاق آرا قطعنامه ای را به جای پلیس با یک سیستم ایمنی رهبری جامعه است.

چند روز پیش از این شورا رای به انحلال پلیس با پنج نفر از اعضای شورای نوشتن که فلوید قتل “یک تراژدی است که نشان می دهد که هیچ مقدار از اصلاحات جلوگیری می کند کشنده خشونت و سوء استفاده توسط برخی از اعضای اداره پلیس علیه اعضای جامعه ما به خصوص مردم سیاه و سفید و رنگ”.

یعقوب Frey شهر شهردار گفت: در این هفته که از او حمایت “عظیم اصلاحات ساختاری برای تجدید نظر در ساختار نژادپرستانه نظام” است. اما او را متوقف کوتاه خواستار برچیدن اداره پلیس.

آقای چوین است که مامور شده است که به اتهام قتل فلوید پس از زانو زدن در گردن او برای تقریبا ده دقیقه در حالی که بازداشت او.

او در ابتدا در مواجهه با اتهام قتل درجه سوم و قتل نفس اما این ارتقا به درجه دوم قتل و قتل نفس پس از دو هفته تظاهرات.

در اوایل این هفته, سی ان ان گزارش داد که آقای چوین می تواند ایستادن برای دریافت $1m (£797,000) در مزایای بازنشستگی حتی اگر او را محکوم به جرم و جنایت.

گزارش های اضافی از رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>