داده های جدید نشان می دهد روسیه ممکن است خیلی بیشتر COVID مرگ و میر ناشی از آن می گوید

مسکو — سخت coronavirus مستند اقدامات شده اند کاسته این هفته در پایتخت روسیه به عنوان کشور شمارش از تایید COVID-19 عفونت پیشی گرفته 500,000. اطلاعات جدید منتشر شده توسط دولت نیز نقاشی یک تصویر واضح تر از تعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری و این خبر خوبی است.

مقامات روسیه گزارش 8,779 جدید COVID-19 موارد در پنجشنبه آوردن مجموع در سراسر کشور به 502,436. رسمی تعداد مرگ و میر مقصر این بیماری ضربه 6,532 با 174 جدید مرگ و میر ثبت شده طی 24 ساعت.

نرخ مرگ و میر — تعداد مرگ و میر نسبت به عفونت — نسبتا کم است در روسیه در مقایسه با سایر کشورهای با شیوع ولی اطلاعات اولیه منتشر شده توسط مسکو, بهداشت و درمان, مقامات روز شنبه نشان می دهد یک مقدار گریمر تصویر.

در مجموع 15,713 نفر در پایتخت در ماه مه. این شهرستان از 12 میلیون نفر بوده است روسیه بدترین ضربه منطقه در میان همه گیر و که مجموع رقم شامل 5,799 بیش از حد “مرگ” یا مرگ است که نمی خواهد شده اند و انتظار می رود از نظر آماری داده مقایسه به برگه قبلی برای ماه مارس.

روسیه-بهداشت-ویروس

یک افسر پلیس پیاده روی زیر یک علامت مطلب “زندگی فوق العاده است” در مرکز شهر مسکو در ژوئن 9, 2020, اولین روز پس از مسکو برداشته طیف وسیعی از ضد coronavirus از جمله اقدامات سختگیرانه مستند مجموعه بالا به جلوگیری از گسترش این COVID-19. DIMITAR DILKOFF/خبرگزاری فرانسه/گتی

مقامات گفت: 92 درصد از کسانی که بیش از حد مرگ و میر — 5,260 مرگ و میر — به ترتيب مربوط به COVID-19. در 2,757 از آن موارد این ویروس ذکر شده بود به عنوان علت اصلی مرگ این شهر در بخش بهداشت و درمان گفت. اعداد هستند و هر دو بطور قابل توجهی بالاتر از 1,895 مرگ و میر رسما شمارش ماه گذشته در مسکو ملی coronavirus پاسخ مرکز که منتشر آمار روزانه در گسترش این بیماری است.

ملی وزارت بهداشت توضیح داد که این تفاوت با توجه به تغییر رویکرد در روش محاسبه که در حال حاضر تعداد مواردی که COVID تلقی نمی شد به علت اصلی مرگ است.

“ما می توانیم علاوه بر طرح آن موارد که در آن COVID تا به حال تاثیر قابل توجهی در این دوره از اصلی بیماری و یا عوارض مرگبار آن” در بیانیه ای گفت:.

داده های جدید نشان می دهد مرگ و میر در سراسر کشور از coronavirus می تواند, همچنین, تواند بسیار بالاتر از این مقام شمارش اما ملی بیش از حد و مير داده اند هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است.

ملی داده های مرگ و میر و تولد در آوریل بوده است انتظار می رود در پایان ممکن است اما مقامات تاخیر در انتشار آن گفت: آن ناقص بود چون مستند اقدامات مانع جمع آوری اطلاعات از تلاش.

یک سری از گزارش های رسانه ها را مورد سوال روسیه اطلاعات رسمی در coronavirus مرگ اما مقامات همچنان به دفاع از این ارقام به صورت دقیق با استناد به کالبد شکافی موجود ،

خواسته در مورد آن روز چهارشنبه سازمان بهداشت جهانی (WHO) بهداشت و درمان اضطراری رئیس Michael Ryan گفت: کم coronavirus مرگ و میر در روسیه بود “دشوار است به درک” با توجه به تعداد موارد تایید شده.

در روز پنج شنبه کرملین دوباره رد وجود هر چیزی عجیب و غریب در مورد آمار دولت. سخنگوی دیمیتری Peskov گفت: روسیه سلامت مصرف کننده ناظر خواهد بود خوشحال به توضیح آن داده که با توجه به آژانس های خبری.

این هفته در مسکو به پایان رسید آن سفر تصویب سیستم به صورت عمومی و خصوصی حمل و نقل و اجازه بسیاری از غیر ضروری کسب و کار برای بازگشایی شده است.

کرملین را تشویق کرده است روسیه و دولت های منطقه به سهولت مستند محدودیت های پیش رو در حال حاضر به تعویق افتاد رژه روز پیروزی و آینده ملی رای در اصلاحات قانون اساسی آغاز شده توسط ولادیمیر پوتین رئیس جمهور که یکی از آنها اجازه می دهد او را به ادامه در حال اجرا در این کشور فراتر از زمان مدت است.

چگونه سیاه افسران پلیس گرفتار بین دو جهان

گرجستان اولیه انتخابات گرفتار صف های طولانی و رای گیری در مسائل

عاطفی مراسم ادای احترام به زندگی جورج فلوید

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de