فیلم جدید تاریخ انتشار برای Coronavirus به تعویق افتاد فیلم

فیلم سحر و جادو! Coronavirus شیوع داشته است عظیم و اثرات آن بر مردم در سراسر جهان و سلامت خود را, اما آن نیز منجر به تاثیر عظیم در هالیوود به طور خاص صنعت فیلم.

به عنوان کشورهای سراسر جهان شروع کرده اند به خود قرنطینه و یا به دنبال اقامت در خانه سفارشات توسط CDC صنعت فیلم — و همچنین بسیاری از صنایع دیگر — را به یک عمده متوقف شد.

ابتدا در ماه فوریه با تعلیق ماموریت: غیر ممکن است 7‘s, برنامه فیلمبرداری در ایتالیا فیلم به تعویق افتاد تیراندازی به عقب رانده فیلمبرداری برنامه و متوقف تالار باکس آفیس منتشر شده برای آینده قابل پیش بینی.

“یکی از چیزهایی که من بیشتر افتخار است که مردم گفته اند که ما فیلم یکی از شما باید برای دیدن همه با هم” John Krasinski نوشت طریق توییتر در مارس 12 مورد به تعویق افتادن عاقبت به یک محل آرام. “خوب با توجه به همیشه در حال تغییر شرایط از آنچه به وضوح در جهان اطراف ما در حال حاضر واضح است که زمان مناسب برای انجام این کار است.”

این تهیه کننده ادامه داد: “تلویزیون به عنوان هیجان زده به عنوان ما برای همه شما را به دیدن این فیلم… من میخوام منتظر انتشار این فیلم تا وقتی که همه ما می تواند آن را ببینید با هم!”

تصاویر جهانی اعلام کرد در ماه مارس که در آن فیلم های جدید, از جمله , اما, مرد نامرئی, و شکارخواهد بود در دسترس بینندگان از طریق بر روی تقاضا از گزینه های. تغییر در قالب فقط آغاز از سازگاری است که استودیو تا به حال به انجام در طول این طبیعی است.

“به جای به تاخیر انداختن این فیلم ها و یا انتشار آنها را به چالش کشیده توزیع چشم انداز ما می خواستیم برای ارائه گزینه ای را برای مردم به نمایش این عنوان در صفحه اصلی است که هر دو در دسترس و مقرون به صرفه” جف پوسته, NBCUniversal مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت در مارس 16, در انواع. “ما امیدواریم و معتقدیم که مردم هنوز هم در رفتن به سینما در تئاتر که در آن در دسترس است اما ما درک می کنیم که برای مردم در مناطق مختلف جهان است که به طور فزاینده ای تبدیل شدن به کمتر ممکن است.”

که در آن برخی از فیلم نگران هستند وجود دارد حتی بیشتر از اخبار مثبت است. بسیاری از فیلم های مثل هیچ وقت به مرگ و Top Gun: Maverickدر حال حاضر اعلام تاریخ جدید برای زمانی که طرفداران را قادر به تماشای فیلم در سینما — با فرض آن را بی خطر به انجام این کار در آن نقطه است.

حرکت زیر برای دیدن هنگامی که اکثر پیش بینی فیلم ضربه تئاتر خود را زیر COVID-19 تغییرات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>