ویروس جدید, موارد بالا بردن ترس در چین, سرمایه, بازار, بسته

مقامات شهر پکن گفت: دانش آموزانی که در حال حاضر بازگشت به مدرسه در این شهرستان را در حمل درس به صورت عادی اما با سختگیرانه تر COVID-19 ایمنی کنترل (AFP Photo/NICOLAS ASFOURI)

پکن بسته دو بازار در روز جمعه و تاخیر در بازگشت از مدرسه ابتدایی دانش آموزان پس از سه تازه coronavirus موارد ظهور در پایتخت — برای اولین بار پس از دو ماه از عفونت در شهرستان.

آنها مطرح ترس از تجدید حیات پس از چین تا به حال تا حد زیادی به ارمغان آورد داخلی coronavirus عفونت تحت کنترل است.

اکثر موارد در ماه های اخیر شده اند در خارج از کشور اتباع تست شده به عنوان آنها در بازگشت به خانه.

اما مقامات محلی اعلام کرد یک مورد جدید با هیچ سفر اخیر تاریخچه خارج از پایتخت در روز پنج شنبه پس از دو روز جمعه.

این دو آخرین بیماران کارکنان چین گوشت و مرکز تحقیقات مسئولان شهرستان گفت: در روزانه یک کنفرانس مطبوعاتی.

یکی از آنها سفر کرده بود به چینگدائو در شرق چین در دو هفته گذشته.

پکن Xinfadi گوشت, بازار عمده فروشی و راه jingshen غذاهای دریایی بازار بسته شد جمعه برای ضد عفونی و محیط زیست مجموعه نمونه پس از آن پدید آمده و هر دو بازدید توسط بیماران رسانه های محلی گزارش.

ده ها تن از افسران پلیس مستقر شدند به دو بازار که در محاصره AFP خبرنگاران گفت.

رمان coronavirus اعتقاد بر این است که تصویب شده است از یک حیوان به انسان در بازار به فروش می رسد که حیات وحش در مرکز شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

پکن عضو کمیسیون آموزش گفت: آن را به حال لغو اول و دوم و سوم کلاس’ برنامه ریزی شده بازگشت به مدرسه در روز دوشنبه — موثر بر برخی از 520,000 دانش آموزان رسمی رادیو فردا خبر داد.

این کمیسیون گفت: دانش آموزانی که در حال حاضر بازگشت به مدرسه را در حمل درس به صورت عادی اما با سختگیرانه تر اقدامات ضد اپیدمی در محل.

پکن دانش آموزان به تدریج از سر درس در امواج از اواخر ماه آوریل پس از مدارس بسته شده بود به مدت سه ماه در طول شیوع کروناویروس.

این شهر آخرین مورد قبل از سنبله اخیر گزارش شد در اواسط ماه آوریل است.

در مجموع وجود داشته است 597 عفونت گزارش شده در شهرستان — 174 که وارد شده از خارج از کشور — و نه محلی و میر با توجه به آمار رسمی.

این اطلاعیه اخیر دامن زده ترس در رسانه های اجتماعی.

“پکن خواهد شد خارج از کنترل! سریع بهبود سطح اپیدمی پیشگیری! ممکن است وجود آمدن موج دوم!” نوشت: یک کاربر در توییتر مانند Weibo شبکه های اجتماعی است.

“زندگی من در Fengtai (که در آن آخرین موارد زنده) می لرزید با ترس … رفتن به خرید بیشتر ماسک. امیدوارم که آن را می توان بیش به زودی!” گفت: یکی دیگر از.

برخی به نام به جرم COVID-19 تست در پکن. چین انجام آزمایش مشابه مبارزات بر میلیون ها نفر از ساکنان در ووهان.

در مقیاس بزرگ آزمایش شده 300 حامل بدون علامت در ووهان به عنوان مقامات اعلام کرد شیوع بیماری در اصل بیش از.

برای محافظت از پایتخت پکن است, هدایت پروازهای بین المللی از طریق دیگر شهرستانها که در آن مسافران قرنطینه و آزمایش قبل از اینکه مجاز به ادامه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>