جدیدترین علاوه بر این! جنیفر لوپز غافلگیر پسر با توله سگ ناز

جنیفر لوپز در حال گسترش است نوزادان خود را با علاوه بر شایستگی: یک نام تجاری جدید توله سگ!

“در طبقه” خواننده 50 اعلام کرد از طریق Instagram که او شایستگی Goldendoodle pup برای او 12 ساله پسر Max. در های هیجان انگیز اخبار, لوپز نشان داد که آنها نیاز به کمک انتخاب خزدار رفیق moniker.

“خوش آمدید به خانواده @tbdpupofficial,” او نوشت: روز پنج شنبه ژوئن 11. “ما حداکثر این شایستگی lil طلایی ابله و نمی توانیم او را به نام هنوز! ✨چه باید نام این عیار!? تایسون یا یانکی? همه به زودی آشکار خواهد شد! 🐶.”

Jennifer Lopez Surprises Son Max With Cute New Puppy Alex Rodriguez Instagram
الکس رودریگز Max و جنیفر لوپز. حسن نیت ارائه میدهد از الکس رودریگز/Instagram

حداکثر و توله سگ به نظر می رسد که پیوند بسیار به سرعت. در لوپز تصویری پسرش دیده می شود بازی با سگ ناز به عنوان آن محبت خود را licked و شروع به پریدن کرد بر روی او.

“این بهترین روز” او با هیجان گفت: “من او را دوست دارم! من او را دوست دارم!”

لوپز ایجاد یک ویژه Instagram برای جدیدترین عضو خانواده است. در از بین بردن pup اولین پست حیوان خانگی اشاره کرد چقدر “عاشق” آن خانواده و پرسید که چه نام خود را باید بود. ناشناس سگ نیز به اشتراک گذاشته شده خود را “اولین عکس خانوادگی” در کنار, تک عکس های با حداکثر لوپز 12 سال دختر قدیمی, Emme و نامزد الکس رودریگز.

Jennifer Lopez Surprises Son Max With Cute New Puppy
حداکثر حسن نیت ارائه میدهد از جنیفر لوپز/Instagram

این زرنگ بازیگر و خانواده او را هیجان انگیز دیگری موضوع را به نگاه به جلو به در آینده ای نزدیک: عروسی خود را به 44 ساله MLB آلوم. رودریگز پیشنهاد لوپز در مارس 2019 در طول گرمسیری, گریز, اما زن و شوهر باید به حال برای قرار دادن برنامه های عروسی خود در برگزاری با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

در طول یک ظاهر امروز در مارس لوپز نشان داد که تاریخ برای او nuptials به رودریگز نامشخص است در میان آب و هوای فعلی. “هیچ کس نمی داند چرا که واقعا وجود دارد هیچ برنامه ریزی در حال حاضر,” او توضیح داد در آن زمان است. “شما فقط باید به نوع صبر کنید و ببینید که چگونه این همه نقش و آن را ناامید کننده در یک سطح است. شما می دانید که پس از سوپر باول و پس از دنیای رقص, پس از ما به پایان رسید فیلمبرداری آن برنامه ریزی شده را به زمان خاموش.”

این “ain’t خود را مادر” خواننده افزود: “آن چیزی است که ما انجام می دهیم به نوعی در حال حاضر, اما در همان زمان, شما می دانید, ما تا به حال مقدار زیادی از برنامه ریزی برای تابستان امسال و در این سال. اما همه چیز را به نوعی در خود نگه دارد در حال حاضر.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de