پیتر! هانا! لیسانس ملت در واکنش به مت جیمز به عنوان 1st, سیاه, کارشناسی

لیسانس ملت وزن در مت جیمز نام اولین سیاه نر سرب در تاریخ این سری پس از نشان دادن مواجه انتقاد خود را برای عدم تنوع.

لیسانس اعلام کرد در جمعه 12 ژوئن که کارگزار املاک و مستغلات, 28, خواهد بود که حق رای دادن را در سری بعدی سرب و اولین سیاه لیسانس.

“این یک افتخار است که” جیمز است که بهترین دوستان است با تایلر کامرونگفت: در Good Morning America. “من فقط رفتن به تکیه به خودم و چگونه من مادر من مطرح شده و امیدوارم که مردم مرا دعوت به خانه های خود در شب های دوشنبه, آنها در حال رفتن برای دیدن که من بسیار متفاوت از آنها و آنها را ببینید که متنوع love داستان های زیبا هستند.”

نیویورک ساکن شد و در ابتدا به بازیگران به عنوان یک شرکت کننده در کلر کرولی‘s فصل آینده از لیسانس. نشان می دهد مشخص شده تاریخی دیگر برای اولین بار با hairstylist, 39, بودن, بازیگران, به عنوان نشان می دهد قدیمی ترین لیسانس. تولید در این فصل در انتظار قرار داده شد با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

“زمانی که فیلمبرداری [کلر فصل] نمی تواند حرکت رو به جلو به عنوان برنامه ریزی شده ما با توجه به سود از زمان برای رسیدن به می دانم که مت و همه قبول کردند او را کامل کارشناسی” ABC سرگرمی جمهور karey به برک در بیانیه ای گفت.

در اوایل این هفته راشل لیندسی به نام ABC سری برای داشتن اکثریت سفید بازیگران پس از اکران آن در سال 2002. وکیل سابق, 35, قبلا تنها سیاه و سفید سرب در لیسانس حق رای دادن تاریخ زمانی که او به نظر می رسد در فصل 13 از لیسانس منn سال 2017.

“من به این نتیجه رسیده اند که اگر تغییرات ساخته شده است در داخل و خارج از حق رای دادن من خودم جدا از آن” لیندسی نوشت و در وبلاگ خود در روز دوشنبه, ژوئن 8. “من خسته هستم از درخواست برای تغییر و درخواست من بی اثر شده است. این تغییرات باید به گسترش فراتر از ریخته گری سرب از رنگ. کل حق رای دادن نیاز به یک تنوع قبل.”

تگزاس بومی نیز برشمرد مستقیم مراحل است که او امیدوار است که شبکه را برای اصلاح این مشکل است.

“1. بازیگران آگهی که واقعا علاقه مند در دوستیابی خارج از مسابقه است. 2. متوقف کردن بهانه ای برای عدم تنوع و اقدام به اصلاح این مشکل است. 3. تنوع تولید در نشان دادن خود را به شرکت کنندگان از رنگ احساس راحت تر است. 4. جلوگیری از ایجاد مشکل داستان برای مردم رنگ,” او نوشت.

روز قبل از آن لیسانس ملت راه اندازی شد Change.org طومار که خواسته ABC به بازیگران سرب سیاه برای فصل 25 و مطمئن شوید که حداقل 35 درصد از شرکت کنندگان افرادی هستند که از رنگ.

پایین ببینید واکنش از اعضای لیسانس ملت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de