پرنس چارلز ‘عملا در تاج و تخت” به عنوان ملکه سلطنت ‘به طور موثر به پایان می رسد: کارشناس

پرنس چارلز ‘عملا در تاج و تخت” به عنوان ملکه سلطنت ‘به طور موثر به پایان می رسد

به عنوان coronavirus به ارمغان می آورد جهان را به متوقف بسیاری مجبور شده اند به طور ناگهانی تغییرات لازم.

ملکه الیزابت دوم بیش از حد شده است به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر و مستند به عنوان بسیاری از نشان می دهد که نظم جدید از چیزهایی که ممکن است ‘به طور موثر’ آورده اند و سلطنت خود را به پایان.

سلطنتی شرح حال اندرو مورتون که کتاب های متعددی در مورد خانواده در اعتبار خود نشان داد در مصاحبه اخیر خود با تلگراف که coronavirus بحران ممکن است به کوتاه شدن مسیر به تاج و تخت برای شاهزاده چارلز.

“این خیلی غم انگیز است اما من نمی توانید ببینید که چگونه ملکه می توانند رزومه کار خود را. این COVID-19 ویروس رفتن نیست به زودی برطرف خواهد شد و با ما به ماه, اگر نه, سال,” او گفت:.

“این امر می تواند بسیار مخاطره آمیز برای ملکه شروع به ملاقات با مردم به طور منظم. او همیشه دوست داشتم گرفتن و ملاقات با افراد, اما او نمی تواند خطر. وحشیانه حقیقت این است که سلطنت خود را به طور موثر ، COVID-19 انجام آسیب بیشتری به سلطنت از الیور کرامول.”

“تاج عملا قرار داده چارلز در تاج و تخت” او اضافه شده است.

ماه گذشته یک سلطنتی منبع گفت: Sunday Times, “ملکه نمی خواهد هر چیزی را که می رود در برابر مشاوره از افراد در [سن] دسته و او را به همه مناسب مشاوره. در بحث وجود دارد و آنچه که ما می تواند انجام دهد و نمی تواند انجام دهد آمده اکتبر.”

“ملکه همچنان مشغول خواهد شد و به دنبال مناسب مشاوره در درگیری,” منبع دیگری گفت: شهر و کشور.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>